Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi, ingriduk, laikykis  :4u: 

Lace irgi  :4u: 

Olaiva, tu teisi :) ten tikrai kaip ir fotkių knyga, tik tokių specifinių :D ir su drtaliais paaiškinimais :) tik Kakėdų senis šiemet neįgalus tokioms dovanoms, nes nusimato dar didesnių išlaidų :(

Rasyte, būna ir dar brungesnių knygelių, bet tiek to :) o ten visai ne kosmosas ir net labai įdomu ;) nors va, man inegralai kosmosas :D tai matyt, kiekvienam savo :)

Atsakyti

ačiū chebra už palaikymą, ieškot jau nebežinom kur, taip kad 1 proc tikimybe ištirpusi

Antanas išmelstas dirža pririšiu

Lace Aušra laikykites

Atsakyti


Rasyte, būna ir dar brungesnių knygelių, bet tiek to :) o ten visai ne kosmosas ir net labai įdomu ;) nors va, man inegralai kosmosas :D tai matyt, kiekvienam savo :)

Tikrai tikrai, kiekvienam savo kosmosas :D man tos echoskopinės fotkės - visiški debesėliai :rolleyes:

Atsakyti

Labos

Ingriduškai  :4u:  :4u:  :4u: Kvėpuok. Siunčiu didelius linkėjimus, kad netikėti pinigai dovanų ateitų ir tiek, kiek reikia  :4u:  :4u:  :4u: 

Lace Aušrai sveikatos  :4u: Pasakojimas primena migreną su aura  :huh2: Bet gal tik man taip atrodo, vėl galva plyšta. Gerai, kad iš namų dirbu šiandien.

Atsakyti

oi, Lietuti, :4u: bet labai dažni tau migrenos priepuopliai...ar  man tik taip  atrodo...

Atsakyti

Ingriduska 😦😟 gal dar atsiras.... reik tiketis....

Lietuti stiprybes !

Lace ir Aušrytei kad viskas būtų tik paauglystė!

Atsakyti

:4u:  ingriduskai



Sriuba buvo tobula, net pamezgiau. Jei susiklostys palankios aplinkybės, tai şiandien turėčiau siūti.

Atsakyti

oi, Lietuti, :4u: bet labai dažni tau migrenos priepuopliai...ar  man tik taip  atrodo...

Taip, labai dažni  :huh2: Nežinau, ką pakeist, kad sumažėtų. MRT gyd. dar nenori daryt. Jei pati pasiprašysiu, susimokėsiu tiek, kad galvą dar ilgai skaudės. Tikiuos vistiek rast būdą kaip pasilengvint gyvenimą. Juk būna stebuklų  :rolleyes: 

Aš jau sugalvojau, ką gaminsiu. Abejonių turiu, bet jos niekuo nepadeda. Drakius jau laukia, kada siūlus pirksim :)

Atsakyti

Katuk, labai svarbų dalyką, dabar jo labai reikia, atsimenu tik kaip laikau rankuose, galvoju kur paslėpt kad nerastų vagys atėję, ir vsio...... kur padedu jokio jokio prisiminimo. Naktim nemiegu, viską verčiu ir nieko

Ingriduska  :4u:

 

man kažkuriais metais taip buvo su dukros sveikatos pažyma į mokyklà. Vasaros pradžioj pasidarėm ir kad nepamesčiau "saugiai" pasidėjau. Rugsėjį 2 kartus butà perkrausčiau, galvà sukau, o radau užkritusià už sekcijos stalčiaus. Radau tik kai stalčius iš bėgeliú iškėliau  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 11 spalio 2017 - 19:34

ar visos swapininkės į KGB atsakė? ar pamiršo,kur registravosi? :)

aūūūūūūūūūūūūūūūū,supraskit savo fėjas,juk jų darbas-gerus darbus daryti.o jeigu jūs tylit,tai ...tylit :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 11 spalio 2017 - 19:37

Hm.... lyg ir atsakiau...  :hmm: tik anketos neužpildžiau dar kur FB. Gal šįvakar, arba kitą sav., nes ryt intensyvi diena darbe,o vakarienė Rygoj  :wub: penkt. ten bus profesinė konferencija, ale prisistatysim iš vakaro :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 11 spalio 2017 - 19:44

Nite, o pamatytum kaip juda tie debesėliai online  :wub: grožis neišpasakytas! Vožtuvėliai, širdies dalys, srovelės visokios kur reik ir nereik  :wub: ir viską gali pamatyt per tą mažą tarpuką tarp šonkaulių! Kartais tiesiog milimetrinį (pvz., neišnešioto naujagimio kokių 500g)!!! Ot, stebuklas tas žmogus!  :wub: 

Atsakyti