Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu vat man tai vis klausimų kyla

Dontstop - užkliuvo lavašai. visus perkat Lenkijoj? 2 mėnesiam? aš kartais perku, bet jie kažkaip man supelyja, jei bent savaitę pastovi. net ir neišpakuoti :hmm: nors ir šaldytuve.

dar klausimas. nu sausi visokie produktai tai aišku, kur laikomi, o kaip su gendančiais? kad ir tuos kelių dienų pusryčius/pietus/vakarienes? kur sutalpinat?

Atsakyti

ojetusau...kaip aš myyliu savo vyrą  :wub: 

faina man paskaityt kitų planavimus, aš taip nemoku (o gal ir nenoriu mokėt), gaminu kas užeina, o jei neužeina negaminu visai, vyrs kiaušiniu išsikepa dar vaikui kokią košę išverda ar mėsos pakepa 

aš kokias salotas sau vakarienei susimakaluoju, arba kokios sriubos išverdu 3 dienom :) 

pietus gaminu kartą ar 2 per savaitę, pusryčius šeštadieniais vyras gamina

bet. laiko sau vis tiek praktiškai nelieka.

KUR jis dingsta?

Atsakyti

Matyt ateina laiko vagis.

 

Ar skaitėt vaikystėj knygą apie Momo  ir laiko vagis? Neprisimenu kaip tiksliai vadinosi.

 

Va, radau, pasirodo taip trumpai ir vadinosi - Momo. Man atrodė, kad buvo ilgesnis pavadinimas. http://www.almalitte...knyga/momo.html

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 spalio 2017 - 14:38

nu vat man tai vis klausimų kyla

Dontstop - užkliuvo lavašai. visus perkat Lenkijoj? 2 mėnesiam? aš kartais perku, bet jie kažkaip man supelyja, jei bent savaitę pastovi. net ir neišpakuoti :hmm: nors ir šaldytuve.

dar klausimas. nu sausi visokie produktai tai aišku, kur laikomi, o kaip su gendančiais? kad ir tuos kelių dienų pusryčius/pietus/vakarienes? kur sutalpinat?

Lavašus perkam Lenkijoj. Jie būna supakuoti berods po 6 vnt į maišelį. Laikau spintelėje, nieks jiems neatsitinka, išguli mėnesius. Pradarius pakuotę kitą dieną sukietėja, tai valgom iškart  :) 

Kelių dienų pagamintas maistas kuo puikiausiai išsilaiko šaldytuve  :) 

Vaisiai ir daržovės pradedami valgyt nuo greičiau gendančių, į savaitės galą lieka ilgiau stovintys. Užsiperku kartą į savaitę, nes važiuojam į toliau nuo namų esančius kioskus tokius, ten pigiau gerokai, nei parduotuvėj ar net turguj prie namų  :)​ 

Atsakyti

Nea neatsimenu tokios :D bet jau ko gero tas vagis bus įsisukęs

nu gerai pvz vakar po darbo į parduotuvę užsukau, grįžau namo 18.30, vaiks pamaitintas, vyras pavalgė kažko ir išmovė į krepšinį

aš išsiviriau kiaušinių

paskui sumakalavau bananų duoną kept, suploviau tuos kelis likusius nuo makalonės bliūdus

pamezgiau gal 3 eilutes ir viskas, dantis valytis, praustis, pasakos skaityt ( nu vis dar skaitom trečiadieniais, čia toks mūsų vakaro ritualas) ir miegot..užmigau gal 22, kėliausi 6 visa kaip daužta nedamigus...be laiko sau ir pavargus :( 

Atsakyti

Donstop, ko gero ne lavasai o tie Tortilijos blynai ten

Atsakyti

Donstop, ko gero ne lavasai o tie Tortilijos blynai ten

Taip  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

 

Kelių dienų pagamintas maistas kuo puikiausiai išsilaiko šaldytuve  :)

Vaisiai ir daržovės pradedami valgyt nuo greičiau gendančių, į savaitės galą lieka ilgiau stovintys. Užsiperku kartą į savaitę, nes važiuojam į toliau nuo namų esančius kioskus tokius, ten pigiau gerokai, nei parduotuvėj ar net turguj prie namų  :)​ 

išsilaikyt tai jo, išsilaiko, bet man elementariai NETELPA :D  nors ir pakuoju į visokius ten indelius su dangteliais , keliais aukštais kraunu, nu bet ten da visokių reikalų būna pakrauta. pvz daržovės. nes spintelėj arba pūna arba džiūsta. padažai visokie pradaryti, nes spintelėj pelyja, užtepėlės ir .t. ir panašiai

 

 

ai nu, tortilijos  tai kas be ko :D  o vat lavašai tai nestovi ilgai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 12 spalio 2017 - 15:00

išsilaikyt tai jo, išsilaiko, bet man elementariai NETELPA :D  nors ir pakuoju į visokius ten indelius su dangteliais , keliais aukštais kraunu, nu bet ten da visokių reikalų būna pakrauta. pvz daržovės. nes spintelėj arba pūna arba džiūsta. padažai visokie pradaryti, nes spintelėj pelyja, užtepėlės ir .t. ir panašiai

ai nu, tortilijos  tai kas be ko :D  o vat lavašai tai nestovi ilgai.

Pas mus didelis šaldytuvas  :showoff:​ 

Atsakyti

ingriduska ką su haloumiu darai?

Atsakyti

Pas mus dar kita problema, kad žmonų daugiau ir vienas to nevalgo, kitas ano, tai kartais vien nuo to prarandi bet kokį norą gamint.

 

Aha, o dar pridėkim, kad valgo visi skirtingu metu :rolleyes: ir ne 15 min ar pusvalandžio skirtumu, o kelių valandų :unsure:

Pavyzdžiui, dažnai aš pietauju anksčiau nei mano vyras pusryčiauja :rolleyes: 

 

Dėl to, kad kažkas kažko nevalgo :hmm: nu tai ir verdu vieną dieną vienam, kitą - kitam, o tada žiūrėk ir nevalgomi daiktai patampa valgomais :D kaip rusai sako: alkis - ne teta :D 

Nevalgančių šildyto maisto pas mane nėr - gal badais išmirė, gal po restoranus išsivaikščiojo :P nežinau  :unsure: 

 

Katuk, nusipirk antrą šaldytuvą :angel2: daug problemų išsisprendžia :rolleyes: mūsų antras net be kameros - laikom jau pagamintą maistą, kai kuriuos konservus, duoną kartais, vasarą vandens šalto :rolleyes:
 

Atsakyti

nu jo, greičiausiai reiktų antro šaldytuvo
arba dar galiu pakentėti metus, po to liksim dviese, taigal užteks ir vieno


spėju, ad radau idėją swapui :sokiai: kol kas man patinka. bus matyt kas gyvai gausis :mastau: 

Atsakyti