Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriduska, tavo dingimas tikrai labai rimtas :console:

 

Pažiūrėjau kambarėlio nuotraukas, tai iš viso ten tik kelios iš swapo. Net nelabai aišku, kas ten ir kam dovanojo.

Atsakyti

Man dingo vaiko mokslo pinigai

ir dabar jau suprantu kad ko gero būsiu išmetus, prisiekiu, seniai taip neraudojau,balsu ir be pabaigos

atrodo išproto gali išeiti.....

99 proc esu tikrai kad išmečiau, atgaminau kur dėjau ir tai į ką dėjau išmetėm  prieš 2 sav

Norisi nusišaut 

Ojėzau, gal čia tik tavo įaudrintos fantazijos vaisius :unsure: Bet kokiu atveju, niekas nemirė, tai tik uždirbami pinigai  :unsure: 

Atsakyti

Ingriduska, nu.... net nežinau, kaip paguosti... bet dar 1 proc gi liko?

nu kitas dalykas tikrai - sveikata brangesnė.

Atsakyti

Katuk, ramiai, nieko blogo :), tiesiog pastebėjau, kad tu atmetinėji, kas ne tavo. Tai ir įdomu, ar tikrai taip rūpi. Padėt savo fėjai irgi noris, bet atspėt iki laiko -visai ne.

Ingriduli... gal dar tas  1 proc yra vilties. Nesišauk, prašau...

Atsakyti

Ojej Ingriduska :4u:  Eik dar ieškot, galgi bus tas 1 proc :4u: 

Atsakyti

Ingriduška, OMG  :unsure:  Paguost nieks nepaguos, bet palinkėsiu, kad vis gi tas 1proc. būtų tiesa  :4u: 

Atsakyti

o Ingriduska, negi nepatikrinai to, ką išmeti? nekilo minčių, kad kažkas gali būt įdėta?

aškažkada seniai seniai išmečiau berods Lizingo sutartį. bet kadangi tingėjau išnešti šiukšles, tai jos buvo balkone :D  iškuičiau visą tą maišą, radau tą popierą visą apmaumotą, ir tada tuos metus ar kiek ten saugojau tą purviną sutrintą popiergalį :D

na, bet suprantu, kad ši situacija visai nejuokinga

Atsakyti

ne nepatikinau, jis buvo plaukuotas nuo Kenzo vilnos ir susukus išmečiau, kad namie nepribyretu plauku

NU labai man liudna dėl savo durnumo

Atsakyti

Ingriduska  :4u:  pabandyk nusiraminti, gal stresas dabar protą temdo. Gal dar 1% atsiras.

Lacei su Aušra :4u: kad nieko blogo nerastu

Atsakyti

Oi, Ingriduska  :ninja: Kvėpuok. Laikykis.

Atsakyti

Katuk, labai svarbų dalyką, dabar jo labai reikia, atsimenu tik kaip laikau rankuose, galvoju kur paslėpt kad nerastų vagys atėję, ir vsio...... kur padedu jokio jokio prisiminimo.

Naktim nemiegu, viską verčiu ir nieko

 

:4u:  :4u:  :4u:

 lygiai taip ieškau dokumentų trečia diena, padėjau kažkur skubiai...atsimenu tik, kad pagalvojau, dabar padedu laikinai, paskui padėsiu į vietą... Nu va, o dabar toje tikrojoje vietoje nėra, ir niekur nėra...o jų labai reikia  :frusty: 

Kreipsiuos į Šv. Antaną, sako, jis grąžina pamestus daiktus....Maldų nelabai moku, bet, jis , matyt, geras, gal supras...ir dar dižą ant stalo kojos užrišiu...a maž mačys... :oh: bet irgi stiprėja įtarimas, kad galėjau išmesti....

Lace,  :4u: viskas bus gerai...

 

Smagu jūsų swapinį šurmulį skaityti  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 11 spalio 2017 - 15:30

labos,

Ingriduška, gal dar ieškok, gal tik buvai pagalvojusi, kaip galimybę ten slėpti, o paslėpei kur kitur. aš pati esu panašią situaciją turėjusi, kai lindau į savo konteinerį lauke ir išknisau du šiukšlių maišus, nes buvau tikra, kad išmečiau, o paskui vis tik radau visai kitoje vietoje :oh:

Lace :4u: laikykitės...

prisiminiau, kaip mano sūnus prieš porą metų buvo išgąsdinęs, kelis kartus mūsų akyse tiesiog nualpo, buvau persigandusi, bet kai paskambinusi gydytojai, pradėjau aiškinti, kas ir kaip, susidėliojo, kad tai dėl brandos taip gali būti, ypač jei padaro kokį staigų judesį, pvz. greitai pašoka iš pusiau sėdimos padėties.

Atsakyti