Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kuku kuku, darbe sėdžiu  :D​ 

Atsakyti

kuku kuku, darbe sėdžiu  :D​ 

 

ku-kū, ku-kū - lauk svečių :D

Atsakyti

Restar, o tu apie Litbaną esi girdėjus? Jų sandėlis yra mano darbo rajone ir tiesiai iš jo tam tikrom valandom labai pigiai pardavinėja vaisius ir daržoves. Jei didesnė šeima tai visai verta atvažiuot ir nusipirkt pvz. 15 kg dėžę bananų už 3 eur :)  FB palaikink jų puslapį ir matysi ką kada parduoda.

Atsakyti

Ką tik palaikinau :D 5 eur dėžė  :bigsmile:​  Nors ir 3 eur šalia parašyta. Ir šiaip visko ten turi  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 12 spalio 2017 - 11:31

Gilytė

https://www.instagra.../p/BaDuVTDnljT/

Kada kawa Perkūnkiemy? Sekmadienį, bet kelintą val.? Prašau parašyt ajškEjjjj. Bo būsiu. Pasiilgau  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Apsikarpiau, apsispausdinau ir apsikasiau :D

Gilytė

https://www.instagra.../p/BaDuVTDnljT/

Kada kawa Perkūnkiemy? Sekmadienį, bet kelintą val.? Prašau parašyt ajškEjjjj. Bo būsiu. Pasiilgau  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

Kad čia nieko nesimato sukniškumo...

Nieks nežino kelintą, orientuokimės 11-12h, parašysiu sms visom :D 

Atsakyti

bekalbant apie žuvį..feee kaip neskaniai papietavau., reto neskanumo nedakepusio omleto skonio pliurzinė...žuvies nė kvapo nėr..net nepaklausiau kokia ten ta žuvis 

Atsakyti

Valgiau žuvį. Niam niam  apvyniota filieeee aplink šparagus. O su kokiais dviem protingais žmonėm kalbėjau... Aš lb lb laiminga!!!! Net ne apie mezgimą, bet nirvana y.

Atsakyti

Apsikarpiau, apsispausdinau ir apsikasiau :D

Kad čia nieko nesimato sukniškumo...

Nieks nežino kelintą, orientuokimės 11-12h, parašysiu sms visom :D

Nu ok.

Škia atvarysiu pas sesę ir LAUKSIU.

Atsakyti

aš neseniai visai skanią menkės file valgiau Forto dienos pietuose. nieko mandro, tiesiog pakepta su mini prieskonių, bet skaniai paskrudinta ir dar skanesnis buvo kažkoks garstyčių padažiukas prie jos

nu niekaip aš tos GIlytės suknios nerandu :D

Restar, tofu.

perku Rimi, kažkada pirkau ir Mxm, ten pavadinta sojų varške. bet man Rimiako ir pakuotė labiau patinka ir skonis.

perku Sojalitos

tofu.jpg

dažniausia dedu jį į kokius patiekalus, jeigu vieną ant sumuštinio, tai paskrudinu keptuvėj, gal net su kokiu prieskoniuku.

dar perku minkštą tofu, va tokį

original.jpg?1469549799

iš jo galima tipo kiaušinienę padaryti. bet neklausk kaip,  nes man dukros gamina :D  dar šitas Silken tofu puikiai tinka a la graikiškom salotom (nu, be karvės sūrio), dar kartais ir padažui sutrinu, irgi gerai.

Atsakyti

Pas mus darbe žiauriai skanus šamas keptas orkaitėj su teriaki padažu. Bet viso recepto nežinau.

Atsakyti

Restar, o galima man apie mitybą įsikišti  :geda:  

Aš gaminu tofu taip: perpjaunu išilgai, kad pasidarytų plonesnis, 30 min pamarinuoju sojų padaže su per presą išspaustu česnaku, paskui kepu elektriniame grilije. Iš vienos pakuotės gaunasi 2 porcijos, man ir sūnui, kiti šeimos nariai nevalgo.

Daržovių savaitei visai 4 asm šeimai perku tokį rinkinį (šiuo metu laiku, tuoj keisis):

pomidorų 1 kg, agurkų 2 kg

iceberg salotą arba retkarčiais pekiną salotų pagrindui

4 baklažanus, 4-8 cukinijas

1 brokolį, 1 kalafiorą

1 didesnį moliūgą arba kelis mažesnius

2 avokadus, 2 raudonus svogūnus

kas antrą savaitę kopūstą ir 2 burokėlius

kas keli mėnesiai: bulvės, morkos, svogūnai, česnakai, jų turi būti nuolat.

Ir gaminu iš viso to savaitės bėgyje:

brokoliai, kalafiorai eina garnyrams prie mėsos/žuvies/paukštienos pietum

taip pat blyneliams (štai nerealus receptas: http://lieknosbites....u-ingredientu/)

blynelius taip pat gaminu iš cukinijų, moliūgo, morkų, kopūstų

taip pat iš viso to gaminu tirštas sriubas

1 k per savaitę salotos ale Cezario, graikiškos, tuno ir pan

tai mūsų vakarienės pakaitom: tirštos sriubos - daržovių blyneliai- salotos - ankštiniai  :laugh:  :laugh: 

Dėl brangumo - labai susitaupo atkritus saldainiams, sūreliams, saldžioms varškytėms, bandelėms, pietums mokykloje ir tt, tai mūsų šeimos išlaidos maistui nepadidėjo net perėjus ant brangiosios stevijos, riešutų sviesto, klevų sirupo, kokosų aliejaus ir pan  :) 


. Nu prabangu. Tai erzinuosi nuo to per didelio galvojimo apie mitybą ir nusispjaunu kartais. Va, šitą savaitę beveik vien burokais visokiom formom maitinuos :). Ta prasme, valgau protingai ir daugmaž sveikai, bet tiek dėmesio skirti įvairovei man dar pernelyg sudėtinga. Noriu ir šeimą užkišt ir bent kiek laiko sau turėt.

Katuk, tiesa, gal tu perki tofu? Kokį, kur? gamini ką nors? Nes aš kažkada seniai bandžiau ir nelabai valgiau... O tarp receptų yra, gal ir išbandyčiau tokią įdomybę :).

Atsakyti