Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš irigi įsijungiau tą šarangės rekomenduotą,nes jokio medicininio naujo neradau.O be serialo nesimezga :)

lapkritį į pirtį galbūt ir aš važiuočiau :hmm:​ 

Atsakyti

pirtis. nu įmanoma. čia ta, kur arčiau Vilniaus ar ne :hmm:

pietinė sriuba? nu irgi įmanoma :D

Atsakyti

Katuk neklysti, bet per pamoką laiko mažai jei tik per jas naudot..tėtis turėjo omeny kad pilnai išnaudot jų galimybes būt gerai kad ir namie pasijungt, nes vien per pamokas ko gero programavimo neišmoksi :) 

Atsakyti

aš pirtin važiuočiau jei 25 

Atsakyti

As dabar baigineju ziuret "Mediciai. Florencijos valdovai", mezgimui tinkamas serialas :D Ir vel reikes kazko naujo ieskot. Zadejau ziuret tarnaites, alia kai Katuks parase, kad sezonas kitas bus tik ateity, neziuresiu, teks laukt :hmm:

 

Ai, dar jei patinka tas Blindspot, tai turetu patikt ir "Orphan black" Juodoji naslaite.

Atsakyti

Katuk neklysti, bet per pamoką laiko mažai jei tik per jas naudot..tėtis turėjo omeny kad pilnai išnaudot jų galimybes būt gerai kad ir namie pasijungt, nes vien per pamokas ko gero programavimo neišmoksi :) 

nu tiek kiek reikia penktokui, tai išmoksi, kodėl ne. gi ten elementarios komandos

Atsakyti

As dabar baigineju ziuret "Mediciai. Florencijos valdovai", mezgimui tinkamas serialas :D Ir vel reikes kazko naujo ieskot. Zadejau ziuret tarnaites, alia kai Katuks parase, kad sezonas kitas bus tik ateity, neziuresiu, teks laukt :hmm:

Ai, dar jei patinka tas Blindspot, tai turetu patikt ir "Orphan black" Juodoji naslaite.

Manęs tarnaitė neužkabino, dar užvakar pasileidau antrą seriją, pirmą jau buvau seniau pažiūrėjus, daugiau nebuvo išversta, bet antrą išjungiau nebaigus...

Reiškia man bus kaip tik Našlaitė, ou, kiek sezonų ir visi išversti  :bigsmile:  :4u: 

Atsakyti

Labas

Po savaitglio ir as prisiduodu.

I pirti lapkricio 25 vaziuociau. 

Atsakyti

a jo, Liniuka, tai kas laimėjo :D

Atsakyti

Egloshke, mano vaikinai patys nežygiuoja, jie darbavosi registracijoje. Grįžo sausi, šlapių rūbų irgi nearnešė skalbimui, tai, sakykim, lietaus negavo  :D Vyresnėlis jau antri metai su Trenkturu visuose žygiuose savanoriauja (sąskaitoje 5 Trenkturo žygiai), mažas pirmi (3 žygiai). Šiaip jie patenkinti ta veikla, nori, aktyviai užsiima, tuo pačiu gimnazijose reikalingas socialines valandas susirenka, pažinčių visokių prisimezga. Mes palaikom. Mažasis mūsų šiaip žygiuoja su gimnazijos keliautojų klubu, kartą per mėnesį važiuoja kur nors pasivaikščioti. Šią savaitę kaip tik išvažiuoja į Tatrus pasivalkioti  :rolleyes:

Dėl pirties nežinau, merginos. Į pirtį maudytis tai vaikštau kokį kartą per metus, šiemet jau buvau  :P Priepirtyje pasėdėti prie kompanijos gal ir nieko... Lapkričio 16-19 apskritai būsiu Vokietijoje. 

Atsakyti

Sveikos, visą savaitgalį norėjau megzti, bet prisėdau tik sekmadienio vakare, prie X faktoriaus su ... budinčia skara. O taip norėjau, taip norėjau pradėti ką nors naujo, svajojau nuo penktadienio vakaro. Deja, deja, visokie darbai, reikalai nunešė, pasiklydau tarp norų ir nesugebėjau nieko pradėti. Tai labai gerai suprantu Šarangę. Na, tik pusiau su vyru prisukom merino keksiukų dičkio šalikui, mašina nusiurbta, sutepta, reiks kurią pavakarę prisėsti ir nubrūžinti.

Gavau iš draugės kibirą putinų, tai kol išsisunkiau sultis iš jų... Bet bus gerų vitaminų. Didžioji dalis šeimos juos mėgsta, nors ir specifinis skonis. Vyras svarainius dorojo, dar pusė kibiro liko, ilga melodija su jais.

Į pirtį noriu, gal net data ne taip svarbi, nes taip toli į priekį neplanuoju. Išvis nieko neplanuoju.

Jau kaip skauda petį su pereinančiu į dantis skausmu, kad išprotėt galima... Prisitepiau bjauraus tepalo ir laukiu, kada praeis, bet vis pulsuoja, pulsuoja... Pas neurologą dar ne tuoj...

Atsakyti

Ojoj Restar, sveikatos :4u: Bjaurus tokie skausmai :unsure:

Kaip swapas? As kaip pirmakarte nekantrauju :rolleyes: :D

Atsakyti