Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O kur tu radai, kad reik min 10? Aš kažkaip tokios info neužmačiau  :hmm: ten tik deadlinas iki lapkričio 10 (labai jau greit kaip man...)

Kai rašiau dėl to, kurį tu baigei testuoti, dizainerė parašė, kad reikia tokio portfolio, ir paminėjo, kad visos to reikalauja.

Atsakyti

Kai rašiau dėl to, kurį tu baigei testuoti, dizainerė parašė, kad reikia tokio portfolio, ir paminėjo, kad visos to reikalauja.

Hm... kad kažkaip pirmąkart girdžiu. Nu gal.... aš kai visus savo mažmožius keliu tai šiandien pastebėjau, kad artėju link 100 :D bet tai nereiškia, kad labai jau intensyviai mezgu :) o tu gi numezgus esi tikrai daugiau nei 10 :) tai tik surandi foto ir sukeli ;) 

Atsakyti

už kiekvieną valdžios idėją nepaspėtume mokėt:) jie tik idėjas generuoja,o liaudis apmoka.ko nepadarysi dėl vaikų...

mezgu Lourdes  :wub:

Turejau mintyje. Jei mokytoja pasakytu reikia informaciniu technologiju pamokai kompiuteriukus isigyt. Nepirktum? Bumbetum bet pirktum. Juk pratybas anglu, matematikai ar istorijai reik pirkt, o jos irgi ne eura kainuoja. Nemanau, kad valdzia cia sugalvojo. 

Atsakyti

Labas rytas

Freke mano tetis yra informatikos mokytojas tai sake nu kompiuteriukus dalina o ka su jais daryt nelabai aisku..as te nesigilinau bet kaip supratau juos reikia prie kazko jungt Tai vat nieks negarantuoja kad vaiks tures prie ko jungt Nu ir nei programu nei nieko ner...   O sugalvojo tai tikrai valdzia..cia panasiai kaip su tautiniais kostiumais

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 spalio 2017 - 05:37

Turejau mintyje. Jei mokytoja pasakytu reikia informaciniu technologiju pamokai kompiuteriukus isigyt. Nepirktum? Bumbetum bet pirktum. Juk pratybas anglu, matematikai ar istorijai reik pirkt, o jos irgi ne eura kainuoja. Nemanau, kad valdzia cia sugalvojo. 

 

tikrai ne informatikos pamokoms.nebent mokytojos savo iniciatyva vaikus pamokys,ką su jais veikt ir kokios jų galimybės.nes dabar turbūt vienetai juos gavusių penktokų pasijungia ir kažką daro...

Atsakyti

Labas pirmadienis. Va, prisižadėjau rašyt kasdien, tai koreguoju pažadą - kasdien darbo dienomis... Nes nu savaitgalį telefonu dar ištaikiau akimis permest, kas naujo temoj, bet parašyti ir nesusikaupiau, pralaksčiau, pradirbau, prabendravau su svečiais... Maža to savaitgalio.

Vaikinai savanoriavo žygyje Nemuno kilpomis, tai visą savaitgalį nebuvo, grįžo vakarop nusikalę, nemigę, bet bent jau nealkani  :hihihi:  Aš šeštadienį atidirbau, vakarop užsuko brolis su žmona ir šuniu, biškiuką pailsėjom :hihihi:  Sekmadienis buvo skirtas namų aptvarkymui, skalbimui, gėlių laistymui ir persodinimui, o vakare įsijungiau Lietuvos balsą ir pasiėmiau mezginį  :clap:

Liniuka, Malta gerai  :bigsmile: Ir ta laukianti kelionė intriguojančiai skamba  :bigsmile:  Manęs kol kas lapkritį laukia Vokietija, ieškosiu savo DAUG kaštonų ten kaip tik  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 09 spalio 2017 - 07:31

Pas mus gavo viso rajono penktokai. ☺Mokytojai irgi zino kur ka su jais daryt. Ir informatikos mokytoja sake greiciau pasiimt ir jau antradieni turet pamokoje. Tai matyt ugdymo procese bus naudojami. 🤔Visos klases turi kompiuterius, prie ju ir jungsis. Jei bus noro ir namie gali.  Bus matyt kaip cia bus. Papasakosiu ar vaikas i teta ar i mane 😂

Atsakyti

Labas rytas,

Ir aš registruojuosi. Mūsų savaitgalis praėjo Žemaitijoje. Bet taip šauniai, nes nulėkėm ir iki jūros, pasivaikščiojom paplūdimiu. Tiškevičiaus parkas gražiai paspalvintas. O sekmadienį vaišinomės bandelėmis su lašinukais. Mano tetos firminis patiekalas. Ech, myliu tokius šeimiškus savaitgalius. Pavyko net pamegzti kelionėje. Ir vakar grįžusi nuovargio net nejutau..

Kitas planas buvo Nemuno kilpų žygis. Tik nepavyko realizuoti. Šilinge, kaip patiko tavo vaikinams? Gavo lietaus? Jaučiu, kad kitais metais ir aš dalyvausiu. Iš vis, man labai graži Lietuva!

Į pirtelę važiuočiau :ax: Lapkritis man tinka.. Gruodis tik visas užimtas.

Atsakyti

Labas rytas

Freke mano tetis yra informatikos mokytojas tai sake nu kompiuteriukus dalina o ka su jais daryt nelabai aisku..as te nesigilinau bet kaip supratau juos reikia prie kazko jungt Tai vat nieks negarantuoja kad vaiks tures prie ko jungt Nu ir nei programu nei nieko ner...   O sugalvojo tai tikrai valdzia..cia panasiai kaip su tautiniais kostiumais

aišku, informatikos mokytojai gal žino daugiau, bet kiek man teko girdėti-jeigu čia kalba eina apie tuos minikompiuteriukus-tai jie skirti mokyti programavimo ir yra jungiami prie didelio kompiuterio. tai dažniausiai informatikos kabinetuose normalūs  kompai jau yra. o elementaraus programavimo žinias mokytojai turbūt turi. dažniausiai. tai va, parašai programytę, pajungi tą kompiuteriuką, ir ten pamatai veksmą, kurį suprogramavai. dažniausiai tai koks nors paveiksliukas.

tiesiog mačiau gyvai jau suprogramuotą tą minikompiuteriuką :D

bet galiu ir klysti, nes labi nesidomėjau

labas rytas

testiniai megztukai abu gražūs, bet deja deja, aš labai nedisciplinuota tuo klausimu.

mezgiau. nu ką daugiau gali nuveikti tokį sekmadienį kaip vakar. nu bet jaučiu nusigrybavau su priekio ir nugaros akių padalinimui ir teks šiandien numegzti atgal.

a daugiau nieko įdomaus. su įkvėpimu pražiūrėjau 1 Tarnaitės pasakojimo sezoną ir ... ti ktada pastebėjau, kad 2 bus tik pavasarį :frusty:

Atsakyti

Labas rytas,

Sektiškai turėjau svečių, nu jei anyta skaitosi, kaip svečias :D

Tai kaip supratau pirties nori vėl tik gadget ir aš? Nors tikrai pamenu, bent kelias, kurios klausė kada pirtis :D

Megztelėjau, nes gerą serialą užkabinau, ne toks jau ir mezgiminis, nėr lb lengvas, bet labai įtraukė, net ausines išsitraukiau, http://www.imdb.com/title/tt4474344/

O šiaip tai liūdnuma mezgime, nei su mašina gero kablio nepagaunu, ne ant fotelio, tiesiog netrenkia žaibas nors tu ką, apie ką tik pagalvoju, viskas atrodo nuobodu, nuvalkiota ir banalu  :oh: 

Atsakyti

Man pirties niekad nereikėjo ir turbūt nereikės, bet man būtų labai gerai su Gadget šią savaitę susitikt :rolleyes:

Siūlau sriubą perpiet, netinka šiandien ir ketvirtadienis.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Griztam i vezias, baiges atostogai, dickiai isriedejo i mokykla :D Maze eina po namus ieskodama kompanijos :D

Puse savaitgalio prabego darbe, kita puse su tinginiu ir serialu.

Sarange, man irgi patiko tas kuri db ziuri :rolleyes: patinka man tokio zanro filmai.

Einam kavos :4u:

Atsakyti