Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Praverstų man Qquškos kojinės. Visiška nevykėlė mezgėja (čia aš apie save, jeigu ką)..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 06 spalio 2017 - 19:52

Egloshke kas tau nepavyko?

I nevykele tu man nepanasi

Atsakyti

Aha Egloske kas atsitiko?

Atsakyti

Na, Egloshke, aš dar atsimenu kokia likau priblokšta pirmąkart pamačius tavo mezginius, kai į sektą prisijungei. Aukštasis pikotažas!

 

Nekalbant apie tai, kad tavo dovanotas juvelyrines kojines iki šiol gaila dėvėt :D Pasimatuoju, ant sofkutės pasėdžiu, vėl saugiai padedu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 06 spalio 2017 - 20:06

Labas vakaras :)

Sakot kalėdų karštinė gąsdiną??? aš jau irgi vakar pamačiau parduotuves bepradedant puoštis Kalėdoms.... girliandas šviečiančias kabino ant stogo krašto... susimąsčiau, kad dar ne lapkritis... Na bet savo nuostabai netikėtai šiandien pasiekiau asmeninį rekoradą su kalėdinėm dovanom - nupirkau pačią pirmąją. Radau kokybišką gerą daiGtą, ir žinau kad nuojo atsiradimo namuose bus toooooks kalnas džiaugsmo, kad užsimerkiau į kainą ir nupirkau :) taip ka dstartas yra - sakiau ir kitas taip intuityviai reikia nupirkti :)

be to nedaug kam dovanoju.... vyras, vaikai, tėvai, brolis ir geriausia draugė :) žodžiu no stress :) mečiau jau tą dovanojimą visiems iš eilės ir dar visų vaikams.... nu kam to reikia? išleidi krūvą pinigų, kurie neateina tai plenvai... ir dažniausiai ts dovanos lieka nuošaly... tai nebent kažkokios idėjinės būna - kaip pasigamink sausainius pats... 

O beje, šiemet bus mezgėjų pirtis???

Atsakyti

Ne nepavyko, o į sėdimąją reikia įsispirt, nes visa šeima be kojinių.. ot mezgėja😂 O namie šalta!

Šiandien vėl "mezgiau" su puodais. Žuvį paprastuolišką kepiau. Džiaugiausi, kad mažiausias valgė. O paskui karštas obuolių pyragas su pienu. Mamos kojinių neprisimins, tai gal nors pyragus.

Limit, užteks čėdyt, nešiok tas kojines😉

Atsakyti

As jau dovana issirinkau. Nu bet.... kaledu senelis nepasirasys tokiai...

Atsakyti

Aš tai norėč prabangios pirties šiemet, sektos 10mečio proga, pvz. Birštono SPA 😎 o ka?  :B

Jei kojinemis ir puodais savo gerumus matuojates tai aš išvis patylesiu, vakariene gamino vyrs, o visa šeimyna vis  dar basom vaikšto 😁 :D​ 

Atsakyti

Tipo, šilta pas tave, Šarange? Kad šeima basa.

Labas, pupos basos!!!

Reiktų dėl apvalumo jau per savaitę šiandien baigt tą baktusiuką.

Qqte, kojinės linksmaspalvės, bet paskubėjus būsi. Ikikulninė dalis irgi gali būti siaurinama, ypač kai yra ilgesnė. If raštų ne tik gera/bloga jam yra. Siūlų margumas prašo kažkokių mažų rudeniškų gražumų.

Omg. Matosi, kad dirbau daug, darbine moda ant pagerinimo net kojines gebėjau link didesnio tobulumo stumtelt 

Atsakyti

As jau dovana issirinkau. Nu bet.... kaledu senelis nepasirasys tokiai...

Rašyk Diedui Morozui :B​ 

Atsakyti

MEZGĖJŲ PIRTIS

ten pat, kur pernai

Yra laisvos datos tokios:

11/17 (kaina su kubilu 230)

11/26 (kaina su kubilu 260, nes šeštadienis)

Jei apsisprendžiam iki pirmadienio, kad KURIA VIENA DATA 13 moterų suvažiuos, sumoku 30e avansą ir žviegdama laukiu pirties.

Atsakyti

Labas rytas,

Mb isvaziavo i Siaulius, musu nesiveze.tai nusimato mezgadienis. 

Gadget, kad pas mus dar neatsalo, va dar langai pradaryti ir vistiek basa. 😊

Pirtis su kubilu 26d. Suuuuuper! Galetu snigt dideliais skudurais kai tupesim kubile.... 😍

Atsakyti