Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqciuk salotytes. Va ka tik suvalgiau. Kepu suri riekelem sausoj keptuvej. Salotu misini paslakstau aliejum pipiriukais paberiu. Druskos nebarstau. Suris surokas. Sv.pomudoriukai riekelem ir uzdedu dar karsta suri apkepta sausoj keptuvej. Paslakstau balzamiki padazu. Vsio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 12 spalio 2017 - 16:43

Ingriduska ir as teip darau, va kaip tik valgau..perku astru suri tai ne pipiriuku nereik

Atsakyti

O aš jau turiu mažą dalykėlį swapui. :) Ir pagrindinės dovanos planą. (Susiplanavau čia kaip Dontstop :) )

Dabar kaip tik žiūriu kiek turiu tam priemonių, kokie galimi variantai ir ko reikia nusipirkt.

Atsakyti

Dėl to, kad kažkas kažko nevalgo :hmm: nu tai ir verdu vieną dieną vienam, kitą - kitam, o tada žiūrėk ir nevalgomi daiktai patampa valgomais :D kaip rusai sako: alkis - ne teta :D

Šiaip tai jau aš ten irgi nepataikauju per daug . Bet tarkim dalis vaikų grybų nevalgo nei už ką, vyresnioji dukra bet kokio  lašinio nevalgo...Tai kartais galvoji galvoji, kaip ir kokį paprastą patiekalą paįvairint - ir tas labai tiktų, bet nevalgys vieni, o jei tą įdėsiu, tai nevalgys kiti.

Atsakyti

Sveikos,

Ingriduska, skanios gal visai salotos... O koki suri kepini?

Man neiseina planuotis, nemoku.... Geriausiu atveju is vakaro susigalvoju. Nors mazai gaminu, mes dviese su dukra, tai tik vakariene.

Zuvies visai noreciau, senokai valgiau.

Tyriaki padazo nusipirkusi turiu, kolege sake ji naudoja, skonis geras patiekalu, ir lasisa apslaksto, ji ir mesa pamarinuoja, sake tinka. As dar nespejau isbandyti.

Kaip jums gerai, jau susigalvojote ka gaminsite swapui. As buvau sugalvojusi ka gaminsiu, bet kai gavau mergaite, suzinojau, kad ji jau toki daigta gavo praejusiais metais.. Dabar galvoju ka kita galima pagaminti.

Antrai daliai esu jau sugalvojusi kelis priedus.

Kur jus ideju ieskote raverly?

Man spaudimas jau kelias dienas pakyla :( jau atpratus nuo aukstesnio, galva verzia, oro truksta :(

Atsakyti

Dabar jau galima mėtyti pėdas???     [b]jei taip tai KGB:[/b]   1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D ) 2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????) 3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti... 4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :) 5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

Sveikos, tie uzpakaliai telefone praktiskai ateme is manes SM, prie kompo arba nebeprieinu visai, arba ateinu dirbt, arba ..  Kol viska perskauciau... 

Klausimus skaitau ir suprantu, kad nieko apie sace nezinau, pirstines, salikai, kakluosalai belekokie... Kokios spalvos noriu irgi neaisku... Siaip rudeninis paltas sviesiai pilkas. Zieminis rusvas, velkuosi as ji kai labai salta...

Palto kisenese radau ryskiais orandzines pirstines, kurias jau kelinti metai nesioju... Tai kakluosalas orandine su kazkuo, but gerazu... Gal... Siaip surasiau fb lenteleje visus atsakymus. Spalvos isskyrus melynas. Ir rekianciu nesinori... 

Kepuriu nenesioju, nu nebent labai labai labai salta...

Prie kaklo geriau, kad nekastu, kitur lai kandziojasi, priminsiu tuos dantis ar uzspausiu...

Galiu but ir nevalgius, grazesne busiu... O jei rimtai tai NE anyziams ir juodu sokoladu nelabai... Nes mano saldumynu skerys juodu nelabai valgo... (Zodziu nebus ne kam sumaitint)

 

Auskarus nesioju retai, prie pat ausies sidabrinius

 

Virbalams turiu dekliuka, bet i ji jau nebetelpa, tai laikau ten retai naudojamus

 

Maisiukai patinka daukartiniai...

 

Lyg ir nieko nepraleidau...

 

Atsakyti

Kerpena, juokiausi iki asaru is tavo humanitarinio neigalumo, ne is pacio fakto aisku, nes kaip zinia is neigaliu juoktis negalima :P bet is pavadinimo :D

Siandien palei Silinges langus vaiksciojau ir apie ja galvojau... Vat.

Ir apie gadget galvojau, bet jau labai tingejau iki taves pabaigt eit, nes ir apsikrovus jau buvau katino maisteliais ir Manto zuvym (cia nuo zodzio zuvys) 

Atsakyti

Mano gyvenime yra dideli laiko vagiai :D ir ką veikiu - nežinau. Bet laiko amžiais neturiu. O apie savo laiką iš vis patyliu.

 

Kai gerai apgalvoju, tai ne tiek daug laiko maisto gamybai skiriu :D ir sugalvot kartais greit sugalvoju.

Mane labiasuiai knisa, kad maisto gamyba tik man turi rūpėt :B Ir mamutą iš parduotuvės aš namo parvilkt turiu  :B 

Nuo maisto virimo esu atleista tik sekmadienio vakarais :D tada man išeiginė, nes einam vakarieniaut pas kaimynus.

Nors mūsų mažai, bet gamint turiu viedrą :D ir sočiai. Jokių ten apkepukų, saločikių, blyniukų. Mėsos šmotas+bulbės+ daržovės :B

Atsakyti

Oumaigod, kokia spalva  :wub:​ 

Atsakyti

Mano Fėja, atsipalaiduok, sakau dar kartą :wub:

Mano žieminiai paltai, striukės beveik visi juodos spalvos, 1 striukę turiu melsvai pilkos spalvos tokią pastelinę švelnią, tinka man viskas: ir kojinės, ir kakluošalai, ir bepirštės, ir riešinės, ir  žgutas (jis tik gal turėtų būti nestambus, nes aš pati kai smulki, tai masyvių papuošalų nenešioju) ir.......sąrašą galima tęsti iki begalybės. Tavo rankų sukurtas kūrinys mane pradžiugins, kad ir kas tai būtų :wub: 

BŪK GERA, NEBESINERVINK, MĖGAUKIS SWAPU, MYLIU TAVE, BUČKIS :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 12 spalio 2017 - 20:40

Oi laiko vagis jauciu chebros si menesi parsivede, nes nu ka as zinau... Niekam laiko nebelieka...

Atsakyti

  Nuoširduko fėjai turėtú palengvėt apsisprendimas  :4u:     Pas mane namie tai turbūt ne vienas laiko vagis gyvena, o chebros atsivedęs  :hmm: . Visiškai nelieka laiko sau, net ir darbus suplanuotus ne visus spėju nudirbt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 12 spalio 2017 - 21:33