Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano nuomone pagrindinis naudotų knygų minusas, kad gali būti senesnio leidimo. Į šitą atsižvelgiu kurio leidimo noriu. O jei parašinėta, tai dažniausiai kaina geresnė būna :)  Abelo, kas ten per knyga pas tave? Smalsu tiesiog :)

Va tokia :)

https://www.amazon.c...djcL&ref=plSrch

Aišku, ji ne vienintelė, dar keletas pigesnių (po 100$ tik :D ) norų sąraše yra, bet šita pati pati norimiausia :)

Atsakyti

Tiesa,labas rytas :)

Atsakyti

Va tokia :)

https://www.amazon.c...djcL&ref=plSrch

Aišku, ji ne vienintelė, dar keletas pigesnių (po 100$ tik :D ) norų sąraše yra, bet šita pati pati norimiausia :)

beveik fotografijos knyga :) rašyk laišką kalėdų seniui naminiam :)

man vakar norimas mezgimo knygas iš aliexpress uzsake,tai jau per kaledas vartysiu ir aikčiosiu,kiek ten visokio gėrio  :wub:​ 

Atsakyti

Dėl auskarų pamiršau. Auskarus nešioju. Lace net nedrįsčiau išsakyti reikalavimų, nes įtariu, kad ir taip būtų subtilybių subtilybė.

Qqute, kas per konferencija. Apie ką tie du kilai?

Atsakyti

jau toks apniukęs rytas,kad aš ravelry po inspirų spalvas dairausi,terapija akims :wub: 

19050631_803371383158813_249994700382011

IMG_4971_medium2.JPG

CAM02082_medium2.jpg

IMG_0199_medium.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

Gerai čia išdūriau jus su knygom :D Ačiū, kad pasisakėt, bet nepadėjot. Čia ne swapinis klausimas buvo :D Aš pati turiu čekį ir niekaip neišsirenku ko noriu  :oh: 

Auskarus mėgstu labai, nešioju sidabrinius, nes nuo paprastų užkaista ausys, bet dienai ar vakarui galiu įsivert, galiu ir ilgesnius, ypač vakarėliams noriu, kad tabaluotų :D Žgutas irgi patiktų, kai pamačiau kokio dailumo sektantės nuneria... tik ne ryžžžkus :)

Šiandien eisiu į dar vieną naują treniruotę, kol kas nesuprantu ar man patinka, lyg ir viskas gerai, bet kažkas viduje ir priešinasi  :unsure: Be to neramina kojos tempimas, niekaip nesuprantu priežasties, kiba reiks eit daugiau ligų ieškotis...

Dėl pirties pesimistiškai žiūrint, gali likt dar mažiau nei 13 ir nei 11, bet optimistiškai žiūrint, gal dar prisijungtų daugiau dabar dar dvejojančių? Kiek kažin mūsų pernai buvo?  :hmm: 

Atsakyti

egloshke apie kūno kultą ir jo įtaką viskam :)

 

apie ortoreksiją, anoreksiją, bigoreksiją

apie sveikatą 

ir apie tas slidžias ribas kai gėris virsta sutrikimu (sveika gyvensena ir t.t.)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 spalio 2017 - 08:05

susidvejinau

beje ant telefono ir man išlindo užpakalis

Freke kaip tu su tuo sukovojai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 spalio 2017 - 08:06

Labas rytas,

Reiktų man naujos Inspiros. Senoji paseno ir morališkai, ir fiziškai. 

Auskarus nešioju visokius, tik ne auksinius. Iš vis reikalų su auksu praktiškai neturiu  :rolleyes: tik nedidelį akcentą ant vestuvinio žiedo. 

Krepšiukus stengiuos daugkartinius naudot dėl šventos SB ramybės :D Turim spec. stalčių net jiems :D

Kažin, kiek čia dienų žada lyt be perstojo  :hmm: 

qqte, ką ten apie sportavimus sakė? Jei turėsi laiko

pasidalint įspūdžiais  :4u: 

Atsakyti

Limit apie sportavimus tai ką...sakė kad daugiau nėra geriau, apie tai kad jei jau nors truputuką sirguliuojam jokių sportų, jokių mankštų, tiesiogiai taip skylę širdy darom, reik susisupt į kaldrą ir drybsot (šitas man patiko labai ale niekas va biuletenio su nors truputuką slogos neduoda, tenka darban eit)

kad daugumai pirma reiktų ištaisyt laikyseną, ištobulint pratimų techniką, tik tada galvot apie lašinukus ir celiulitukus :) nu ir taip toliau ir panašiai

daug visko pasakojo, jinai trenerius moko šiaip..žadėjo atsiųst skaidres tai jei ką galėsiu pasidalint :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 spalio 2017 - 08:12

Tiesa, terbeles mėgstu, turiu įvairių, nešiojuos bent dvi rankinėj, plastiko nemėgstu ir pastoviai baru vyrą, kai grįžta su plastiku. :)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Abelo, oho kokia kaina knygos :blink: truputi permeciau akimis, kas jos viduje, tai man kosmosas :D

Sarange, as trb pirkciau kokia tai informacine, nes visos tos grozines pabuna ant bangos ir viskas, tokias is bibles geriau imt. O jei jau sau neissirenki ir cekio galiojimo laikas spaudzia, manau vaikams tikrai kazka rastum :D

Vakar praleidau kazkiek kgb :hmm:

Auskarus nesioju dazniausiai mazucius auksinius, kai noriu pasikeist tada svarowskius, kitokiu nlb ir megstu.

Maisiukai apsipirkimui :angel_not: siuo klausimu esu apsileidus, dazniausiai perku vienkartinius, kuriuos veliau panaudoju siukslinei :D

Jauciu dar kazka pamirsau :hmm:

Einu malku parsinest, pasikursim su P zidinuka, bus siltaaaaa :wub:

Atsakyti