Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O tai jau taviškės visom vaivorykštės spalvom puošiasi :D

turėjau momeny, kad abu megztiniai riožiniai :D

Atsakyti

Tai kad ten 2 dukraitės :). Turi ir kitų spalvų abi :). Vienai tai panaudojau senai turėtus siūlus, kitai specialiai pirkau, kol dar neišaugo iš rožinio amžiaus. 

Google esam darę apklausą, kur visos kažkuriais metais swapininkės buvo susirašę , surašę savo adresus, dydžius, spalvas, toleranciją kandantiems siūlams ir pan.

Jeigu toliau gyvenančios nesiūlo/nepasiūlys patogesnės joms vietos pirčiai, tai siūlausi padaryti kambarėlyje Doodle apklausą, kur aiškiai pamatysim, kiek planuoja dalyvauti pasiūlytoj pirty pasiūlytom kokiom datom, nereikės iš žinučių rankiotis ir skaičiuot. Jeigu atsiras alternatyva - tai galiu ir ją pridėt.

Atsakyti

Mano lapkričio savaitgaliai užimti, tai tyliu :rolleyes:

Atsakyti

Sveikos,

Swapo poros laukimas veikia jaudinančiai.  :)

Į pirtį norėčiau ir kol kas atrodo kad galėčiau abi dienas. Aišku jei nebūsim 3 ar keturios ir nesusidarys didžiulė suma. :)

Restar - švelniai ir jaukia tavo mergaitės apmegztos ir abiejų bruožuose įžvelgiu tave.

Ristina, labai dailus megztukas. Net patiestas dailiai atrodo.

Atsakyti

Sveikos,

Restar ružavi megztukai gražūs, damutė papuošta :)

Ristinos darbelis dailus, dailiai nuraičiusi apykalkę :)

Nespėju šiandien parašyti, darbe darbo užderėjo :)

Man kai įeinu meta iškart į paskutinę skaitytą žinutę, nereikia ieškoti, kur baigiau skaityti. Bet aš nieko nenustatinėjau.

Sukirbo širdelė, kai įėjusi pamačiau, kad jau kalbama apie swapą :) Laukiu. nesulaukiu, kas man paklius :)

Atsakyti

Tiesa, Saulėlydi, aš esu ir taip labai nustebinta, tai dabar tavo siuntinuko lauksiu kaip swapo dovanėlės beveik :).

Gimsta swap'o norai, ta prasme, kam žinočiau, ką megzti ir norėčiau gauti :).

Atsakyti

Tiesa, dėl paskutinės neskaitytos žinutės - o per kur einat tos, kurias į paskutinį puslapį meta? Nes man pradžioje irgi taip buvo, bet įsicinkinau eiti per širdelę viršuje, kur sekamos temos, tada spaudžiu ant temos ir nuneša į paskutinę neskaitytą žinutę. Nes kitu būdu būdavo negerai.

Atsakyti

Aš lygiai taip pat, kaip Restar   :sutinku: Temą  esu įsidėjus į favoritus, tada paspaudus ant temos pavadinimo iškart nukelia į paskutinę skaityta :super: 

Dėl pirties savaitgalis man tiktų bet kuris, bet aš iš principo už šeštadienį, nes penktadienį man sunkiai įgyvendinama būtų, po darbų, vėlai vakare, toli važiuot, o ir šiaip man penktadieniais batarkės būna pasėdę ir pastoviai anksti lūžtu  :happy: 

Atsakyti

Einu taip, bet nenumeta į paskutinę skaitytą, o į pskutinę temoje

Atsakyti

Na jei speju rasaus. Jei ka Olaiva sake darys uz mane😂🤣

Atsakyti

Aš lygiai taip pat, kaip Restar   :sutinku: Temą  esu įsidėjus į favoritus, tada paspaudus ant temos pavadinimo iškart nukelia į paskutinę skaityta :super:

 

Dėl pirties savaitgalis man tiktų bet kuris, bet aš iš principo už šeštadienį, nes penktadienį man sunkiai įgyvendinama būtų, po darbų, vėlai vakare, toli važiuot, o ir šiaip man penktadieniais batarkės būna pasėdę ir pastoviai anksti lūžtu  :happy:

 

blyn, aš vis pamirštu, akd ta 17 tai penktadienis :oh:  nu tiek to, prisirašiau, tai dabar teks kažkaip suktis

Atsakyti

Sveikos,

bumtelėjau beveik  tiesiai į swapo epicentrį...o aš vis dar rudens švenčių laukime, tuoj, tuoj keliausim per miestelius ir kaimelius su laternomis, leisim vaikus saldainių rinkliavon...

Šeštadienį ir pas mus buvo ta diena, kai apart mezgimo nelabai ko galėjai griebtis, tai ir megztelėjau, nubrūžinau mažei megztuką, o ta atėjusi pareiškė, siūlas tai geras, minkštas, bet galėtų būti be spalvos :D tai surinkinėti nukrito ūpas, guli vargšas, laukia naujo įkvėpimo.

Restar, labai  smagūs tavo rožiškumai,  kiek siūlų sunaudojai mažosios megztukui? turiu ir aš Lace keletą gijelių, turėjusių virst šaliu...

Ristina, oho, tu vis randi kuom nustebinti :wub:

dar pamenu ir skaras mačiau, Restar skarą jau vien dėl dydžio įsimylėjau...

Gadget, nertoji, daug kartų minavota ir bais iš toli paveiksluota... spalva labai, labai...o bet tačiau, gal turi kokį kamputį iš arčiau, labai smalsu, kas su kuom...nes ir pati svajoju apie nertą skarą....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 09 spalio 2017 - 12:23