Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu jau tie matematikai :oh: duos tikslų ir nesuprantamą atsakymą :lol:

Integralas ūkiškai tai yra suma. Apibrėžtinis funcijos f(x) integralas nuo a iki b yra plotas, kurį apriboja tos funkcijos f(x) grafikas, x ašis ir vertikalios linijos x=a ir x=b.

O neapibrėžtinis integralas ūkyje nafig nereikalingas, bet kad jį suprastum jau reik išvestinių, ir gal net ne pirmos eilės :lol:

 

ne nu. kur aš, su integralais bendravusi prieš 20 metų, o kur mokslų daktaras.....

bet tu kaip visad teisi.

Atsakyti

Aš gal ir faina, bet mudvi nesusišnekam :oh: Pietūs geriau :D , ir šiandien aš jau nespėsiu, nes susiplanavau kitų reikalų. Rytoj? Ar penktadienį? Pietūs.

 

nu tada rytoj, PJ? AR MUITINĖS 43?

 

Iki pirties liko 5 savaitės. Škua reik sportuot perpiettttt kassszdiennnnnnn!!!

Atsakyti

laabas

aš gal ne i tema bet gal kas nori šian i rengini?

 

http://www.vvsb.lt/k...limos-pasekmes/

 

(gadget su sportuot per pietus kazzzdiennn priminė :D )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 spalio 2017 - 09:56

Nite, gal planuoji pirtyje dalyvauti?  :D Ne nu reikės kažką vis tiek skaityt, nes aš ir tas funkcijas pamiršus :huh2: Žodžiu, žinau kiek 2+2 ir kol kas pakako  :huh2:

O ką reiškia d raidė funkcijose?

Sorry už visišką off topic

Virbalus laikau tokioje ala kosmetinėje. 

Nee, pirty aš nedalyvausiu :D

Apie integralus paprastai :blink: tai gal senam mokykliniam vadovėly :hmm: baigiamosios klasės, t.y. 11 klasės vadovėlis

Tie integralai keistas daiktas, tai yr mokyklinėj programoj, tai nėr.

Pointegralinėj funkcijoj dx arba dt rodo pagal kokį kintamąjį x arba t reikia integruot, šiaip d rodo diferencialą, nykstamai mažą dydį.

Atsakyti

Pinta, kokio amziaus jau tavo rankiniukas :wub:

 

7,5 mėn jau mažei mano. Išmoko atsistoti, tai dabar sėdėt ir gulėt ne lygis  :wub:

Atsakyti

ne nu. kur aš, su integralais bendravusi prieš 20 metų, o kur mokslų daktaras.....

bet tu kaip visad teisi.

tai tu darbe neintegruoji, o aš tai taip  :D  tiesa, kompu ir ne analizines funkcijas, bet vistiek kasdien susiduriu :rolleyes:

Atsakyti

Nite, gal planuoji pirtyje dalyvauti?  :D Ne nu reikės kažką vis tiek skaityt, nes aš ir tas funkcijas pamiršus :huh2: Žodžiu, žinau kiek 2+2 ir kol kas pakako  :huh2:

O ką reiškia d raidė funkcijose?

Sorry už visišką off topic


reiktų man patylėt :D  bo vėl ką nors tikslai iir nesuprantamai

funkcija - bele koks kringelis. kartais ir labai smarkiai nukringelintas. ir gali būti aprašomas formulėmis, iš kurių gali suskaičiuot bet kurį tos funkcijos tašką

turi momeny tą "d" raidę integralo formulėj? dažniausiai sutinkamą tokiu pavidalu "dx"? turėtų reikšti diifencialą, delta, pokytis? nu čia įeina į sudėtinį integralo žymėjimą.

spėju, kad vėl nesurpantamai :D

Atsakyti

KGB, virbalus ir vąšelius laikau kažkada kasiuluose pirktame medžiaginiame dėkle, kol kas viskas telpa :)

 

 

Atsakyti

7,5 mėn jau mažei mano. Išmoko atsistoti, tai dabar sėdėt ir gulėt ne lygis  :wub:

Kaip greitai bega laikas :wub:

Atsakyti

Virbalus, vąšiukus ir žirkles laikau fantastišlai gražiam ir patogiam katukiuko pagamintam dėkle.

Dar mačiau superergonomišką Hya Hya prisuktukų dėklą. Ir čiupinėjau. Superinis.

Atsakyti

Labas rytas,

Gavau mergaitę, spręsiu galvosūkį.

 

 

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D )

Patinka visi pilki atspalviai, pieniški, turkio, bordo, variniai

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????)

Deriniai įvairūs patinka, net ir neišvardintų spalvų

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

Kepures kelias turiu, storų skarų irgi turiu

4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :)

Gal prie kaklo kiek švelniau norėtųsi, bet šiaip gali ir dantis turėt

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

Priedai tinka bet kokie, bet saldūs arčiau širdies :D

 

Nite, aš sužavėta!!! 

 

Mano sesė pavasarį su draugėm važiavo ilgajam savaitgaliui į Italiją, nuomavosi mašiną, kiekviena  išleido iki 200 eur. Jei domintų, galėčiau paklausinėt  :mirksiukas:

 

Ristinos darbas žeurei patiko  :bigsmile:  :wub:

Kažkodėl nematau Olaivos riešinių.

 

Ai, dar apie įrankius. Tai laikau, kur papuolė, betvarkė išties  :unsure: Nieko neturiu, kur susidėt. Einamą mezginį tiesiog kokiam nors maiše nešiojuosi  :rolleyes:

 

 

Atsakyti

Limit,va čia gal rodys:

https://www.ravelry....jaus-obuoliukai

Atsakyti