Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :4u:

Jokių rėmų nenustatau, man tinka viskas, va tegul būna mažytė staigmena :wub: Aš paprasta, kukli mergaitė, tad, mano fėja, nebijok manęs, nestresuok, ir :oro_buckis:

 

1. Man patinka žalsvos, rusvos, melsvos spalvos, ryža, iš tiesų beveik visos.

2. Žiūrėti į 1 atsakymą :)

3. Vat nėra tokio, viskas, oi viskas man bus didžiulis siurprizas :wub:

4. Va kandančių siūlų tai netoleruoju, ypač jei liečiasi su kūnu, tai čia tik vienas prašymas būtų :)

5. Apie saldumynus tai, irgi beveik visokių ragauju, nėra, kad kažką išskirčiau.

 

Tie mano atsakymai tokie nekonkretūs, bet tik todėl, kad aš džiaugsiuosi bet kokia dovanėle, čia nėra pageidavimų koncertas, kad išsirenki dainą ir už ją susimoki, čia yra širdžių koncertas, kad malonu palieka už tai, kad apie tave galvoja, tau kažką gamina, ar gali būti geresnis jausmas? Nemanau, tad, mano Fėja, atsipalaiduok :wub:

Šarange, kokie gražūs tavo Kukuliai apmegzti :wub:

Vasaros Lietau, gražus tavo megztukėlis :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 10 spalio 2017 - 07:58

labas rytas

na, kaip ir priklauso, jei jau esu tam sąraše, tai teks ir atsakinėti

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan....

kojinės tai nelabai svarbu kokia spalva, gali būt ir balta.

kepurės šalikai riešinės bepirštės - nemėgstu geltonų ir baltų, na gal dar nelabai džiugina turkis ir visos kitos saldaininės

šįmet gal norėčiau ko nors bordo :rolleyes:

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių

bordo su pilka.

mano lauko drabužiai dominuoja mėlyni ir pilki.

bet čia nėra kokia tai taisyklė. svarbu nedominuos balta ir geltona spalvos :D


3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

nu tikrai nebūt pritaikomos pirštinės, nebent numegztumėt odines :D

nelabai nešioju kepurių, bet manau viena kokia praverstų atsarginė :D

4. Koks kandimo lygis????

vidutinis. nelabai mėgstu prie kaklo grynas vilnas, bet kokios bepirštės tai net sveikintinos, malonus visai tas kutenimas



5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

gal išvis valgyt nenorėsiu :D jau šitoj vietoj tai paliksiu savo fėjos fantazijai pasireikšti, jeigu tik norisi. jeigu ir nebus nieko valgomo, tikrai nenusiminsiu.

ir apskritai - nu aš esu gi visiškai aiški ir paprasta :D  - riešinės ar bepirštės :D

 

Atsakyti

Dabar jau galima mėtyti pėdas???

 

 

jei taip tai KGB:

 

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D )

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????)

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :)

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

1. Paskutiniu metu pačios pačiausios spalvos tamsiai mėlynos - nuo tokios uniforminės tamsios iki tamsaus turkio. Nors vis dar patinka ir tamsiai bordinės/vyšninės/baklažaninės. Ristina čia neseniai kampuką rodė, tai man labai gražus.

2. Turbūt vis dar gražiausias  derinys vis dar turkis su kaštonine. Kažkas tokio, tik spalvos galėtų būti tamsesnės: https://www.ravelry....hawl-lazylara-2

Dar keli užburiančių spalvų pavyzdžiai, labai nemoku aprašyti, gal taip aiškiau:

https://www.ravelry....de/mosaic-snood

https://www.ravelry....-lett-lopi-vest

https://www.ravelry....eisarin-morsian

https://www.ravelry....n/two-pullovers

https://www.ravelry....urga/nofa-shawl

https://www.ravelry....Kerpena/present

 

Žiauriai negražus derinys, toks kalėdinis balta-raudona, tiesiog negaliu pakęsti.

O šiaip - turiu oranžinį paltelį, o žieminė striukė juoda

3. Neturiu nieko prieš jokį mezginį, nebent prieš žaislus ar kokius balvonus - jiems man vis dar "alergija".

4. Labai kanda viskas kas prie kaklo, ar veido. Čia iš vilnų nebent švelnus merinas tinka, o kokios kojinės ar pirštinės gali būti ir vilnonės.

5. Maisto geriau nereikia, pačios suprantat kodėl.  :lol:

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 10 spalio 2017 - 08:37

Labas rytas,

 

1. melsvos,turkio,drumzlinos,samaninės spalvos

2.derinys net nežinau...mėgstu net labai kontrastingus derinius.svarbu jame nebūtų rėkiančios salotinės :D

3. nereiktų kojinių,nes jau turiu,kepurių taip pat.Šarangė su saulėlydžiu mane jau beveik aprengė :D va į karoliuotas riešines niekad nespjaunu,o jei dar tokios,kokių pati nemoku nusimegzti :D ir kažkas ant kaklo labai labai spalvingo praverstų,kad nebūčiau pilka Olaiva :) bet neįpareigoju niekuom.žinau,kad swapas-tai staigmenų staigmena :)

4. į senatvę man jau kanda siūlas,tad kandumas vidutinis.ir vengiu pūkuotų siūlų:angorinio plauko,naminės vilnos pūkų,nes labai alergizuoja...

5.iš maisto nebent konservuoti siūlų kamuoliukai tiks :D jie gi dietiniai

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 10 spalio 2017 - 08:38

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės

 

 

Praktiskiausia tai juoda. Konkrecios spalvos nezinau. Labai nuo nuotaikos groja.

Marga, pilka, melyni atspalviai, siemet gal net barby pink nesiociau

 

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių

 

Zieminiu dar neturiu. Labai noreciau kazko ne juodo melyno ar pilko. Gal rasiu savaitgali. Tai patikslinsiu

 

 

3.Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

 

Borato triusiku 🤔😂

Ir kepurės maziau pritaikomos....

 

4. Koks kandimo lygis????

 

Didelis....

 

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? 

 

Cia kaip feja nuspres.

 

 

Laba

Atsakyti

Mano KGB butu kokius irankius darbui naudojat. Kaip laikot virbalus vaselius adatas ir t.t.

Atsakyti

Mano KGB butu kokius irankius darbui naudojat. Kaip laikot virbalus vaselius adatas ir t.t.

darbui, tai čia mezgimui :D ? ar virtuvinius? ar gal kai kurios ir techninius, plaktukus visokius ten, suktukus :D

mezgimui ir kitiems rankdarbiams naudoju beveik visus, kuriuos žinau :D laikau juos savo siūtoj virbalinėj, bet kažko ji man žiauriai nepatogi.

dar labai noriu pareklamuoti pernykščio swapo dovanėlę nuo Šarangės :wub:  nugis tas elementarus krepšelis nertas labai man patogus pasirodo laikyti einamam mezginiui :super:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Vakar pries miega deliojau idejas del swapo :wub:  tai sapnavau mezginius :D

Dabar jau galima mėtyti pėdas???

jei taip tai KGB:

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D )

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????)

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :)

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

1. Siuo atveju turbut juoda, pilka - lengviausia priderinti prie garderobo :rolleyes:

2. Neryskios spalvos, trb graziausia pilka, pelenu rozine , juoda, sv.pilka arba gal raudona, nes nesioju raudonus batus :D

3. Tinka viskas, kepures nesioju.

4. Visiskai netoleruoju kandancio siulo :D

5. Valgau viska kas dega :rolleyes: :D juokauju, nemegstu tik anyziu ir gvazdikeliu :D Gali but ir nieko valgomo del siuntimo kasto isaugimo :4u:

Frekes KGB - visiska betvarke su mano virbalais, nors susidedu i dekupazuota dezute, alia laikui begant jie man is ten isbegioja :D

Atsakyti

visą rankdarbių amuniciją laikau siūtuose krepšiuose su užtrauktuku ;)

rytdienos planuose pasisiūti mažą krepšiuką mezgamoms riešinėms įsidėti,kad rankinėje nenusivoliotų

Atsakyti

Labas rytas,

O Jūs jaučiat, kad temai tuoj bus metai, nes likus nuo ano swapo, idomu, kokia jos talpa? :D 

jei taip tai KGB:

1. Kokia jūsų pati pačiausia spalva drabužiam, smulkiem: pirštinės, kojinės, kepurės šalikai, riešinės, bepirštės ir pan.... (nu kad orientuotis į kurią pusę krypti - megztinio tikrai neistikėkit :D )

2. Koks 2-3 spalvų derinys jums labiausiai patinka arba kas labiausiai derėtų prie jūsų lauko drabužių-  čia iš serijos tikėkitės dvigubo mezgimo nu to dvipusio kaip prieš metus buvo :D (Gadget tai rozine su Balta ania????)

3. Kokio mezginio tikrai NEREIKIA - nu pvz žiauriai netinka kepurės ir net nesiruošiat nešioti...

4. Koks kandimo lygis???? sakysit yra senuose klausimynuose... bet gal kas per metus pagijo nuo kandimo ligos :D maža ką :)

5. Ar norėtumėte kokių saldžių priedų??? o gal sūrių??? o gal išvis nevalgyt norėsit? :)

1. Ruda, pilka, žalia, mėlyna, sodrios arba tamsios, neskiestos, iš šviesesnių tai pelenų rožė ir garstyčių.,

2. Gražu garstyčių-pilka, pilka-mėlyna, ruda-smėlio ir pan.

3. Gal kepurių atsisakyčiau, nelabai tinka ir nelabai nešioju, kojinių jau irgi turiu, be to nešalta, tai irgi nelabai reik. Nebent tapkutės dėl grožio į lovą, nes vaikščiot irgi nepraktikuoju, grindys slidžios...

4. Lygis aukštas, nelabai mėgstu natur vilnų, bet ne dėl to, kad kanda.

5. Labiau sūrių, negu saldžių, bet yra kas suvalgo ir saldžius :D.

Mano mergaitė, gali neatsakinėt į klausimus, jau sugalvojau, kas tiktų, nors idėja ir gana beprotiška ir neišbandyta, gali visaip būt ir be dovanos likt,  bet kas sakė, kad bus lengva :D

Atsakyti

Labas rytas,


Katuk, dalyvauk ką susitikime :ax:  Pakalbėsime apie matematiką. Padėsi man spragas užlopyti  :ax:

suintrigavai :bigsmile: apie kokią matematiką kalbėsim? mokyklinio lygio ar aukštesniąją :D

po vakarykščio... net nežinau kaip tą pavadinti :hmm: -pokalbio- aišku, kad visokių minčių buvo.

na..k, mesti viską, kam man to reikia. vsia gordaja. - nu bet iš šono tai keistai atrodytų - kad man tikrai labai gaila tų dviejų eurų

nu ir dzin, dalyvauti, gi iš tikro tai turiu tuos du eurus - bet aišku, kad bendravimas nebebūtų toks nuoširdus, kažkam gal net nuotaiką gadinčiau.

tai vat vis dar neapsisprendusi.

jeigu susitaupysiu tuos 2 eurus, tai dalyvausiu :D

jei ne - varysiu į savo Suvalkją ir tupėsiu ten niekur nosies nekišdama. gal net nusiprausiu ir rasiu, ką pernai pamečiau :B

Atsakyti

Mano KGB butu kokius irankius darbui naudojat. Kaip laikot virbalus vaselius adatas ir t.t.

Turiu tokį kašelioką, ta prasme kaip piniginę, kaip kosmetinę su daug kišenių užsegamų, tai ten viską, kas einamiausia ir laikau, bet gal visai ir talpesnio reiktų, tik ne tokios, kur kiekvienai adatai, vąšeliui ar virbalui  atskirai įkišt, nesu tiek pedantė ir tingėsiu kaišiot  :rolleyes: 

dar labai noriu pareklamuoti pernykščio swapo dovanėlę nuo Šarangės :wub:  nugis tas elementarus krepšelis nertas labai man patogus pasirodo laikyti einamam mezginiui :super:

Gera girdėt, nors visą laiką graužė abejonė, kad per daug banalu ir paprasta....  :blush-anim-cl: 

Atsakyti