Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

KGB.auskarai patinka. Nesioju tiek mazas akutes tiek ilgesnius.

Atsakyti

Aš auskarus nešioju, paprastai sidabriniais galiukais. Nemėgstu labai ilgų ir didelių. Arba prie ausies, arba koks nedidelis kabaliukas, paskutiniu metu patinka ant tokios ale grandinėlės kabantys rutuliukai... :D

 

 

Idėją dovanai sugalvojau tuoj užsirašius į swapą, tai dabar galvoju, ar dar pergalvoti pagal visas anketas, kai jau žinau kam, ar daryti savo  sugalvotą. Bet tai kai man niekada iš pirmo karto nepavyksta, gal reikia pabandyt įgyvendint ilgai nelaukiant...

 

 

Matėt mezgimo zonos gimtadienio modelį? Būtų visai įdomu numegzt. http://www.mezgimozo...-ermukniai.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 10 spalio 2017 - 20:28

Labas vakaras, jaučiu pareigą prisiduoti savo mergaitei.

 

1. Šampaninę priderinčiau visur. Melsvai pilką. Nors smulkime mezginiam tinka ir tamsesnės. Tik jei prie veido šalis ar skara - tai ne rudi, ne pilki.

2. Paltas mėlynas, kailiniai juodi, striukės ir šviesi, ir žalsvai melsva. Beja, švelnaus kakluošalo reikėtų :wub:.

3. Mergaitės vietoj nerizikuočiau dovanoti man kepurės :B

4. Vidutinis. Žiūrint ant kokios kūno dalies. Kojines toleruoju ir naminės vilnos, o kaklas prašosi švelnumo.

5. Džiovinti vaisiai, riešutai...

 

O šiaip be mezginių tiktų ir kokia meniškesnė sagė. Labai myliu Laces siūtą kosmetinę. Nepakenktų ir dar viena.

Neturiu žguto papuošalų. Pati technika kaip ir vilioja, nedasiekia tik rankos. Ausys be skylių.

 

Zilkinius virbalus laikau ne itin pagarbiai :hmm:

 

Ačiū už norą turėti mano knygą :wub:

Visi norai įgyvendinami. Pakalbėsim apie tai po mano renginio spalio 19 d. :)

Knygos nenoriu jokios. Šiuo metu nebent "Aromaterapijos kerai" domintų. Bet ji brangi. Kito Kalėdų senio reiks prašyti :B

 

Gal palikim vietos fantazijai ir siurprizams :4u: :wub:

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 10 spalio 2017 - 20:42

Be auskarų aš nuoga  :D Netinka tik didesni prie ausies, nes ausų lezgelių nerasta pas mane. 

Darbe susikaupt negaliu, mąstau ką kaip kur  :D 

Atsakyti

Saulėlydi, megztų Lace tapukų nebenori? Ar jau turi?

Auskarus mėgstu, galiu nešioti tik sidabrinius, visai patinka tiek gryn sidabriniai, tiek su kokiais akmenukais.

Terbeles daugkartines mėgstu ir net pati kartais pasisiuvu :).

Aš tamsiam miške dėl idėjos... Kaip ir norisi kažką naujo išbandyti, bet ir neramu dėl tikimo, kirba viena paprastutė mkntis bet labai jau paprasta, gali nublankti labai, nors pati tokia džiaugčiaus. tai ir galvoju, ar nuo siūlų suradimo pradėt, ar nuo idėjos sugalvojimo :).

Pradėjau jau kokius 5 kartus dičkiui šaliką mašina ir vis ant nulio lieku... Durnavota ta senutė... O ir valdytoja nezgrabna...

Atsakyti

aš šiemet neturiu nei mintis,kas mano fėja,anksčiau kažkaip vis įtardavau kažką,o va šiemet... :hmm:  :D​ 

Atsakyti

Labas vakarelis,

pagaliau perskaiciau, kai ka pasikonspektavau :) Per diena nebuvo kada parasyti i SM.

Lentele FB beveik supildziau, dar ir cia prisiduosiu:

1. Ivairus atspalviai zalios, melynos, rudos (gal maziau), dar garstyciu geltona. Pavasariniai paltukai vienas ryskiai zalias, kitas juodai/baltas taskiukais, striukes rudos, odinuke ruda (keista ruda :) )

2. Deriniai, jau kaip mergaite suderinsi taip ir tiks :)

3. Nenesioju visai kepuriu, nemegstu kai susiguli plaukai, kojiniu taip pat nelabai, nes labai labai labai retai man jos reikalingos.

4. vidutinis, grynos vilnos prie veido neee, o mochera patinka.

5. Salduminai - cia jau ka sugalvoji, viskas patinka (gal maziau tamsus sokoladas)

Zguto noreciau, neturiu, kokios spalvos net nezinau, gal tamsu melyna ar tepalini, kazka kas tiktu prie mano spalvu.

Del knygos, sektiskai noretusi Saulelydzio, o daugiau tai nezinau, nes neskaitau knygu, maisto gamybos nebent :D

Del terbeles, maiselius perku PC, kartais ta pati panaudoju kelis kartus....

Auskarai, sages patinka, daugiausia auksinius nesioju, bet dienai galiu issisegti ir paprastus kokius, sidabrinius. Derinu auskarus su apyrankemis (ne apie auksinius)

 

Kerpena saunuole i punktus atsake, net su nuorodomis, ka galima pagaminti dovanu :D

I kelione ir man noretusi, cia ji butu savaitgaliui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgite03: 10 spalio 2017 - 21:12

Molilasi li ty nanoč Olaivona  :P 

Auskarus megstu. Ne pacius masyviausius. Bet tikrai labai.

Atsakyti

Molilasi li ty nanoč Olaivona  :P

 

Auskarus megstu. Ne pacius masyviausius. Bet tikrai labai.

malda man padeda nesapnuoti košmarų naktimis :D

Atsakyti

Auskarai sveikintini visokie, nesu jautri. Kartais net dukrų rankdarbių būrely suvertus iš karoliukų įsisegu, jie tokie subtilūs. Netiktų jau pagal amžių kokie vėjavaikiški tik :D 

Blyn biškį esu pasimetime. Atrodo kaip ir viskas paprasta, nu bet kažin ar iš pirmo karto pataikyt pavyks...

Atsakyti

Vaiii, auskarai mano silpnybė  :wub:  Galiu nešioti visokius visokius. Ypač mėgstu kabančius, kad iš po plaukuosenos kyšotų  :P

Pirkinių krepšelių porą turiu daugkartinių. Vieną jau senokai, ryškiai rioooožinį su tekstu, bet jis storo audinio, užima daugokai vietos. Kitas plonas, bet netalpus, o ir šiaip labiau reklaminis simbolinis, smulkmenoms nebent. Stilingas koks drobinukas viliotų  :rolleyes:

Atsakyti

Sveikos :)

klausimynai klausimynai - jei kurį praleisiu - priminkit asmenine žinute ir geriausia i FB :) nes dirbant sunku viską susekti :)

Beje šiandien apturėjau nerealiai gražų Mato mokyklos vaikų koncertą. Su svečiais iš Bergeno koncertavo. negaliu patikėti, kad vaikai taip gali - nu žinokit nerealiai gražu buvo - akimirką truko mano lyrinės pusės pasirodymo klausimas - vos ašara nenuriedėjo iš tokio gražumo ir pasidižiavimo :)

Jei kam Įdomu kaip vaikai lankydami kartą per savaitę savo pasirinktą instrumentą, neturėdami suopražio apie dermes, solfedį ir kaikurie visiškai nepažinodami natų groja <3 įkelsiu į FB kambarėlin :) aišku buvo kartu ir mokytojai ir svečių :) bet .... nereikia būti profesionalu, kad sukurtum šventą ausims ir akims :)

papuošalai... labai man jie patinka, tik ... va i darba tai stengiuosi tokius mini mini dabar nešiot - pasikeitus kolektyvui nesinori išsišokti per daug :) nors ir nenorint kartais labai jau atrodau nukrypus nu okonteksto :) tarp vyrų ir džinsų sunku nebūti moterimi :D

o šiai pžguti man labai gražu :) jei kam kiltų mintis žgutauti - užskaityčiau, tik viskas minimaliai, kukliai, bet su razinka ir kad tiktų prie mini black dress stiliaus :D

Knygos... nu gi žinokit radau 2 darbo tema knygas kurias žiauriai norėčiau turėti ir paskaityti ;) bet tai kad ten kainos po 30 eu... tai jau tikrai neswapines, bet va pvz Lietučio galiu paklausti gal kartais bandė??? ar užsakito?

The Way of the Web Tester. A Beginner's Guide to Automating Tests

ir

Explore It! Reduce Risk and Increase Confidence with Exploratory Testing



Atsakyti