Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

išdrįsau ir galiu pasakyti ačiū Pintai <3

Atsakyti

nesmerkiu,tiesiog kaip tik koks grand susiėjimas,tai visada bėdavojimai tokie.jau prieš adomynės dvarą gi rašėm,kad pigiausia sėdėt uodegą pabrukus namie ir viskas.aplink dabar nepigu,visi lupikauja,bet malonumų visų taip pat negalima atsisakyti ir pasinert tik į rutiną.visi skaičiuoja,visi turi kur tuos pinigus ir būtinoms reikmėms leisti,ir su šeima malonumams,bet visos ir renkamės sykiu nors kartą metuose,kad pasisemti to klegesio,pozityvo,pabūti kartu ir pamegzt.o skaičiuot n galimų variantų ir kuris centu kitu pigesnis ...nu kam???

 

na, aš su tavim nesutinku.

visų pirma nieko nebėdavojau šitoj vietoj. anose vietose irgi ne aš bėdavojau. jeigu man buvo nepatogi Adomynė savo kaina ar kuo ten, tai ir nevažiavau. jeigu neturėjau pinigų į Romą, tai ir nevažiavau. bet viską galima gi paderinti, jeigu tik yra galimybė. gi neimam bele kokios prabangios sodybos ar pirties. gi renkamės. gal ne vien kainą, bet ir ji svarbi.

o manau, kad skaičiuoti reikia. gal kuri ir gali sau leisti neskaičiuoti pinigo, nors pas mus tokių greičiausia nelabai yra.

tai yra pramogos. ir pinigai joms taip pat turi būti planuojami. nesvarbu kiek kartų per metus ir su kokiais ten brangiais žmonėm.

ir esminis klausimas - ar aš turiu mokėti už kitų pramogas?

ir dar kitaip galim pažiūrėti, nugis aišku, kad tom, kurios eina ton pirtin, tai pigiau gaunasi, kai visos susimeta. nu tai skirtumas tik tas, kad aš garsiai pasakiau, jog noriu pataupyti, o pirtininkės tikisi to paties tyliai.

Atsakyti

Gavau :D Ir issigandau :D Pradedu galvot ar pirmine ideja tiks siam zmoguciui :blink: :B

 

Pritariu del papildomos info apie kanda nekanda, tinka patinka :D

O kur galima rast senaja lentele :hmm:

Atsakyti

katuk,ar tau tuos 30euru padalinus is kokiu 15,tai tie 2 eurai kazka pakeis gyvenime?

as i pirti eisiu pagal situacija,nes dabar sakyt,kad va eisiu eisiu,o jei bus migrenines dienos,tai galvai nelabai ta pirtis.bet tikrai nepergyvensiu,jei susimetusi uz sodyba su pirtim,nenuejus i pirti,nubiednesiu...

Atsakyti

Ir man aktualu kanda nekanda prisimint. Ir aš jau turiu idėją :yahoo:​ 

Atsakyti

Aš irgi gavau.

Bet šiandien nėra minčių galvoje apie swapą. Ne todėl, kad gavau, kam darau, bet šiaip. Didesnis jaudulys buvo, kai įsirašiau į swapą. Dabar noriu visokių ten anketų, tada gal ir jaudintis pradėsiu :)

Atsakyti

o kur tas failas su musu swapo duomenim? kambarely neradau...

Atsakyti

katuk,ar tau tuos 30euru padalinus is kokiu 15,tai tie 2 eurai kazka pakeis gyvenime?

 

as i pirti eisiu pagal situacija,nes dabar sakyt,kad va eisiu eisiu,o jei bus migrenines dienos,tai galvai nelabai ta pirtis.bet tikrai nepergyvensiu,jei susimetusi uz sodyba su pirtim,nenuejus i pirti,nubiednesiu...

2 šen 2 ten, jau žiūrėk ir 10.

 

kai planuoji ir nesigauna, tai vienas dalykas, o kai tikrai žinai, kad ne.

 

nu mano nuomonės nepakeisit tuo klausimu.

nors aš nesiruošiu išsiskirti iš minios. ir susimokėsiu, tiek kiek reikės, .t.y kaip bus nuspręsta.

 

ir šiaip,  gyvenimą gali pakeisti ir viena visai nežymi smulkmena. norit pavyzdžių?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 spalio 2017 - 15:56

niekas tavęs ir nekeis :)

bet šiaip jau didesnėj kompanijoj žmonės linkę prisiderinti prie daugumos.o ypač moteriškoj kompanijoj :D

Atsakyti

niekas tavęs ir nekeis :)

bet šiaip jau didesnėj kompanijoj žmonės linkę prisiderinti prie daugumos.o ypač moteriškoj kompanijoj :D

 

nu blyn, tai ir į pirtį turėsiu eiti :hmm: kad prisiderinti?

 

 

vsio, baigiam šitą reikalą. kaip išeis, taip ir padarysiu, ko čia aptarinėti

Atsakyti

 

nu blyn, tai ir į pirtį turėsiu eiti :hmm: kad prisiderinti?

 

 

vsio, baigiam šitą reikalą. kaip išeis, taip ir padarysiu, ko čia aptarinėti

aš apie tą didelę sumą-2 eurus  :D

 

taip,baigiam,nes daug idomiau pamegzt su pietine kavute ir pagalvot apie savo mergaite,ka ji megsta ir kaip ja nustebinti

Atsakyti

Visoms pagal šį sàrašà žinutes su mergaičiú vardais išsiunčiau. Jei kas negavot, rėkit garsiai. Ar visos norinčios saraše, nieko nepamečiau? 

 Tikiuosi gerai burtai krito ir visos patenkintos lauksim gruodžio 😀



Swapassss         :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!      :D )

10. Šilingė

11. Ingriduška

12. Saulėlydis

13.Ligvita

14. Faraway

15. Lace

16. Zuviukas:)

17. Limit

18. Nuosirdi

19.Jurgite03

20.Rasyte_

21. Vasaros_lietus

22.Freke

Atsakyti