Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Per visas metines šventes mano gyvenime būna beprotnamis :B bet mano toks darbas.

Kalėdoms dovanas perku tik vaikams. Aš jau senai išaugau iš dovanų. Ir net nesvajoju, ir neplanuoju jų. Nei gimtadieniui, nei Kalėdoms.

Vyrui irgi tai yra apreikšta. Šiemet planas buvo numegzt megztinį, bet matau, kad be šansų. Galiu siūlų babiną padovanot :D tegu pats mezgasi 

Oj, Ristin, kaip viskas pažįstama :D tiesog sava, tik beprotnamy gyvena MB, o dabar dar ir sūnų įtraukė tas pats beprotnamis :rolleyes:

Dovanos tik tiems kas tiki Kalėdų seneliu :P o jei rimtai tai tik namiškiams ir kalendorius naminukui :mirksiukas: 

Stengiuos giliai kvėpuot ir negąsdint žmonių savo pažiūromis  :angel_not:

Atsakyti

 Gadget, sorry, bet aš šiandien dieną buvau nepasiekiama nedarbinei komunikacijai :rolleyes:

Tris dienas ramiai sėdėjau nutaisius protingą veidą ir už tai geroji batų fėja pakuždėjo, kad man reik į batų kalną  :rolleyes:  batai  :wub:

Dar kažkaip reiktų rankinių fėjai prisigerint :angel2:

Atsakyti

Labos :4u:

 

Pagaliau isiuvau raudona saga i april megztini, dabar reik prisikaupt nusifotkinti :D Tokiu tempu ir pavasario sulauksiu  :D 

Ant virbalu uzsoko drops merino extra fine, bus megztukelis vidurinelei.

 

Swapas.. po ilgu dvejoniu ir baimiu rasaus..kas bus tas bus.. tikiuos blynas jei ir prisvils, tai bent jau nesudegs :unsure: :D

 

Pvz. Swapassss        :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!     :D )

10. Šilingė

11. Ingriduška

12. Saulėlydis

13.Ligvita

14. Faraway

15. Lace

16. Zuviukas:)

17. Limit

18. Nuosirdi

19.Jurgite03

20.Rasyte_

 

Atsakyti

Labos

prisidvejojus ir aš rašaus... Paieškosiu per kiek laiko turėtų ateit. Jei ką, aš kantri ir galiu luktelt  :ax: Ir šiaip jei kokie nesklandumai, tikiuos kartu su makaluotojos pagalba išspręsim.

Pvz. Swapassss        :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!     :D )

10. Šilingė

11. Ingriduška

12. Saulėlydis

13.Ligvita

14. Faraway

15. Lace

16. Zuviukas:)

17. Limit

18. Nuosirdi

19.Jurgite03

20.Rasyte_

21. Vasaros_lietus

Kalėdos liūdnoka šventė pas mus kažkaip. Visada labai mylėjau Kalėdas, bet vyras jų nepripažįsta, tai nėra nei dovanų, nei šventinio nusiteikimo. Dabar dar ir bažnyčia atkrito (nesugebėjau čia rast artimos dūšiai). Darbe irgi normalios dienos, niekas nepralinksmėja papildomai :) Stengiuos su dukryte tą šventiškumą pasidaryt  :newyear: 

Donstop, šaunuolė!!! Labai sveikinu :4u:  Ir viską tu spėsi, kai įsivažiuosi ir rutiną susidėliosi. Esu beveik tikra, kad visi 6 nebaigtukai dar šiais metais bus baigti.

Atsakyti

Labas jau beveik vakaras,

Olaiva, ačiū, kad mane įrašei  :4u: 

O tos sraigės nemačius aš, gyvai Kauno parduotuvėj tik gali apžiūrėt  :) 

Šildymas įjungtas, bet kažkaip nesijaučia darbe  :unsure: 

Namie tik nuo kitos savaitės planuojam pradėt, dar kažkaip nejaučiu, kad šalta, tik šaltoka  :D 

Šiandien kaSiulai gavo virbalus 0,7mm storio :D Kojininius. Galvoju, ar pabandyt riešinėms, ar net nelįst, kad paskui vvėl nebūtų metų tarpas tarp vienos ir kitos :D Smalsu, kaip jausmas, bet gal kada ateičiai.

Dėl swapo minčių 0. Gal atsiras, kai jau pamatysiu, ką gavau  :)​ 

Atsakyti

donstop ir aš sveikinu  :4u:  

Lietuti, mūsų siuntiniai per savaitę nukeliauja į JAV, bet gali būt visaip, matyt 

O va, keletą kartų siunčiau tik atvirukus, laiškus į PAR, tai daugiau nei mėnesį prieš Kalėdas keliavo, šiaip apie 3 sav.. Tai, matyt, tą šventinį laikotarpį reik įvertinti  :rolleyes:​ 

Atsakyti

O aš 50 g siūlų sumezgiau. Nuo šeštadienio ;)

Labas jau beveik vakaras,

Olaiva, ačiū, kad mane įrašei  :4u:

O tos sraigės nemačius aš, gyvai Kauno parduotuvėj tik gali apžiūrėt  :)

Šildymas įjungtas, bet kažkaip nesijaučia darbe  :unsure:

Namie tik nuo kitos savaitės planuojam pradėt, dar kažkaip nejaučiu, kad šalta, tik šaltoka  :D

Šiandien kaSiulai gavo virbalus 0,7mm storio :D Kojininius. Galvoju, ar pabandyt riešinėms, ar net nelįst, kad paskui vvėl nebūtų metų tarpas tarp vienos ir kitos :D Smalsu, kaip jausmas, bet gal kada ateičiai.

Dėl swapo minčių 0. Gal atsiras, kai jau pamatysiu, ką gavau  :)​ 

kam gundai, kam vilioji, ryt dyyyyrbi?

Atsakyti

Ryt nedirbu.

Laukiau tavęs šiandien, ale nepasirodei :)

Atsakyti

TurbiniAm dontstopėliui triskart valioooooo

Darbus baigiau. Penktadienis, tik vyrs kinui nesirašo (k/t).

Atsakyti

Ryt nedirbu.

Laukiau tavęs šiandien, ale nepasirodei :)

nuu... važiavau iš Saulėtekio, bet jau ant ribos ī kitą susitikimą. 1.5 h rezervą atidaviau pokalbiui su žeurej talentingu vyriškiu.

Atsakyti

Nuu visiska statistika, ale kojas gerai sildo Priedas  20171006_203726-COLLAGE.jpg   273,38KB   0 Parsiųsta kartų  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 06 spalio 2017 - 19:40

Ale ir koloritas toks šildantis  :D 

Atsakyti