Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas, 

Aš irgi šiandien kaip katuks kamšty vos neužmigau  :rolleyes: Vienu metu, galvoju, užsimerksiu sekundei, ir jau tik paskui išgirdau signalą iš už nugaros  :D 

Lace ir Aušrai linkiu tik gerų žinių  :4u: 

Ingriduskai, kad tas 1% stebuklingai išsipildytų  :4u:  Nes uoj, žinau žinau, patyriau... 

Idėjos swapui dėliojasi, pirma dalis kaip ir link aiškumo jau traukia, kitos dalys dar miglele aptrauktos.

Kažin, kada lyt nustos  :unsure: Pamenu  gal daugiau kaip prieš 20 metų grįžom su drauge po pusmečio visai saulėtoj UK, nusileidom į lyjančią LT ir skaičiavom, po kelių dienų sulauksim saulės  :rolleyes: Tai sulaukėm lygiai po 46 dienų...

Atsakyti

http://m.moteris.lt/...term=2017-10-12

Atsakyti

vajazau, 46 dienos skamba nekaip....

migrena tokiam amžiui man tai ne visai ramiai skamba :hmm: nors suprantu ir žinau, kad tos migrenos priežastys mistinės, nu bet matyt vistiek organizmui kažkas nepatinka. gal gi visitk paauglystė, brendimas įtakoja. o tai dabar tų simptomų jau nebėr?

mano idėja niekaip nesusitupi. vistik toks suopratis ateina, kad paskutiniu metu buvau labai didelė egoistė temoj, ir nelabai rūpėjo, kas kitom įdomu, aks ką gamina, kas patinka.... tai vat dabar ką, ir nelabai turiu kokių tai tvirtų žinių apie savo mergaitę :D  nu spalvom kaip ir išsiaiškintos, nu bet vis kažkaip man ant sąžinės kabo vienas swapas, kaip Žuviukui nenešiojamą kepurę numezgiau :rolleyes: 

Atsakyti

 

pšeprašam, kur ta Gilytė :hmm:

Atsakyti

Sveikos, miegot nemiegu - pareiga šaukia ryte košės užvirti, nes turi likti dar laiko išbrinkimui ir kad mokinukai spėtų pavalgyt. Paskui mankšta, dušas, išsijudinu neblogai, nėra kada miegot :).

Man tai bėda su tuštuma galvoj - ir dėl swapo, ir va, paskaičiau puslapius, o beveik tabula rasa, nežinau ką pakomentuot...

Tiesa, praneškit, kur kada su Šarange kas tiksitės, gal pavyks prisijungti sekmadienį, jeigu nebus mašina paimta važiavimui į sodą.

Vakar dvynių dantis taisėm, po nuolatinį jau sugedę :(, teko mokamas plombas imti, kad ilgiau laikytų. Užtat užsukom prie progos į biblioteką, nors namie knygų dar pilna jų vaikų neskaitytų, bet vis tiek norisi kokių naujų. Mano mieliausiai mažajai slibinaitei, kuri kalėdoms nori kaukolinio pakabuko labai patiko šita https://www.knygos.l...-buti-princese/, taip sužinojom, kad nauja leidykla atsirado, reiks pasižiūrėti jų išleistų knygų, nes šita labai smagiai skaitėsi.

Gavau siuntinuką iš Saulėlydžio su aliejukais ir knyga ♥.

Atsakyti

Sveikos, miegot nemiegu - pareiga šaukia ryte košės užvirti, nes turi likti dar laiko išbrinkimui ir kad mokinukai spėtų pavalgyt. Paskui mankšta, dušas, išsijudinu neblogai, nėra kada miegot :).

 

Man tai bėda su tuštuma galvoj - ir dėl swapo, ir va, paskaičiau puslapius, o beveik tabula rasa, nežinau ką pakomentuot...

 

 

ir sako, tuštuma galvoj :hmm:  aš turėjau eit googlo paklaust, kokia čia kalba ir kas parašyta

Atsakyti

Labas rytas aš irgi miego noriu nenormaliai tiesiog. kamščiuose pirmu bėgiu knapsint galima ir užknarkt :D Gadget, su tokiais pareiškimais apie suknias tai reiktų su vaizdinėm priemonėm :B aš tai pažiūėjau reklamą apie Fashion bazaar vyksiantį savaitgalį Litexpo. nu kokių ten gražių rūbelių visokių....

 

 

 

Ant aktualaus  MOTERS viršelio. 

Ten ne megztuks, ten Balenciaga suknia.

Jau papirksu 1kg viskozinio chenille siūlo tamsiai žalio 

Atsakyti

  pšeprašam, kur ta Gilytė :hmm:

 

Nu tak aš dyrbu nuo mielo ryto!!!!!

Ką pamatau, pasidaljnu. Dabar kaip tik pranešimas toks lètesnis, tai skaitau sm :)

 

 

Savsiem nežiovauju. Afigiennnnnna konferencija.

Atsakyti

Sveikos,

Restar, kaip sekasi su planais? Košės paskanintos yra gėris :) Daržovių kalnai - taip pat :D Aš pastebėjau, kad dažniau žuvį valgau ir man skanu. Visada buvau įsitikinusi, kad nemoku jos gaminti.. Skaniai, ta prasme.

Atsakyti

Na kiek galima dubliuoti, Supermama!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 12 spalio 2017 - 10:18

Egloshke, o gali pasidalint kokiais nors receptais? Nes man su žuvies gaminimu visiškai nekažką..  :unsure:​  išskyrus lašišą, tą dar pagal Lace patarimus kažkada užsirašytus visai skaniai išeina pagamint

Atsakyti

Pasirodo masiškai miegam ir neatsibundam. :)

Aš irgi prie tų miegančių. Vakar vakare miegot nuėjau 10, nes baisiai norėjau miego, o šįryt kai žadintuvas nuskambėjo, jaučiausi,lyg būčiau atsigulu kokią 1 ar 2 nakties. Vos vos atsikėliau. Gal tas lietus taip veikia...

Nors šiaip tai labai gražus ruduo. Toks šiltas, minkštas, melancholiškas, paslaptingas. Važiuoti mašina gal ir nemalonu - viskas blizga, sunku suvokti atstumus, bet šįryt važiavau visuomeniniu transportu ir dar pakankamai anksti, kai buvo dar tamsu. Nelabai moku nupasakot, bet pajutau tokią rudens pilnatvę. Su sodria drėgme, žemės kvapu, tamsa, tyla, ramuma, paslaptingai migloje spindinčiai žibintais ir, tarsi tų žibintų atšvaitais, visur besisukiojančiais geltonais lapais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 spalio 2017 - 10:22