Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rytas labas

Sujuokinai gadget su tom tobulom kojinem  :D 

Tsakant moku as jas tobulesnes numegzt jei ka bet tokio poreikio nebuvo

P.s.su margais siulais ma  rastai nesiziuri jei ka

Atsakyti

Labas rytas,

Gadget mano kalendorius 11.26 rodo sekmadieni  :hmm: 

Vakar žiauriai gerklę ir galvą skaudėjo, gėriau daug Olaivos šalavijo arbatos  :wub: šiandien atrodo gyvensiu.

Atsakyti

11.25 sorrry t.b. šeštadienissss

Atsakyti

25-26 dirbu :oh: o 17 penktadienis tiktu  :ax: 

Atsakyti

  Laba, vakar visà dienà sveikinimus priiminėjau, šiandien jau prie reikalú galima grįžt 😀

  Kaip fb rašiau, nors nerašau senai čia beveik, bet skaitau jus nuolat ir seilę varvinu į mezginius (tikiuos ir aš greit pradėt megzt).  Ir pagalba makaluojant galiu prisidėt. Jei tiksiu - imsiuos šio darbo. Daug norinčiú jau susirašė, gal dar kuri prisijungs

Atsakyti

Sveikos,

Šarange, gaila, kad vyras nusivežė :) šiandien aš ir išvažiavau į Šiaulių pusę, jau apsikirpau ir nusidažiau, atsisviežinau :)

Būtume gal kur susimate :)

Ingriga, nuo gerklės man labai gerai padeda čiulpiamos tabletės čiobreliai su vit. C. Bet geriausia jas suciulpti nakčiai.

Atsakyti

Gadget manau marozas irgi nepades. Realiai apie 250-300€ bet galimybių atsivertų daugiau.... tada tik siut siut siut ir turgavot turgavot reiktu🤣😂🤣 bus matyt nes LT ner to daikto. Amazone tik.

Pasieme vaikis kompiuteriuka. Reiks per informatikos pamokas. 

Atsakyti

MEZGĖJŲ PIRTIS

ten pat, kur pernai

Yra laisvos datos tokios:

11/17 (kaina su kubilu 230)

11/26 (kaina su kubilu 260, nes šeštadienis)

Jei apsisprendžiam iki pirmadienio, kad KURIA VIENA DATA 13 moterų suvažiuos, sumoku 30e avansą ir žviegdama laukiu pirties.

Labas rytas/diena :)

O vietą galima patikslint pernai nebuvusioms?  :ax:​ 

Atsakyti

Jei 25 ne labai velai rinktumemes manyy vyrs atvaziuotu parsivezt..su nakvyne dar kolei kas as negaliu..noriu labai labai

.aha gadget primink vieta

Atsakyti

Gadget manau marozas irgi nepades. Realiai apie 250-300€ bet galimybių atsivertų daugiau.... tada tik siut siut siut ir turgavot turgavot reiktu🤣😂🤣 bus matyt nes LT ner to daikto. Amazone tik.

Pasieme vaikis kompiuteriuka. Reiks per informatikos pamokas. 

Marozai viską gali.

Arduino?

Eisiu į kursus nuo 23 d.

Atsakyti

Vietą klaususioms priminiau.

Dalybos fb.

Atsakyti

Kas yr arduinas? 

Atsakyti