Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Svajonių knygų lyg ir neturiu, bent šiuo momentu neprisimenu, o saulėlydžio knyga mielai turėčiau :wub:

Atsakyti

nu tai kaip ir galėčiau turbūt kokią dieną į darbą pėsčiom ateit :hmm:  vaizdai gal ir neočen, bet kas ten žino, jei eičiau tiesiai per laukus. pas Nitę į svečius galėčiau net užsukt. bet tada geriau iš darbo namo. :D  nors jei eisu į namus ir pro Nitę, tai spėju, kad galiu ir nepatempt iki namų :D

Ne nu :blink: jei jau taip labai pas mane nori, tai važiuok su mašina :D aš priimsiu su malonumu :D ir geriau po darbo :D

Prieš darbą tai nei šis nei tas - nors :hmm: galėtumėm kamšty kartu pastovėt, papliurpt, viena kuri ir pamegzt galėtų :rolleyes: :lol:

Atsakyti

Mano atsakymas sutampa su Ingridos ir Katuko :). Nežinočiau, ko norėt. sakyčiau - Saulėlydžio poezijos, bet panašu, kad gausiu :).

Atsakyti

KGB klausimas: kokią knygą norėtumėt turėt, nusipirkt ar gaut dovanų, pageidautina ne iš grožinės literatūros, arba jei grožinės tai lietuvių autoriaus :)

Labai sudėtingas klausimas. Bet va pagooglinau po knygynus ir prisiminiau, kad seniai noriu kokios nors mandalų spalvinimo knygos  :B  O neturiu todėl. kad tyčia. Dar vienas laiko rijikas namuose apsigyventų  :P

 

P.S. Per googlinimus ir anketas dirbti tiesioginį darbą šiandien tapo sudėtinga  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 10 spalio 2017 - 15:34

O dabar klausimas į temą :D Qqute ir kitos kas mezgėt Nurmilintu, ką darėt su kraštinėm akim? Rašo, kad reikia išmegzt, bet ... :angel_not:

Aš nukėlinėjau, kaip ir visur... :)

Atsakyti

Knyga. Hm.... kazkas rimto su siuvu gal. Yra tokia sena sena konstravimo knyga. Bet ir nauju yra. Pvz. Siuvimo biblija tiesiog i biblioteka. Nes silpna man ji jau... 

Grozines nezinau. Skaitau pavogtas knygas telefone. Istrinu ir ramu. 

Saulelydzio kas be ko i biblioteka 😻

Tasytes terbytes ir t.t. ekologiskos daugkartines? Ar kas kart plastikas iš pc?

Atsakyti

Del knygu pasisakyti neturiu ka. Lietuviu rasytoju neskaitau.

I parde turiu toki maisa daukartini medziagini. Reiktu dar vieno, nes kai perku daugiau tai antra jau reikia imti PC.

Atsakyti

 

 

Tasytes terbytes ir t.t. ekologiskos daugkartines? Ar kas kart plastikas iš pc?

 

čia klausimas?

 

kažkada naudojau daugkartinius tokius susilankstomus. paskui suplyšo, naudojau kas kartą parduotuvinius plastikinius, kartais pasiimdavau tuos pačius iš namų, o dabar neseniai vėl įsitaisiau tą sulankstomą. iš Ikea. patogu.

 

beje, maximiniai tai tikrai, patikrinta, po kie klaiko suyra tie plastikiniai. į dulkes tiesiog

Atsakyti

Norfos irgi skuteliais išeina. As dabar isigudrinau. Is vezimo i vezima. Is vezimo i bagazine. Is bagazines namo. Per kelis kartus. Pamirstu maisus. Bet kartais perku ir plastikinius. Kartais imu daugkartinius eko.....

Atsakyti

Gražutis drobinis maišiukas paprastai mane lydi. Welcome tskant :)

Atsakyti

Ar kuri nors naudojat tokį aparatą? :D :blink: :bigsmile:

http://blog.ysolda.c...-knitting-belts

Atsakyti

Ne.

Beg nujaučiu irmanreiktito visai skaitlingą poreikį ;)

Atsakyti