Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

jo, šita.

dar iš kulinarinių, man visai nieko buvo, tik dabar nelabai aktualu Dovanos iš virtuvės. gana populiari tos Jagelavičiūtės Mažos nuodėmės taisyklė

Varčiau ir šitas abi, kažkada tai labai net norėjau Jagelavičiūtės, bet šiuokart pagalvojau, kad realiai labai mažai gaminu iš knygų, jei tai ne kepiniai, nu reiks dar apsvarstyt visas iš naujo :D

Atsakyti

o man ta mažos nuodėmės taisyklė visai nepatiko. nieko gaminamo ir valgomo neradau :( guli lentynoj, dulka

Atsakyti

Labas rytas

Kulinarinių knygų turiu lygiai tris:

Jagelevičiūtes mažos nuodėmės taisykles

Nidos Degutienės Žuvis

Nidos Degutienės Izraelio skoniai

Visos numylėtos iki

Nes visos mano skonio, mano sukirpimo

Terbelių neturiu, bet ir šiukšlių maišų neperku, nepatinka man nešiotis rankinėje dar kažko, nes ir taip visas gyvenimas.

Ar panikuoju dėl swapo, nu ne nepnikuoju, matyt pasitikiu pamaldžiomis swapininkėmis :)))

Gadget kas čia per varškė šaukštuko dydžio kamuoliukais.

Noriu į pirtį, net labai, bet tikrai visas mergų batalionas einam į Butkutės koncą

Turiu nežmoniką stresą, paslėpiau ir nerandu kur, labai svarbu rast...

Atsakyti

Ingriduska, ką paslėpei? ir kam slėpei? nuo ko slėpei? pabandyk atgaminti situaciją, jeigu reiktų dabar - kur slėptum

Atsakyti

Labos :4u:

Qqšk, jei turėsi skaidrių ar galėsi pasidalinti?

 

Ar jums stumiasi ikonėlės? Man tik pirmą jų eilę rodo, anksčiau tip nebūdavo. Negaliu emocijų išreikšti :D :D

Man taip pat su emocijomis..

Atsakyti

Sveikos  :wub: 

Darbe buvo košmaras, net nosies į internetą nebuvo kada įkišt, po darbo į planšetę nebenorėjosi net žiūrėt, nei bendraut. Swapą praleidau, aišku pati kalta, reikėjo Olaivos paprašyt kad įrašytu. 

Į kelionę norėčiau jeigu neišpultu visos dirbamos dienos  :hmm: 

Atsakyti

Labos :4u:

Aš irgi į tempiančių kompaniją. Pasportavus man pradeda tempt vieną koją tiesiai po batonu. Ir niekaip neatrenku nuo ko.

Terbų turiu, nenešioju, nes vis pamirštu įsidėt :B

Auskarus galiu nešiot tik auksinius. Jei sidabrą įsisegu, tai visą laiką jaučiu.

Atsakyti

Šiandien idėjos kunkuliuoja galvoje, tiksliau vieno konkretaus daikto galimi įvairiausi variantai. Tai tarp darbų dar vis pagalvoju apie tas idėjas, internete žvilgteriu, net galvą įsiskaudo.

Atsakyti

o aš jau apsisprendžiau dėl dovanos,galiu ramiai miegoti :)

Atsakyti

Aš svarstau visgi du variantus. Nu sunku apsispręsti, negi abu ir gaminti..

Atsakyti

Laba

Uzsuks kraneli kazin ar ne.... uzkniso lietus. 

Qqte nesukovojau.... lenda uzpakaliai lenda dar visokie. Tiesiog puslapi perkraunu ir buna kad dingsta

Atsakyti

jo , lietus tai tiesiog neištveriamas

ir dar visą šią savaitę lis.

 

per tą lietų netgi nusprendžiau nevažiuoti į sriubą. nu taip nesinori niekur judėt, nors paplepėt būt smagu....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 11 spalio 2017 - 10:28