Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gerą akį kai kabinu virbalą kišu į vidurį akies ir ji žiūri į mane,  o blogą irgi :D

 

Bet kokiu atveju nematau jokios logikos skersavimui, juk tai ir geros ir blogos akys, jos mezgasi pakaitom ir be to tudy-siudy, o ne ratu, va to niekaip ir nesuvokiu... :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 09 spalio 2017 - 13:14

šarange nu  :hmm: 

o tai negi įmanoma išmegzt akį virbalo į jos vidurį neįkišus?

Atsakyti

o siūlas tikrai tikrai neskersuoja?

(galima patikrint kai laisvai pakabini kilpą ar ta kilpa taip ir kadaruoja ar susisuka siūlas tarpusavy)

Atsakyti

Gerą akį kai kabinu virbalą kišu į vidurį akies ir ji žiūri į mane,  o blogą irgi :D

Bet kokiu atveju nematau jokios logikos skersavimui, juk tai ir geros ir blogos akys, jos mezgasi pakaitom ir be to tudy-siudy, o ne ratu, va to niekaip ir nesuvokiu... :hmm:

ne tame esmė. tiesiog pabandyk gerą kabinti vienaip, o blogą kitaip. arba abi kitaip.

gali būt kad neskersuos

bet gal ir nebūt :D

čia tik spėjimas

Atsakyti

Praskalbk gabaliuką ir matysi. Nušleivos kampas ar ne :)

Atsakyti

Nu, vienu žodžiu, matosi tik ant didelio gabalo, tai truputį pamezgus kažkaip kitaip, nesuprasiu, kai patampau ir patiesinu, atrodo lygiai, bet šiaip vistiek man mistika, iš vienų siūlų gabalas iki pažastų numegztas ir numestas, neatmetama galimybė ir šitam būt numestam, čia iš serijos kai nežinai ko nori, tai nieks ir nesiseka  :oh: 

Atsakyti

Man pirties niekad nereikėjo ir turbūt nereikės, bet man būtų labai gerai su Gadget šią savaitę susitikt :rolleyes: [b]Siūlau sriubą perpiet, netinka šiandien ir ketvirtadienis. [/b]

 

 

ahoj

 

nori apie 17 val şiandien Kasiuluose?

Atsakyti

pirties sprendimą priimsim şkia gyvai Kasiuluose. Kypsai, dirbi?

Atsakyti

IMG_0927_medium2.JPG

Aš jau matau, kaip Pinta krištolinį rutulį suka,   :rolleyes:  :rolleyes: Laukiu rezultatų, tikiuos iki darbo pabaigos sulaukt.  :angel_not: 

 

Atsakyti

pirties sprendimą priimsim şkia gyvai Kasiuluose. Kypsai, dirbi?

Pirčiai Restar net apklausą sukūrė, kiek mačiau, kai registravaus jau 8 buvo už šeštad, prisumavus tave ir pora kokių partizanių, gal ir gautusi 13 :D

Atsakyti

Pirčiai Restar net apklausą sukūrė, kiek mačiau, kai registravaus jau 8 buvo už šeštad, prisumavus tave ir pora kokių partizanių, gal ir gautusi 13 :D

 

o tai ten pirčiai yr minimalus kiekis būtinas surinkti?

Atsakyti

o tai ten pirčiai yr minimalus kiekis būtinas surinkti?

Nu tai, manau, minimalus toks, kad logiška kaina gautusi kiekvienai  :hmm: 

Atsakyti