Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Žuviuk, neskaitau aš apie testavimą ir stengiuos jo vengt  :blush-anim-cl: Nors pirmą turbūt reiktų ir man perskaityt, bet gal dar pavyks darbe nusiplaut nuo to. Nuo Naujų metų planuoja pas mus testuotojus atleist. VISUS. Tai spėk, kam greičiausiai ant galvos viskas nukris?..

Šiaip juk nebūtina naujas pirkt, yra ir panaudotų. Pirma nuo $13.50, antra - nuo $12.99. Galiu nupirkt, jei noro yra, persiųsčiau  :mirksiukas: 

Iš darbinių man patiko The Inmates Are Running the Asylum, GUI Bloopers 2.0. Dar planuoju pirkt User Story Mapping, daug kas labai rekomenduoja. Apskritai US vis dar labai išprotėjus dėl Scrum.

Atsakyti

Ojei, žuviuk, kaip tau gerai, kad profesinės knygos tokios pigios! Čiupk tas dėvėtas ir skaityk į sveikatą :) aš esu studentiškų porą siuntusis, tai viena buvo kažkiek pieštuku pakeverzota, o kita išvis kaip nauja. Kadangi apie pakeverzojimus nebuvo užsiminta, parašiau atsiliepimą ne geriausią, tai atsiprašė ir atsiuntė nemokamai antrą, nepripieštą, nemokamai  :blink: kad tik pakeisčiau atsiliepimą  :blink: buvau apšąlus! Bet ilgainiui poreikiai pasikeitė ir dabar net dėvėtų neįperku  :unsure:​ 

Atsakyti

Kerpena saunuole i punktus atsake, net su nuorodomis, ka galima pagaminti dovanu :D

Šiaip tai jau ten tik spalvų deriniai buvo :hihihi:

Atsakyti

Mano nuomone pagrindinis naudotų knygų minusas, kad gali būti senesnio leidimo. Į šitą atsižvelgiu kurio leidimo noriu. O jei parašinėta, tai dažniausiai kaina geresnė būna :) 

Abelo, kas ten per knyga pas tave? Smalsu tiesiog :)

Atsakyti

Labas rytas!

 

Gersiu ne latte.

Užtat pusryčiams turiu šviežios varškės. Nepersivalgysiu - iš stiklinės pieno išeina ne per pilnas sietelis arbatinis.

 

 

Baktusas ne tik baigtas, bet ir išplautas!

2x50 rowan jeans ir 11 g. navy merino  :wub:

 

Ir 1.5 riešinės pasigaminau. Be karoliukų 🕊

 

KGB.auskarai patinka. Nesioju tiek mazas akutes tiek ilgesnius.

 

Aš irgi. Nešioti galiu viską, tik kai kuri bižuterija sujautrina, bet nesmarkiai. Nuo nešiojimo neatbaido.

 

 

 

Patiko pokalbis apie knygas.

 

 

 

Vaikštau ir visur spec.dovanas matau.

 

 

 

PS PIRTIES DAR NEUŽSAKIAU. BO NEGAVAU ŽINIŲ APIE TVIRTĄ 13UKĄ.

Atsakyti

Labas rytas

Gadget ką su pienu padarei?surūgo?

As vakar beveik nepamezgiau...nuo dundagos suporuotos su linu atsiplest sunku bet tenka..masinoj merina mezgu nes ne keli kamuoliukai

Konferencija buvo gera uztatai..biski atmusa nora mest tuos 2 kg amzinai 😀

Ir sportuot kasdien atmusa nora (vede trenere, sporto universiteto docente, tų mokslu daktare)

Tai  vaaa, visos mes grazios kai sveikos 😊

Atsakyti

labas rytas,

22366817_1998535670389517_21613286837475

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  turiu puvalandį priverstinio stabtelėjimo kol Aušrai MRT daro.  :huh2: kažkaip nesugalvojau mezginio pasiimti  :oh: 

Atsakyti

Kas atsitiko Aušrai?

Atsakyti

Labas rytas,

Kaip čia nepamiršti visų KGB..

Žguto visai norėčiau. Spalvos neutralios pilka, smėlinė ar ta pati tepalinė visur pritaikoma..

Knygos patinka mezgiminės. Mielai pavartau, veikia kaip terapija. Kulinarinės taip pat aktualu. Visa kita renkuosi bibliotekoje :D 

Tašelės taip pat tinka. Turiu C&D Olaivos užrodytą. Mielai naudoju.

Soli, ačiū už pasidalinimą :4u:  Aš suprantu tą tavo jausmą. Man taip pat norisi bendrumo kartais, kaip čia sektoje, kad pavyzdžiui.. Galimybė sutikti naujų žmonių, atrasti naujus takus, galų gale praleisti savaitgalį kitaip...

Tai kaip ta mūsų pirtelė? Bus ar nebus? Susirinko kritinė masė?

Atsakyti

 dėl pirtelės, gal vistik užteks ir 11? 

Atsakyti

 dėl pirtelės, gal vistik užteks ir 11? 

bet jei del ligos ar kazko kitko nubyres ir nuo tu 11,tai tada jau zenkliai kaina kils

Atsakyti