Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jau ir taip visur laukai patvinę, negaili šiemet lietaus.

Atsakyti

Katuk, labai svarbų dalyką, dabar jo labai reikia, atsimenu tik kaip laikau rankuose, galvoju kur paslėpt kad nerastų vagys atėję, ir vsio...... kur padedu jokio jokio prisiminimo.

Naktim nemiegu, viską verčiu ir nieko

Atsakyti

Labas :4u:

Skubu atsakyt kgb :) Terbelių neturiu, perku irgi plastiką, paskui naudoju šiukšlėms, negerai negerai...

Auskarus nešioju auksinius, jų niekada neišsisegu, antra oda, kitų, deja, ausys netoleruoja, nei sidabro, nei bižuterijos, bet jei einu į kokį vakarą ir noriu pasipuošti kitokiais auskarais, tai tada pakenčiu tas kelias valandas. O šiaip kaip vestuviniai žiedai priaugę prie odos, taip ir tie auskarai, nekeičiami ir poreikio nėra :)

Dabar skaitau knygą "Stipriau už neapykantą" mūsų mokyklos psichologė visoms rekomendavo perskaityti, eilėje laukia "Dievas keliauja incognito" kažkaip dar jos neskaičiusi, nors gerų atsiliepimų girdėjau ir tada eilėje "Bėgančios su vilkais"

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 11 spalio 2017 - 10:39

Katuk, labai svarbų dalyką, dabar jo labai reikia, atsimenu tik kaip laikau rankuose, galvoju kur paslėpt kad nerastų vagys atėję, ir vsio...... kur padedu jokio jokio prisiminimo.

Naktim nemiegu, viską verčiu ir nieko

 

tai ir sakau, nebandyk prisimint, o bandyk paslėpt naujai. t.y. va dabar tau reik paslėpt, kad nerastų tie vagiai - kur slėptum?

Atsakyti

Man nesiseka išgryninti idėjos savo mergaitei, jaučiuosi kaip prieš brandos egzaminą :D

Atsakyti

jo , lietus tai tiesiog neištveriamas

ir dar visą šią savaitę lis.

per tą lietų netgi nusprendžiau nevažiuoti į sriubą. nu taip nesinori niekur judėt, nors paplepėt būt smagu....

Nu kuokiaaa  :huh2:  negera miargaitėėė  :angel_not: 

Atsakyti

Kas atsitiko Aušrai?

Tikiuuosi, kad nieko baisaus. Prieš porą savaičių nugąsdino  mus truputį  - per pamokas pradėjo nematyti periferiniu matymu, sutriko teksto suvokimas, galvos skausmas su pykinimu, tirpimas. Staigiai susiorganizavome ligoninę, ištyrinėjo ten visaip, nieko nerado. Liko tik MRT.

Atsakyti

Tikiuuosi, kad nieko baisaus. Prieš porą savaičių nugąsdino  mus truputį  - per pamokas pradėjo nematyti periferiniu matymu, sutriko teksto suvokimas, galvos skausmas su pykinimu, tirpimas. Staigiai susiorganizavome ligoninę, ištyrinėjo ten visaip, nieko nerado. Liko tik MRT.

nu skamba tai baugiai kažkaip....  gal tiesiog kokio nors vitamino, pvz D kritinis trūkumas :hmm:  bet aišku, kad gydytojai geriau žino ir ras, nuo ko. daug blogiau kai neranda, o simptomai nepasitraukia.....

Atsakyti

Tiikiuosi nieko blogo neras :4u:  Ir bus galima nurašyti paauglystės sąlygotiems organizmo nesusipratimams.

Atsakyti

Lace  :4u:

Ingriduska, mano kaimynė tokiais atvejais turi metodą: pririšk prie stalo kojos diržą ir palik. Sako, kipšas, kuris pamestą daiktą slepia, susinervina ir grąžina  :rolleyes:  Prietarų prietaras, bet ne vienam žmogui buvo veiksmingas, ir ne kartą...

 

Žinokit, pamiršau sriubą  :blink:  Buvau susiplanavusi dar vakar, kad reikia važiuoti, o šian vedėja užsibuvo posėdyje, laukiau jos laukiau, įsiknisau į darbus, o apie sriubą prisiminiau tik valgykloj pusę Kijevo kotleto suvalgiusi  :blink: Ot galva blondinė...

Atsakyti

Lace, tik gerų tyrimo rezultatų linkiu, baugina tokie neaiškūs simptomai. :4u:

Atsakyti

Mergaite mano, kas tave pradžiugintų, a? Čia daugiau retorinis klausimas, mano mintys garsiai pasisakė :rolleyes:

Atsakyti