Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

šeštadienio pirtis 260 tai manau bent velnio tuzino alkanų drakių išjodinėtojų rrreikia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 spalio 2017 - 14:02

šeštadienio pirtis 260 tai manau bent velnio tuzino alkanų drakių išjodinėtojų rrreikia

nu matematika šiek tiek kitokia mano manymu.

260 viso pastato su pirtimi nuoma parai.

230 viso pastato be pirties nuoma parai.

ir jeigu yra norinčių be pirties ir norinčių su pirtimi, tai 230 dalinam ant visų, o tuos 30 tik ant pirtininkių. nu.

Atsakyti

ne nu o jei kazkas negales but visa para o tik kelias valandas tai irgi likusi laika atminusuosim ar kaip?

Atsakyti

Rašiau, rašiau ir nepaspaudžiau, paskui refrešinau ir ... :).

Tai tiesiog, kas nori čia dar rašosi į pirtį: https://doodle.com/p...ph7e8qwrncen9fh.

Kapseika - Drops lace  -1 su trupučiu, Brushed alpaca silk  3 su trupučiu. Gražiai susiskaitė vaikščiojimas su žibintais ♥.

Atsakyti

Rašiau, rašiau ir nepaspaudžiau, paskui refrešinau ir ... :).

Tai tiesiog, kas nori čia dar rašosi į pirtį: https://doodle.com/p...ph7e8qwrncen9fh.

Kapseika - Drops lace  -1 su trupučiu, Brushed alpaca silk  3 su trupučiu. Gražiai susiskaitė vaikščiojimas su žibintais ♥.

Atsakyti

gadget, nedirbu. Ryt būsiu :)

Atsakyti

ne nu o jei kazkas negales but visa para o tik kelias valandas tai irgi likusi laika atminusuosim ar kaip?

 

jiegu skaičiuotų kainą miegamomis vietomis, tai galėtume ir atminusuoti. o dabar jau per daug sudėtinga gaunasi valandomis skaičiuoti.

 

bet šiaip ne aš organizatorė. kaip sudiriguos, taip ir susimokėsiu

Atsakyti

Bet tai jau tikrai - gal nesismulkinam ten eis kas į pirtį ,ar neis ir valandų neskaičiuojam...

Nebent niekas pirtintis nenori, tada imam be pirties. Man gali pirties ir nebūti, nors pernai visai smagu buvo, tai gali ir būti :lol:

Atsakyti

aš tai mislinu kam čia smulkintis

teoriškai pvz lyg noriu pirtin

o praktiškai nė nežinau ar galėsiu, mokėsiu normaliai ir nemanau kad problema didelė :)

gal tikrai labiau esmė skaičiuje dalyvaujančių, nes tas 30 labai esmės nekeičia

Atsakyti

Gal ir nėra teisybės, ale kur ta teisybė ant svieto... Nebūtų pirties - nepasiilgčiau, bus - naudosiuosi, o ir šiaip, jeigu jau ištrūkt, tai dalyvaut pagal pilną programą man norisi. Jau galvojau šįryt į darbą važiuodama, ką gaminsiu vežimuisi :).

Atsakyti

Na va, kiek daug yra ko laukti :)  Swapas, pirtis, Kalėdos, pavasaris :D Aš tai galvoju pirtintis :) 

Nu kur ta mūsų makaluotoja prašapo? Jokio normalaus darbo. Greičiau viskas paaiškėtų..

Atsakyti

na, o aš kaip ir nemėgstu pirties.... ir suvalkietiško kraujo turiu :D

Atsakyti