Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba diena, atsidarau ir vis nespėju paskaityti...

Tiesa, ar yra nustatymas, kad atidarytų SM langą toj vietoj kur buvo baigtas skaityti?

Nes mane vis į paskutinį lapą nukreipia.

Qqte kojinės yra gerai. Jei šilta kojom, tai šilta ir kūnui. Kojinių mezgimu ir aš dabar užsiimu.

Ach, Liniuka, kaip smagu. Malta mano svajonių sąraše. Bet kol namie bus studentų, turbūt teks atidėti svajones.

Restar, aš tau prie siuntinuko įdėsiu ir pečiui kai ką. Nors neurologiniai skausmai su savo specifika. Koks šiltas minkštas mergaitės megztukas.

Bet ir mergina kaip stypsta.

Pirtis vilioja, bet kaip toli...Nevilioja neramios nakvynės svetimose vietose. Taip norėčiau jus vasarą sukviest į superinę vietą pamezgimui ir paplepėjimui. Bet nėra vietos nakvynei.

Jaudinuosi dėl swapo. Turiu pernykštį norų konspektą. Visai didelis būrys susidarė. Laukiu, laukiu savo mergaitės  :wub:​ 

Atsakyti

Megzta "bohus" stiliumi. Kai žakardas kai kur išmezgamas išvirkščiosiomis akimis. Tai vaizdas dėl to ir "pasigarbanoja" :rolleyes:
Pagal pačią to mezgimo idėją, siūlas turėtų būti "plaukuotas", t.y. angora. Tada spalvos ir raštai labai gražiai susilieja :wub:

Žiauriai įdomi technika  :bigsmile:​ 

Atsakyti

QQte, kažkaip praleidau tavo kojines  :blush-anim-cl:  Labai smagios spalvos  :super:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 09 spalio 2017 - 10:09

Šarange, nuo fabrikinio akrilinio ir beždžionavau  idėją :).

Ristina - ar tavo koks jubiliejus? Būsim pražioplinę??? megztukas dar nematytas, įdomus. Ar čia viršuje megzta tuo ypatingu stiliumi, kurio pavadinimo net nepamenu - boho ar kažkaip panašiai?

Atsakyti

Ristina, omaigat :wub: gerai kad sėdžiu :rolleyes: nu jau gražumas gražumas  :wub: ir kruopštumas, ir dailumas  :wub: 

Atsakyti

Gerai, šiandien sumakaluosiu ir atsiúsiu visoms vardus mergaičiú. Dabar tik su maže į poliklinikà sulakstysiu skiepú. Rimtam reikalui reikia susikaupt, kad kokiú kliurkú traukime neįvelčiau

Atsakyti

Bohos man skamba kaip koks bohemiškasis stiliukas :D  atrodo tai liuksiškai

Restar, nu gražiai puoši savo dukraitę, tik kad labai jau nuobodžiai vienodos spalvos :D

tai ilgai laukę dar palauksim :rolleyes:  čia aš apie swap.

Atsakyti

Neeee... jubiliejus ne mano  :irnesakyk:  mano kambarioko :D mano tortų diena būna apie Vėlykas :D

Atsakyti

Labas :4u:

Savaitgalis vėl pralėkė, pamezgiau ir aš tik Xfaktorių žiūrėdama, jau norėčiau sau kokį šiltą, bet nesudėtingą modeliuką susirast :)

Labai gražūs ir spalvingi Restar ir Ristinos megztukai, tokia jauki šiluma ir spalvos :wub:

Man ir kojos drebėt pradėjo dėl swapo, ar nebūsiu klaidos padariusi, oi, kaip baugu...

Apie kokį albumėlį kalbat googlėj?

Atsakyti

Labas,

perskaičiau

Mane kaip Saulėlydį metą į paskutinį puslapį, turiu eiti atgal

 

Visų mezginiukai jaukūs gražūs,

 

Savaitgalis darbingas visas šeštadienis, bet vakaras su drauge nerealus ir sekmadienis šeimyninis vakar pas sesę Kaune, su visais jos vaikiukais....nors kelionė tai sunki kai taip šlykščiai lijo.

 

Ugnius Londone serga, o pasarginti negaliu, liūdna mamai

 

Pirtis tiktų tik 17, nes 25 einu i koncertą

 

Laukiu savo meegaitės ir dėl to kad įdomu ir dėl to ar Olaivos balsas nueis į Dangų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 09 spalio 2017 - 10:16

 

Restar, nu gražiai puoši savo dukraitę, tik kad labai jau nuobodžiai vienodos spalvos :D

 

 

 

O tai jau taviškės visom vaivorykštės spalvom puošiasi :D
 

Atsakyti

Šarangės įkeltas sàrašas jau galutinis? Gal dar kad spės į išvažiuojantį traukinį  :D 

  O temà man atsidarant meta į pirmà neskaitytà žinutę, labai patogu

Atsakyti