Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace ,čia gal jai po avarijos tos? ar ne Aušra papuolusi buvo?

Atsakyti

Sveikos, lietus nepakeliamas tik kai pro langą į jį žiūri. Kai išjudi - nieko itin baisaus. Man šiandien mankšta ne namie buvo. Pasiūlė po 2 kartus per savaitę lankyti. Būtų logiška, bet mane ima nervas, nes ir brangu, ir šiaip dvigubas jausmas. Vienas, kad darom visokius pratimus, kurių niekada gyvenime nesugalvočiau ir tarsi viską išjudina. Tačiau iš kitos pusės - aš daug ko nesugebu padaryti, man skauda, tempia ir pan ir nėra to pasitenkinimo jausmo, kad aš galiu, kad progresuoju. Su 1 kartu per savaitę, aišku, nereikia ko norėt. Bet aš iš tiesų tai noriu, kad man duotų pratimų kompleksą darymui namie, sužiūrėtų, kad teisingai daryčiau ir sau viena daryčiau, savo tempu. Bet iki to dar reikia petį susiremontuot kažkaip...

Šiuo metu nenoriu jokių knygų, nueičiau į knygyną - užsimanyčiau :).

Idėja neatsirado. Bo nes mano mergaitė labai paslaptinga :B. Be maldų jau niekaip...

Pas mane irgi sugeba prasmegti daiktai, tai jau imu nebesistebėt.

Atsakyti

Labai smagi sriuba buvo :D ir skonis neblogas :D ir su ankštiniais :rolleyes:

Šilingės tai laukėm, bet pasirodė kita partizanaujanti persona :D ir net su baigtu megztiniu  :wub: glosčiau glosčiau ir atidaviau ... dar kad žalias tai nieko, bet XXS dydžio  :D 

Atsakyti

Lace :4u: Kad viskas gerai būtų :4u:​ 

Atsakyti

Pas mane irgi dingsta daiktai. Įdomiausia būna, kai rytais išsiplaunu galvą ir vis pasišukuodama vaikštau kol apdžiūna, o paskui prieš išeidama dar fenu  pabaigiu. Tai vis tas šukas kur nors pasidedu ir niekur nerandu. Jau vaikai juokiasi.

O paskutiniu metu vos tik pažadu bendradarbei knygą paskolint, iš kalbos išėjus, tai taip ir nerandu jos namie ir niekaip neprisimenu, kad būčiau kam paskolinus. Visas knygų vietas namie išieškojau - niekur nėra.

Atsakyti

Nite, o tai, kad tas žalias xxs dar ir moherinis???? Murmurmur ir viskaaaaa??

Atsakyti

Labai smagi sriuba buvo :D ir skonis neblogas :D ir su ankštiniais :rolleyes:

Šilingės tai laukėm, bet pasirodė kita partizanaujanti persona :D ir net su baigtu megztiniu  :wub: glosčiau glosčiau ir atidaviau ... dar kad žalias tai nieko, bet XXS dydžio  :D 

ir kas gi čia pas mus partizanauja XXS dyžio? :hmm:

Atsakyti

kas ta persona su žaliu megztiniu? :bigsmile: 

nu suprantu, kad pati kalta, ale bet :rolleyes:

su idėjom tai dar toks plaukiojantis reikalas.... tereikia tik apsispręst, nu nes keli variantai, kas tai galėtų būti, o toliau ieškosim tinkamo materiolo.

vieną dalį jau sugalvojau. valgomają :rolleyes:

nu man tai labai lengva iš komentarų atsijoti, kas tikrai ne mano fėja :D

Atsakyti

Aha, galvojau, ką pamiršau - Lace :4u: . Tegu neranda nieko rimto ir lai nebesikartoja.

Kas ten partizanauja pas mus xxs dydžio? :D Kažko sklerozė.

 

Pirty 11 dalyvių. Aš labai noriu, jau apsiskelbiau šeimai ir apie pirtį ir apie galimą skrydį :).  Ar yra kokių dar siūlymų dėl alternatyvios datos ar vietos - mažesnės, pigesnės? lapkričio 11, 18, gruodžio 2? Ar dar kas partizanes gali pakalbinti?

 

katuk, nugis čia yra ir pėdų mėtymo profesionalų, tai nebūk tokia tikra. ir ar tau taip tikrai rūpi, kas tavo fėja? man parūpss tuo momentu, kai gausiu, o iki tol - didžiausias rūpestis, kaip pačiai tinkamai sufėjaut.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 11 spalio 2017 - 13:13

Katuk, o gal tik pėdas mėto :D :rolleyes:

Atsakyti

Ankštiniai geraaaai. Vakar tapas tubs (vonytes) dariau, su žirneliais, morkom ir žirnių ankštimis saldžiarūgščiam padaže su sūriu; šiandien va sriubaaaaaa 🐦🐦🐦🐦🐦

Vakare bus vištiena tortiljose.

Taip taip taip, meksika kažkokia mano kaime.

Atsakyti

Restar, 11 yra ne 13. Vyskas, tapas tubez ant TOS pirties.

Atsakyti