Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas vakaras  :4u:  pagaliau po darbų ilsiuosi :wub: 

ačiū už palinkėjimus  :4u: šiuo metu jau nebesinervuoju, kažkaip ligoninėje gydytoja labai rami ir tikra buvo, kad tie simptomai migreninės kilmės. Antradienį gausiu MRT atsakymą ir tikiu, kad bus visai ramu.

Ingriduska, gal visgi atsiras  :unsure: labai liūdna reikalas...

aš į KGB lyg ir visus stengiausi atsakyti, tik anketos dar neužpildžiau - planšetėje neleidžia, o kompo namie jungtis jau neturiu jėgų. Pasistengsiu kažkaip dieną laiko surasti.  :unsure: 

Atsakyti

 Ot, stebuklas tas žmogus!  :wub:

O taip  :D ir tas mažiukas, ir tas kur jo širdelės ieško, ir tie, kurie ultragarsą tam reikalui įkinkė  :rolleyes: tie tai integralų mėgėjai  :lol: ojei kiek ir kokių reik suintegruot, kad medikai gautų vis naujų įrankių  :mirksiukas: 

Atsakyti

Labas

Ilga diena.....

Lace :4u: 

As atrodoni visus KGB atsakiau.

Atsakyti

Labas rytas!

Noriu noriu noriu Gilytės suknios!

Atsakyti

labas rytas :)

aš tai atostogų noriu, tokių kur galima miegot ir miegot ir miegot..greitu laiku musėt nenusimato...

Atsakyti

Šarange, aūū :D

Ar būsi savaitgalį Vilniuj? Kavos?

Aš gi siūlų taip ir nepasiėmiau :angel_not: kažkaip laikas labai greit lekia  :angel_not: 

Atsakyti

Labas rytas

aš irgi miego noriu nenormaliai tiesiog. kamščiuose pirmu bėgiu knapsint galima ir užknarkt :D

Gadget, su tokiais pareiškimais apie suknias tai reiktų su vaizdinėm priemonėm :B

aš tai pažiūėjau reklamą apie Fashion bazaar vyksiantį savaitgalį Litexpo. nu kokių ten gražių rūbelių visokių....

Atsakyti

Labas rytas,

Vakar sporte kokia sena tarka pasijaučiau, kaip sunku viskas, nu nors ir niekad gazelė nebuvau, bet ir tešlė niekad nebuvau, o vakar būtent tokia pasijaučiau  :oh: 

Šarange, aūū :D

Ar būsi savaitgalį Vilniuj? Kavos?

Aš gi siūlų taip ir nepasiėmiau :angel_not: kažkaip laikas labai greit lekia  :angel_not: 

Aūū, būsiu, bet šiaip ne Pilaitėj būsiu, o siūlai jau ten. Gal ir kavos, bet gal sekmad...  :hmm:  Šilinge, ką tu? Tavo draugė siūlų dar nepaėmė, bet šiandien paims  :D 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

 

Šilinge, ką tu? Tavo draugė siūlų dar nepaėmė, bet šiandien paims  :D

 

Sekmadienis man labiau net tinka, nes šeštadienis beveik visai netinka  :B  :lol:  Nu nereali ta draugė  :wub: Skelbiu sekmadienį draugių diena  :P Derinam tvarkaraštį  :rolleyes:

 

 

Atsakyti

Šarange vansi treneris neteisingas  jei tešle pasijautei

Atsakyti


Aūū, būsiu, bet šiaip ne Pilaitėj būsiu, o siūlai jau ten. Gal ir kavos, bet gal sekmad...  :hmm:  Šilinge, ką tu? Tavo draugė siūlų dar nepaėmė, bet šiandien paims  :D

Sekmadienis irgi tinka  :angel2: 

Siūlus pasiimsiu, stebuklingą skaičių parašyk :D

Atsakyti

Sekmadienis man labiau net tinka, nes šeštadienis beveik visai netinka  :B  :lol:  Nu nereali ta draugė  :wub: Skelbiu sekmadienį draugių diena  :P Derinam tvarkaraštį  :rolleyes:

Aš tai būsiu Perkūnkiemy, tai nežinau kur čia pasikavint galim, gal vaikai į kokį kiną norės, tai gal kokiam Akriopely... Oj, tiesiog nežinau ką pasiūlyt...  :hmm: 

Šarange vansi treneris neteisingas  jei tešle pasijautei

Nu nežinau ar trenerė kalta, kad aš tešlė... Gal pati kalta, mintys kyla, kaip čia papildomai pasitreniravus, tai gal nėr taip blogai  :D 

Sekmadienis irgi tinka  :angel2: 

Siūlus pasiimsiu, stebuklingą skaičių parašyk :D

Yra laiškas, sako, kad ten parašyta 14,60 :D

Atsakyti