Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

vaje ir aš jau bijau, dar nieko negavau :))))

Atsakyti

gavau :)

Atsakyti

gavau :)

Atsakyti

lai lai lai :wub:

nu rami kaip belgas

jaudulys tik toks, kad norisi kaip nors nustebinti ir pradžiuginti.

Atsakyti

Vaje, širdis kaip pradėjo daužytis, kai pamačiau užsidegusią žinutę, taip ir nenustojo, nors pamačius ir tapo ramu ♥. Idėjos šiuo metu nei vienos, bet ramu ir gera, Dievas mano maldas išklausė :D. O tavo, Ingridushka?

Atsakyti

Ingriduska net dvi gavai? :D

Atsakyti

Negasdinkit, tikiuosi vienà gavo

Atsakyti

Vaje, širdis kaip pradėjo daužytis, kai pamačiau užsidegusią žinutę, taip ir nenustojo, nors pamačius ir tapo ramu ♥. Idėjos šiuo metu nei vienos, bet ramu ir gera, Dievas mano maldas išklausė :D. O tavo, Ingridushka?

 

nu jeigu idėjų nėra, tai ne mane gavai :D

Atsakyti

Ne nu kiek galiu refreshinti??? Nieko negavau.

Atsakyti

kažką supainiojai. pernai per šitą mytuką aš tik savo Toyota pamečiau. savartyne.

Olaiva, smerki už tai, kad noriu pataupyti... nu ... sutaupyčiau gal net vienam alpakos kamuolėliui.

nesmerkiu,tiesiog kaip tik koks grand susiėjimas,tai visada bėdavojimai tokie.jau prieš adomynės dvarą gi rašėm,kad pigiausia sėdėt uodegą pabrukus namie ir viskas.aplink dabar nepigu,visi lupikauja,bet malonumų visų taip pat negalima atsisakyti ir pasinert tik į rutiną.visi skaičiuoja,visi turi kur tuos pinigus ir būtinoms reikmėms leisti,ir su šeima malonumams,bet visos ir renkamės sykiu nors kartą metuose,kad pasisemti to klegesio,pozityvo,pabūti kartu ir pamegzt.o skaičiuot n galimų variantų ir kuris centu kitu pigesnis ...nu kam???

Atsakyti

aš gavau,bet bijau atidaryti

Atsakyti

:rolleyes: Jau. Nu dievaži kaip palengvėjo. Labai džiaugiuosi savo mergaite :wub:​ 

Atsakyti