Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kitas :)

IMG_7141_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 08 spalio 2017 - 17:50

Kitas :)

IMG_7141_medium2.jpg

padalkėz jau tū mač.

tik to centrinio kringelio pakaktų, ir afigienno siūlo

Atsakyti

Olaiva, kiekvienas gali prisidet :) 

http://www.kompiuter...zultatai/?id=16

Atsakyti

Freke, iš tavo parašymo supratau, kad čia iš tėvų po 12 EUR rinko.

Atsakyti

Su tais dubliais sm nervina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 08 spalio 2017 - 18:31

Abelo, tas rausvas simpatiškas. Gaila manęs nepriima testuoti, nes neturiu portfolio min 10.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 08 spalio 2017 - 18:29

Is kitos puses... susimoketu tevai po 12€ jei pasakytu kad cia privaloma :) ala pratybos. 😁

As kartais neaiskiai rasau ir kalbu. Nes galvoju greiciau nei rasau :D stenografuot nespeju🤣😂🤣😁

Atsakyti

už kiekvieną valdžios idėją nepaspėtume mokėt:) jie tik idėjas generuoja,o liaudis apmoka.ko nepadarysi dėl vaikų...

mezgu Lourdes  :wub: 

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Kokias nerealias mini atostogas apturėjau :wub:  Gavau vasaros, saulės, jūros :wub:  Su draugų kompanija buvom Maltoj. Labai graži sala :wub: Ir dar futbolo žiūrėt buvom LT-Malta.

O po poros savaičių varau į šventąją žemę. Vasara tęsiasi :D 

Atsakyti

Liniuka, labai smagiai skamba tavo atostogos. :super: Ir kiek laiko buvot?

Atsakyti

Abelo, tas rausvas simpatiškas. Gaila manęs nepriima testuoti, nes neturiu portfolio min 10.

O kur tu radai, kad reik min 10? Aš kažkaip tokios info neužmačiau  :hmm: ten tik deadlinas iki lapkričio 10 (labai jau greit kaip man...)

Atsakyti

O kur tu radai, kad reik min 10? Aš kažkaip tokios info neužmačiau  :hmm: ten tik deadlinas iki lapkričio 10 (labai jau greit kaip man...)

Kai rašiau dėl to, kurį tu baigei testuoti, dizainerė parašė, kad reikia tokio portfolio, ir paminėjo, kad visos to reikalauja.

Atsakyti