Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite, o tai, kad tas žalias xxs dar ir moherinis???? Murmurmur ir viskaaaaa??

Tai dėl to ir glosčiau, kad mohera :wub: aš šiaip nesu prieš moherą nusistačius, man tik jos šiltumo nereik, o pūkuotumas ir švelnumas labai mieli :D

Oj spėjikės :lol: nežino kas su žaliu xxs megztiniu vaikšto :lol: taigi megztinis buvo terbelėj atneštas, o ne ant kūno :lol:

Jau susigaudėt - čia gi Lace savo dukrą puošia :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 11 spalio 2017 - 13:16

Aš tai iš to sunkumo sugalvot ir pagamint turiu tik du variantus, tai reiks abu mėgint, gali gautis abu, gali nei vienas, va tada tai bus krizė :D

gadget, išversk dėl tos pirties ką parašei :D 

Atsakyti

 

katuk, nugis čia yra ir pėdų mėtymo profesionalų, tai nebūk tokia tikra. ir ar tau taip tikrai rūpi, kas tavo fėja? man parūpss tuo momentu, kai gausiu, o iki tol - didžiausias rūpestis, kaip pačiai tinkamai sufėjaut.

 

na , o jeigu rūpi, tai čia labai blogai? man pvz norisi ir savo fėjai kažkaip tuose apsisprendimuose pagelbėti. kartais ne visus klausimus pamatyt spėji, gal kai kurie ir užslėpti, kad ne tiesiai paklaust. nu vat ir įdomu, ar man asmeniškai čia skirta, ar ne.

Atsakyti

Gal galite pasidalinti adresu ir raktu nuo kambarėlio su praėjusio swapo dovanėlėmis? Įdomu pasidarė :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 11 spalio 2017 - 13:30

Gal galite pasidalinti adresu ir raktu nuo kambarėlio su praėjusio swapo dovanėlėmis? Įdomu pasidarė :D 

O kažin kur jis yra?  :hmm: 

Atsakyti

Gal galite pasidalinti adresu ir raktu nuo kambarėlio su praėjusio swapo dovanėlėmis? Įdomu pasidarė :D​ 

 

tai kad FB mūsų grupėj sudėta, tu gi ten esi.

kažkur tarp įrašų
o ankstesni metai tai greičiausiai prapuolė, nes tame fotki buvo...

Atsakyti

Ale tai smagu žinot, kad manęs kas laukė  :wub:  

 

O galima netolimu laiku dar kokios nors sriubos susitikti kur nors Gedo prospekto prieigose? Žinau, žinau, vairuojančioms su parkingais ne kažką...  :unsure:

Atsakyti

Pirties nežsakinėju, nėr mažiausio reikiamo skaičiaus dalyvių.

 

Ale tai smagu žinot, kad manęs kas laukė  :wub:     O galima netolimu laiku dar kokios nors sriubos susitikti kur nors Gedo prospekto prieigose? Žinau, žinau, vairuojančioms su parkingais ne kažką...  :unsure:

 

Possible.

 

Atsakyti

Galim susitikimą planuotis ne pirty ir be suvežtinio maisto. 

Atsakyti

Dabar galvoju ir jau ne pirmą kart galvoju apie tai,  kad nėr tokio patogaus ploto formato mūsų meetams, gali būt be pirčių ir be nakvynių, arba su nakvyne, bet nemasine, o bet tačiau privačiau negu bendra kavinės salė :hmm: 

Atsakyti

Ale tai smagu žinot, kad manęs kas laukė  :wub:  

 

O galima netolimu laiku dar kokios nors sriubos susitikti kur nors Gedo prospekto prieigose? Žinau, žinau, vairuojančioms su parkingais ne kažką...  :unsure:

 

aš galėčiau ir pėsčia atkulniuot :rolleyes:  qqte greičiausiai taip pat

Atsakyti

Man dingo vaiko mokslo pinigai

ir dabar jau suprantu kad ko gero būsiu išmetus, prisiekiu, seniai taip neraudojau,balsu ir be pabaigos

atrodo išproto gali išeiti.....

99 proc esu tikrai kad išmečiau, atgaminau kur dėjau ir tai į ką dėjau išmetėm  prieš 2 sav

Norisi nusišaut 

Atsakyti