Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

suintrigavai :bigsmile: apie kokią matematiką kalbėsim? mokyklinio lygio ar aukštesniąją :D

 

 

Nu žinok gal ir mokyklinė - integralai. Bandau išsiaiškinti vieną kaštų modelį ir nalabai suprantu, kas apskritai yra tas integralas? Vat pavyzdžiui, kas vidurkis, mediana, kas dipersija kokia suprantu.. Gal tu žinai, kur aš galėčiau taip žmogiškai ne aukštom frazėm pasiskaityti? O gal jau čia neužlopomi dalykai atsilikusiems?

Atsakyti

Labas rytas,

 


 

Mano mergaitė, gali neatsakinėt į klausimus, jau sugalvojau, kas tiktų, nors idėja ir gana beprotiška ir neišbandyta, gali visaip būt ir be dovanos likt,  bet kas sakė, kad bus lengva :D

 

o kas tavo mergaitė? kaip čia dabar žinot, atsakinėt ar ne :hmm:

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  Pirmiausia - KGB  :rolleyes:

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan...

Vis dar - melsva, žalsva, pilka, baklažanas, pelenų rožė, prigesinta šalta bordo... Na, tokios dulkėtos spalvikės iš Soft summer repertuaro  :P

 

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių?

Šokoladinė striukė, juodas puspaltis, smėliniai kailiniai... Žiūrim į pirmą punktą.

 

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA...

Vienareikšmiškai - nereikia kepurės. 

 

4. Koks kandimo lygis?

Vidutinis. Rankos toleruoja ir kandesnius siūlus. 

 

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų? o gal sūrių? o gal išvis nevalgyt norėsit? 

Tradiciškai - vis dar nepranorėjau šokolado su mėtomis. Jei mano fėja norėtų pagaminti kažką savo rankomis, tai tobula bet kas, ir saldu, ir sūru, svarbu su meile  :wub:  O ir nevalgiusi aš būčiau nenuliūdusi. Jokių įpareigojimų! 

 

Pernykštis Swapas man jau atnešė labai geistą dalyką - tobulas Kerpenos veltas krepšelis mezginiui su priedais  :wub:  Myliu iki negaliu  :wub: 

Nuo pernai metų vis dar nepraėjo norėjimas nertiems stalo padėkliukams (taip ir nesusikaupiu pati)...

Atsakyti

Nu žinok gal ir mokyklinė - integralai. Bandau išsiaiškinti vieną kaštų modelį ir nalabai suprantu, kas apskritai yra tas integralas? Vat pavyzdžiui, kas vidurkis, mediana, kas dipersija kokia suprantu.. Gal tu žinai, kur aš galėčiau taip žmogiškai ne aukštom frazėm pasiskaityti? O gal jau čia neužlopomi dalykai atsilikusiems?

o vaikeli....

toli aš jau nuo tokių reikalų.

na, integralas toks visiškai sausas reikalas

o išvestines supranti? nes integralas tai priešingas veiksmas išvestinėms

kur paskaityt :hmm:  reiktų prisimint kokią nors matanalizės knygą suprantamiausią... a jo, turėjau kažkur tokią "Diferncialinis ir integralinis skaičiavimas" berods Pekarsko :hmm:  man buvo pakankamai suprantama, bet man reikėjo tik uždaviniams spręsti, o ne kažkur ten sąvokose kapstytis

o neužlopomų dalykų nėra :mirksiukas:

Atsakyti

Labas rytas, kaip smagu

Lace nu kas dabar, nors ir suprantu...

Liniuk nereali buvo kelionė, kartočiau

 

 

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit  :D )

SLYVŲ, PIlkai rožinė, alyvinė skaisti, turiu Pilką paltą, juodus batus, tai va man tokie deriniai pačiausia.

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo  :D (Gadget tai rozine su Balta ania????)

pelenų rožė su asfaltu, grafitu, slyva su asfalto ar grafito spalva, 

Na nenešiojami yra tik šilti oranžiniai, morkiniai, geltoni spalvynai

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

riešinių, kepurę turiu užtenka vienos.

4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos  :D maža ką  :)

Viskas kas nors kiek kanda tai kanda, bet mocherą mėgstu :))

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit?  :)

aš norėčiau priedų, na net labai.  Šiuo etapu ant bangos macarons, na tiesiog ypač ALI sūrios karamelės, lazdyno riešutų su cinamonu, apskritai man patinka tokie sunkesni saldumynai su sūrumu. O sūrūs priedai figūrai kenkia mažiau, protas sako rinkis juos, o dūšia sako imk saldžius :))) Bet viskas tinka ką mano mergaitė nori dovanoti.

 

Sekta yra mano geros nuotaikos užtaisas, džiaugsiuosi viskuom, sakau be jokio pataikavimo.

Ir nesu išranki dovanom, nes dovanos nuo jūsų yra labai jaukios lauktos ir brangios.

Visų swapų dovanas turiu.

Ingrigos puskare

Šarangiuko nuostabią movą kaklui

Olaivos, mano kelių metų topų viršūnėse karaliavusią spalvą kavą su pienu  pavertė nuostabiu begalybės šaliku.

ir nuostabias kojinytes iš pernykštės Fėjos Waidav.

 

 

​Mano pačios mergaitė kietas riešutėli, turėsiu rekalų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 10 spalio 2017 - 09:29


na, integralas toks visiškai sausas reikalas

o išvestines supranti? nes integralas tai priešingas veiksmas išvestinėms

kur paskaityt :hmm:  reiktų prisimint kokią nors matanalizės knygą suprantamiausią... a jo, turėjau kažkur tokią "Diferncialinis ir integralinis skaičiavimas" berods Pekarsko :hmm:  man buvo pakankamai suprantama, bet man reikėjo tik uždaviniams spręsti, o ne kažkur ten sąvokose kapstytis

o neužlopomų dalykų nėra :mirksiukas:

Nu jau tie matematikai :oh: duos tikslų ir nesuprantamą atsakymą :lol:

Integralas ūkiškai tai yra suma. Apibrėžtinis funcijos f(x) integralas nuo a iki b yra plotas, kurį apriboja tos funkcijos f(x) grafikas, x ašis ir vertikalios linijos x=a ir x=b.

O neapibrėžtinis integralas ūkyje nafig nereikalingas, bet kad jį suprastum jau reik išvestinių, ir gal net ne pirmos eilės :lol:

Atsakyti

Nu jau tie matematikai :oh: duos tikslų ir nesuprantamą atsakymą :lol: Integralas ūkiškai tai yra suma. Apibrėžtinis funcijos f(x) integralas nuo a iki b yra plotas, kurį apriboja tos funkcijos f(x) grafikas, x ašis ir vertikalios linijos x=a ir x=b. O neapibrėžtinis integralas ūkyje [i]nafig [/i]nereikalingas, bet kad jį suprastum jau reik išvestinių, ir gal net ne pirmos eilės :lol:

 

 

Tu fajna.

 

 

PS paskaičiau, kas parašyta, kad tau vakar ir ketvirtadienį PIETŪS netinka.

 

17.00 ne pietūs, o vakariniai nenorėjimai galėti buvo patikslinti post 17.00 factum.

 

Kava? Huricane? 15:45?

 

 

 

 

 

 

Aš galvoju, ar aš ta mergaitė, kuriai nieko rašyt nereikia. Kol galvoju, nerašau.

 

 

PS Jei jau ūkiškai tiksliai, tai patalpos su pirtim  nuomojamos neatsiejamai. Atsiejamas nuo sumos yra kubilas.

Atsakyti

Tu fajna.

PS paskaičiau, kas parašyta, kad tau vakar ir ketvirtadienį PIETŪS netinka.

17.00 ne pietūs, o vakariniai nenorėjimai galėti buvo patikslinti post 17.00 factum.

Kava? Huricane? 15:45?

Aš gal ir faina, bet mudvi nesusišnekam :oh:

Pietūs geriau :D , ir šiandien aš jau nespėsiu, nes susiplanavau kitų reikalų. Rytoj? Ar penktadienį? Pietūs.

Atsakyti

Laba, visú norai KGB gražiai dėliojas 👍 Jei reiks papildomú konkrečiú mergaitės duomenú, rašykit man, paklausiu anonimiškai

 

nors ir šiaip mano vaikis rankinukas, bet po skiepo ojojoi... neatsitraukt mamai nei per žingsnį.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 10 spalio 2017 - 09:45

Dabar jau galima mėtyti pėdas???     [b]jei taip tai KGB:[/b]   1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D ) 2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????) 3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti... 4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :) 5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

 

 

5. Savanoriškiems priedams atvira, valgau ir mėgaujuos viskuo. 

(mane vis mano priedai išduoda, galvoooooju, kaip čia susimėtyt)

 

4. Turiu Farerų salų vilnos skarą, vynioju ir ant kaklo.

 

 

3. Viskas man tinka. Ypač - kuklumas. Gavus šilingiškai raštuotą kepurę, cyyyyyyypčiauuuuuuuuu!!!

 

2.  pirmoj vietoj tau pelenų rožė su balta, aišku; tada turkis su ciklamenu, balta ir grafitinė, fudge ledai (karamelė eina per saldainines spalvas), etc.

 

1. Chaki.

 

 

Atsakyti

Pinta, kokio amziaus jau tavo rankiniukas :wub:

Atsakyti

Nu jau tie matematikai :oh: duos tikslų ir nesuprantamą atsakymą :lol:

Integralas ūkiškai tai yra suma. Apibrėžtinis funcijos f(x) integralas nuo a iki b yra plotas, kurį apriboja tos funkcijos f(x) grafikas, x ašis ir vertikalios linijos x=a ir x=b.

O neapibrėžtinis integralas ūkyje nafig nereikalingas, bet kad jį suprastum jau reik išvestinių, ir gal net ne pirmos eilės :lol:

Nite, gal planuoji pirtyje dalyvauti?  :D Ne nu reikės kažką vis tiek skaityt, nes aš ir tas funkcijas pamiršus :huh2: Žodžiu, žinau kiek 2+2 ir kol kas pakako  :huh2:

O ką reiškia d raidė funkcijose?

 

Sorry už visišką off topic

 

Virbalus laikau tokioje ala kosmetinėje. 

Atsakyti