Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš tai būsiu Perkūnkiemy, tai nežinau kur čia pasikavint galim, gal vaikai į kokį kiną norės, tai gal kokiam Akriopely... Oj, tiesiog nežinau ką pasiūlyt...  :hmm:

 

 

Yra laiškas, sako, kad ten parašyta 14,60 :D

 

Man iš esmės bet kokia vieta tinka :D 

 

Taigi aš laiškų per atstumą neskaitau, o reik ateit pasiruošus :D
 

Atsakyti

Trenerė trenerė..nes neparinko teisingo krūvio pagal tave 

Atsakyti

ne nu..sekmadieni tai mes i teatra einam su vaikais..o pasikavint buc norejus...

Atsakyti

Trenerė trenerė..nes neparinko teisingo krūvio pagal tave 

Čia ne asmeninė treniruotė, o masinė, niekas nieko nerinko pagal mano ištižimo laipsnį :D Tiesiog pati jaučiu, kad sunku, kad nepadarau to ar ano, bet tai normalu kai visą vasarą nesportavau, net ir žemės ūkyje ne per daugiausiai...

Iš ryto einat?

Kava tai jaučiu nusimato pirmoj dienos pusėj... Tai susitikslinsim dar ryt-poryt, kas kur ir kada :)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Vakar baigiau megzti megztini vidurinelei, dabar jau galesiu atsiduoti swapui :D Tik reik materiola nusipirkt :rolleyes:

Siankat sapnavau, kad esu :nestuke , rinkaus kada geriau gimdyt, nes turiu daug reikalu :lol: Bet gal aciu, daugiau nereikia :lol:

Kas su manim pusrytines kavos :bigsmile:

Atsakyti

12 val spektaklis tai jau nikaip nepasikavinsiu

Atsakyti

sėdžiu ir ištisai neužsičiaupdama žiovaujau.

kaip atsibusti? :hmm:

Atsakyti

Pirma dienos pusė sekmadienį skamba tobulai.  :bigsmile:

 

Na gerai, einu padirbėt su dokumentais  :lol:  Prisikaupė...  :oh:

Atsakyti

Aš irgi dar žmoniškai dirbt nepradėjau :huh2: sėdžiu įkišus nosį į kavos puodą ir vaizduoju darbą :B o jau tuoj posėdžiaut reiks eit ...

Atsakyti

Kava isgerta. Einu iki kaimynkos. Bandysiu i biblioteka nusitempt

Atsakyti

Aš tai rankdarbiauju dažnai ne tik namie, bet ir darbe, rašau, karpau, dėlioju, klijuoju... :D 

Atsakyti

aha man šiandien niekaip atsibust ir susikaupt neišeina irgi, ir kavą išgėriau...nu žinau kad geriausiai pabust padeda stipresnis stresas...bet kažkaip neno

 

pakarpyt ir paklijuot tai tenka ir man :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 12 spalio 2017 - 09:13