Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ojei Donstop kaip griežtai ir kaip smagu pasilyginti.

Kadangi dabar susiveršti diržą tikrai teks smarkiai, tai reikia gal irgi planuotis.

Mano savaitė 2 suaugusiems žmonėms atrodo maždaug taip:

7 avokadai( abu megstam)

5 pok salotų mišinių, rukola, špinatukai, ir pan vyrui  20% man 80%

1 baklazanas tik man

 2 cukiniju tik man

3 raudoni svogunai abiem

2kg kokie agurku 30% man, 70 vyrui

Pomidorų mažiau arba daugiau priklausomai nuo to kaip atrodo, 30%vyrui, 70 man

Soju pupeliu maisiukas tik man, nes brangu

Morkų 4 dideles abiems

česnakų daug

svogūnų daug

Bulvių max 1 kg tik vyras valgo

Batatų 2-3 priklauso nuo dydžio abu valgom, bet 70 proc vyui

Pupelių 3 skardines, žirnelių 2 stiklainiukai, avinžirnių 2 skardines, mano tik avinžirniai

Žuvies daug, beveik kas diena, abu

Mėsos retai 2 k į savaitę, 10 proc aš 90 vyras

Sūrio lazdelių 5 pok visus 100 proc suvalgo vyras

Kiaušinių 20 vnt abu, bet aš 70 %

alyvuogių aliejus abu nemažai

Sviesto 1 pok čia ir kepimui 

kartais retai jogurtas be priedų su Graikais

Vyno 2 buteliai

mineralinio Vytauto 6 buteliai tik vyras

Čiabatos duonelių kokias 4, duoniuku kokiu nors pakiuką

labai retai 1 k į menesi kopūstas, burokelis, kalafioras, pomidorų padažas, krienai, 

Na ir kad būtų sojos padažo, kavos, cukraus, arbatos, druskos.

Aš dar naudoju Avižų ir kviečių selėnas, linu sėmenis, chia seklas, visada turiu.

Taip pat perkam pasilepinimui ta tuno, tai krevečių, tai kalmarų, midijų

Haloumi sūrio dar mėgstu, perku.

varškės sūri retai.

mocarela kartais

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 12 spalio 2017 - 14:07

Greičiausiai taip pat, kaip iki dekreto: sekmadienį gaminsiu pirmadieniui, antradieniui ir trečiadieniui, trečiadienio vakarą - ketvirtadieniui ir penktadieniui. Savaitgalį - vyras arba kartu. Anksčiau pasiteisindavo  :)​ 

cha, MB tai nevalgo senų patiekalų, geriausiu atveju dviejų dienų. nu bet man ir neišeina tiek prigaminti. o ir šaldytuvan netilptų :oh:

Atsakyti

 (turiu vieną taupukę, kuri vis sutaupo pinigus mažai valgydama).  

Dėl tų mokyklinių pietų šią sav turėjau atsitikimą tokį keistą  :)  Radau pas savo vaikį mokyklinio švarko kišenėje pinigus. Prispaudžiau, paaiškėjo, davė jam juos draugė, klasiokė. Pakvietėm tą draugę pas mus, kad grąžint ir išsiaiškint, kas čia buvo. Tai paaiškėjo, kad jai tėvai duoda pinigų pietums, o ji neperka, taupo saldumynams, tai davė maniškiui tuos pinigus pasaugot, nes tėvai vakare patikrina, išleido ar ne, daugmaž valgė ar ne  :D  Vajatus  :D Mes neperkam mokyklinių pietų, nes viens dalykas, negalima maniškiui cukraus ir baltų miltų, jis pats nesukontroliuos, kitas dalykas, brangu, 9 eur/savaitei, iš namų duodu sumuštinius, max 1 eur/savaitei atsieina. Manau priešpiečiams tiek per akis užtenka, nes valgo pusryčius 7:30 ir pietus namie 13 val. Mokykliniai priešpiečiai pas juos apie 10:15 val, dar tikrai nebūna vaikai tiek išalkę, kad 3 patiekalų pietus suvalgytų  :)​ 

Atsakyti

Aš tai nesigraužiu, tik vyrą pagraužiu :). Donstop - savo aplinkoj tokių žmonių dar nebuvau sutikus, tai tu man kaip retas įdomus eksponatas - įdomu pažinti, kokių žmonių būna :). Akys verčiasi ant kaktos tave skaitant. Su tokiais planavimo įgūdžiais galėtum pasiekti bet ką, ko tik panorėtum - keletą naujų kalbų išmokti ir pan. Linkiu maksimaliai įdarbinti savo įgūdžius, kažkam būtum aukso vertės darbuotoja :4u:

Atsakyti

Aš tai nesigraužiu, tik vyrą pagraužiu :). Donstop - savo aplinkoj tokių žmonių dar nebuvau sutikus, tai tu man kaip retas įdomus eksponatas - įdomu pažinti, kokių žmonių būna :). Akys verčiasi ant kaktos tave skaitant. Su tokiais planavimo įgūdžiais galėtum pasiekti bet ką, ko tik panorėtum - keletą naujų kalbų išmokti ir pan. Linkiu maksimaliai įdarbinti savo įgūdžius, kažkam būtum aukso vertės darbuotoja :4u:

Atsakyti

Ingriduska,

vyną išmetus jau kiek susitaupo :D

Atsakyti

Vyno turim užsipirkę pigiai tiesiai iš Ispanijos, tai dar turėsim kurį laiką, naujo nepirksim

O išbraukti galima daug ką

Nes 7 avokadai brangu

zuvis brangu

va valgysim grikius

viena rusė per 1 m sutaupė buto pradiniam įnašui ir visus metus valgė tik grikius

Atsakyti

Materiolas swapui jau namie :victory2: Niezti rankos pradet, alia ne man vienai :lol: padejeja tik ir sukasi aplink :oh:

Atsakyti

Donstop, o su kuo darai sumuštinius sūnui, jei baltų miltų negalima?  ir kodėl būtent baltų? nes rugiai pas mus tai irgi visai ne rugiai, o kvietrugiai, t.y. pilnai gali būt priskirti prie kviečių. gal ir duoną pati kepi?

Atsakyti


va valgysim grikius

viena rusė per 1 m sutaupė buto pradiniam įnašui ir visus metus valgė tik grikius

nu .... drąstiškai

kiek po to sveikatos taisymui išleido, istorija nutyli?

Atsakyti

Ingriduška, super išklotinė  :) Pas mus panašiai viskas, kas 2 mėn važiuojam į Lenkiją, užperkam pupelių, žirnelių, sojų ir kt padažų, įv. aliejus, chia sėklas, ankštinus, selėnas,  kruopas, makaronus, mineralinį, prieskonius, kokoso drožlių. Aišku mėsos, paukštienos. Dar aš negaliu gyvent be alyvuogių - 10 pok/2 mėn, o vyras miršta dėl lavašų - 6 pok/2 mėn. Kavos, arbatos, alko negeriam, visiškai nustojom pirkti cukrų  :hmm: 

Katukai, jei mano vyras nevalgytų antrą dieną to paties, gamintų pats  :D 

Restar, kaip pirštu į akį, ar nerašiau niekad, kad priešdekretiniam darbe teko išmokti lenkų, slovakų ir čekų kalbas?  :D  Stebuklas, bet ir naujam darbe aš jas pritaikysiu  :bigsmile: 

Atsakyti

Donstop, o su kuo darai sumuštinius sūnui, jei baltų miltų negalima?  ir kodėl būtent baltų? nes rugiai pas mus tai irgi visai ne rugiai, o kvietrugiai, t.y. pilnai gali būt priskirti prie kviečių. gal ir duoną pati kepi?

Jam padidėjęs cukrus kraujyje, gydytoja rekomendavo vengti batono, valgyti juodą duoną. Kažkokios spec neieškau, nors būna nuperku būtent be cukraus, bet jei sąžiningai ne visada. Tuo labiau pati nekepu. Darau sumuštinius su sūriu, su tunu, su varške. Ne visada būna būtent sumuštiniai, bet dažniausiai. Dar būna darau blynus (be cukraus ir miltų, iš sutrintų avižų), arba naminius miusli batonėlius (iš avižų, riešutų, kokoso drožlių ir tt)  :)​ 

Atsakyti