Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Donstop, o gamini tik vakarienes?

aš šiaip panašiai turbūt perku, šio to daugiau šio to mažiau, tik niekada taip nesirašiau į sąrašą :D  ir vien salotos vakarienei nepraeina, turi būt dar ko nors. dažnai troškinia ivisokie pas mumis

o tofu pakuotes tokias perki, kaip rodžiau? nes dvi porcijos tai man tokios storokos, nebent jį kiap pagrindinį patiekalą valgot.

vakar pvz pagaminau įdarytas cukinijas ir baklažanus. (MB dar ne viską valgo, tai jam cukinijos su morkų/svogūnų, kynvos ir šiek tiek avinžirnių įdaru, o mums su dukrom baklažanai, įdaras papildytas pievagrybiais). šalia bulvių košė, plius kokių nors šviežių ar marinuotų daržovių bus.

Atsakyti

Restar, o tu apie Litbaną esi girdėjus? Jų sandėlis yra mano darbo rajone ir tiesiai iš jo tam tikrom valandom labai pigiai pardavinėja vaisius ir daržoves. Jei didesnė šeima tai visai verta atvažiuot ir nusipirkt pvz. 15 kg dėžę bananų už 3 eur :)  FB palaikink jų puslapį ir matysi ką kada parduoda.

Esu esu, seku jau kokie  2 metai. MB buvo 1 kartą nuvažiavęs... Nu labai man nepakeliui ir laikas visai netinka... Tai ne variantas realiai. Ir tuos bananus nebent į šaldiklį ledams :).  Nes vaisių realiai reikia mažiau, negu valgom, daržovių daugiau.

Katuk - ačiū tau, bandysiu :4u: . Kadangi man visai neaišku, koks skonis turi gautis, tai ir bijau pirkt bile ką :).

Donstop, ačiū, tu kiškis, kiškis :). Įdomiai suskaičiau :4u: . Nors kartais tai varai depresiją su savo įsikišimais :). T.y., kaip tu sugebi viską suplanuoti. Man alergija nuo to asmeniškai karts nuo karto ištinka, prisiplanuoju darbe, tai namie gyvent noriu spontaniškai, pagal savo esybę :).  Mes saldainių, bandelių, jokių varškyčių ir pan. ir taip nepirkdavom, tai ir nėra sutaupymo :). Tik mažę lepinu sūreliais ryte, kiti beveik niekada negauna. O kaip be pietų mokykloje - nešasi? Aš nesugebėčiau mums 5 sudėti tiek visko teisingo, skanaus ir pan. Noriu būti dar ir laiminga beigi atsipalaidavus, o ne tik šeimininke dirbti... Ar tu jau dirbi? Kaip sekasi?

Mažumą paplepėjom pas Limit, laiko, kaip visada pritrūko :).

Atsakyti

ne nu kerpena...

ajk rašyt knygos :) ne poezijos bet labai gražios prozos :) būtum skaitoma lietuvių rašytoja  :wub:​ 

gražiai rudenį aprašei

kerpena, darom rašymo tandemą.

Aš dėliosiu dedlainus, darysiu fotkes, rašysiu pavadinimus, turinį ir marketingą. 

 Aš gi matematikė, netgi su tam tikru humanitariniu neįgalumu. Labai dažnai nesuprantu visokių žodžių žaismų ir paslėptų prasmių, nesupratu gerų knygų, filmų ar spektaklių. Kur man ten knygas rašyti.

Niekaip neprisimenu, gal esu pasakojus, apie draugės laišką. Turiu draugę, humanitarę ir kartais būna, kad kalbantis nesuprantu ką ji nori pasakyti, ypač kalbantis telefonu. Bet kartą gavau nuo jos elektroninį laišką (ji tuo metu gyveno užsienyje), kuris man iki šiol likęs gyvu anekdotu. Laiške buvo parašyta maždaug taip: "Kreipiuosi į jūsų šaldytuvą. Mano sūnus išsitepė drabužius guašu ir niekaip negaliu pašalinti dėmių. Gal būtų kokių  gerų patarimų?"

Aš kelis kartus perskaičiau laišką. Palaukiau kurį tai laiką. Dar perskaičiau. Vis tiek nesupratau ko klausia. Po poros dienų parodžiau savo vyrui, nes jis, nors irgi matematikas, pasižymi mažesniu humanitariniu neįgalumu. :) Jis irgi nesuprato. O paskui  vieną dieną staiga viską supratau. Ant šaldytuvo turėjau prisisegus lapelį  išplėštą iš kažkokio žurnalo, kur buvo aprašyta, kaip šalinti įvairias dėmes. Kažkada draugė buvo svečiuose ir tą lapelį matė.  O aš jau buvau ir pamiršus, kad tas lapelis ten kabo.

Atsakyti

Restar, aš irgi taip neplanuoju, kaip Dontstop. ir irgi pirminis įspūdis depresiją varo. bet paskui prisimenu, kad reikai gyventi SAVO gyvenimą, o ne kito, ir kad mes negalim visi būti vienodi

bet faktas, kad toks ilgalaikis planavimas išvaduoja nuo  kitos depresijos - kiekvieną dieną sugalvoti, ką gaminti :). kai turi planą, tai suki ir suki ratu tuos patiekalus. ir šiemai joki ostreso, nesino, kad ketvirtadieniais -žuvis, pirmadieniais blynai ir panašiai. vat kai pradėjau virti visiems rytais košę, tai kažkaip automatu ryte pusiau miegodama viską padarau, galiu be jokio streso palaipsniui atsibusti. visai gal gerai būtų ir vakare panašiai.

o šeiminike dirbti ar ne, tai nelabai turim pasirinkimo... .gal ten kur šeima iš 2-3 asmenų, tai ir įmanoma daugiau to laiko sau ištaikyt

kitas dalykas, galima susiformuoti požiūrį, kad tas laikas virtuvėje ir yra TAVO laikas. :D

Atsakyti

Donstop, o gamini tik vakarienes?

aš šiaip panašiai turbūt perku, šio to daugiau šio to mažiau, tik niekada taip nesirašiau į sąrašą :D  ir vien salotos vakarienei nepraeina, turi būt dar ko nors. dažnai troškinia ivisokie pas mumis

o tofu pakuotes tokias perki, kaip rodžiau? nes dvi porcijos tai man tokios storokos, nebent jį kiap pagrindinį patiekalą valgot.

Gaminu daug ką, ne tik vakarienes, o ir pusryčius, priešpiečius, pietus, pavakarius  :) 

Tofu perku tik Lenkijoj, kitokios pakuotės, lyg po 240 g pakuotėje, tiksliai nepamenu, o po ranka nėra. Jis labai nekaloringas, aš ir visą pakuotę galiu viena ant karto suvalgyt  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

Net nuėjau pažiūrėti, kas tas tofu. Tikriausia net valgiusi nesu, arba bent jau neprisimenu.

 

Katuk, labai gerai viską surašei, nors man ne visada pavyksta nepatirt to streso - tai ką gi man gamint vakarienei??? :scare:

Pas mus dar kita problema, kad žmonų daugiau ir vienas to nevalgo, kitas ano, tai kartais vien nuo to prarandi bet kokį norą gamint.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 spalio 2017 - 13:54

Gaminu daug ką, ne tik vakarienes, o ir pusryčius, priešpiečius, pietus, pavakarius  :)

Tofu perku tik Lenkijoj, kitokios pakuotės, lyg po 240 g pakuotėje, tiksliai nepamenu, o po ranka nėra. Jis labai nekaloringas, aš ir visą pakuotę galiu viena ant karto suvalgyt  :blush-anim-cl:

 

nu :D  kas kam rūpi.man tai dzin tos kalorijos, tiesiog neskanūs kiti būna. o to tofu tai mes kažkaip vieno paties nevalgom, su salotom, su troškiniais ar kaip sūrį ant duonos.

 

daug gamini.... kaip planuoji tvarkytis, kai dirbsi?

Atsakyti

oj, kažkiap net užsimaniau į Lenkijos parduotuves :D

IMG_5000.JPG

Atsakyti

Jo, kreipimasis į šaldytuvą čia beveik kaip Gadget lygio žinutė :D.

Jau seniai esu supratus, kad reikia savo gyvenimą gyvent :). Ale gyveni ir mokaisi, tai iš tiesų kažkiek pavydžiu Donstop, nors žinau, kad pati niekada tokia nebūsiu.  Tai sau keliu tik labai mažus mažų žingsnelių tikslus ir džiaugiuosi tuo mažu, ką pasiekiu. Jo, rytinių sūrių kruopų košių atradimas mane iš pagrindinio galvos skausmo išlaisvino, nes būtent pusryčiams ir būdavo neaiškiausia, ką gaminti. O nuo tokių košių, kokias anksčiau virdavau (dažniausiai dribsniai +šaldytos uogos) - labai greit išalkdavau. Mano vyras tai tik kiaušinius, lietinius ar sumuštinius pusryčiams žinodavo.

Aš nieko nesakau, gaminti mėgstu, na, bet nuo ryto iki vakaro, tai nea... Dėl to liepiu vaikams valgyt mokykloje (turiu vieną taupukę, kuri vis sutaupo pinigus mažai valgydama).  Tik grįžus namo puolu prie puodų vakarienės gamint. Na, bet turi gi laiko likti ir kitiems užsiėmimams...

Atsakyti

Donstop, ačiū, tu kiškis, kiškis :). Įdomiai suskaičiau :4u: . Nors kartais tai varai depresiją su savo įsikišimais :). T.y., kaip tu sugebi viską suplanuoti. Man alergija nuo to asmeniškai karts nuo karto ištinka, prisiplanuoju darbe, tai namie gyvent noriu spontaniškai, pagal savo esybę :).  Mes saldainių, bandelių, jokių varškyčių ir pan. ir taip nepirkdavom, tai ir nėra sutaupymo :). Tik mažę lepinu sūreliais ryte, kiti beveik niekada negauna. O kaip be pietų mokykloje - nešasi? Aš nesugebėčiau mums 5 sudėti tiek visko teisingo, skanaus ir pan. Noriu būti dar ir laiminga beigi atsipalaidavus, o ne tik šeimininke dirbti... Ar tu jau dirbi? Kaip sekasi?

Oi nenoriu varyti niekam depresijos, jūs mane stabdykit, kai galutinai užknisiu  :D  Aš paprastai savo aplinkoj visus kankinu kalbom apie maistą, lieknėjimą, čia mano mėgstamiausios temos  :lol: Aš planuotoja iki kaulų smegenų, geriausiai man sekėsi iš darbų pieniškų produktų distribucijoje, ten labai svarbu buvo tiksliai skaičiuoti, nes čiut daugiau užperki, nei reikia, ir nerealizuoji laiku, sugenda ir įmonė patiria nuostolius, o užpirkdavau tai tonomis. Tai išlavinau savo skaičiavimo ir planavimo gabumus ten iki aukščiausio lygio, šeimai paskaičiuot daržoves savaitei dabar yra vieni niekai  :D Naujam darbe dar nedirbu, pradedu nuo pirmadienio  :) Pietus visi nešamės iš namų, tiksliau vyras nešasi ir pusryčius, ir pietus, sūnus nešasi priešpiečius, aš nešiuosi pradžioje pietus, paskui ir pusryčius  :)​ 

Atsakyti

daug gamini.... kaip planuoji tvarkytis, kai dirbsi?

Greičiausiai taip pat, kaip iki dekreto: sekmadienį gaminsiu pirmadieniui, antradieniui ir trečiadieniui, trečiadienio vakarą - ketvirtadieniui ir penktadieniui. Savaitgalį - vyras arba kartu. Anksčiau pasiteisindavo  :)​ 

Atsakyti

na, teoriškai turi likti laiko, bet nelieka :D  tai arba graužies dėl to, arba ne. aš tai taip ir nepasisprendžiu - vieną dieną graužiuos, kita ne :D

Atsakyti