Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ir dar pamiršau kvėpalais pasipurkšt, tai jaučiuosi kaip nuoga :D

Kad taip nenutiktų, naudoju atomizerį :mirksiukas:

Čia toks spalvotas daikčiukas, kurį galima iš kiniečių parsisiųst :D

https://www.aliexpre...tomizer perfume

Atsakyti

100 GB pas mus tai normaliai, ne mažai. bet pas mus ne namas...

niekas patarimu apie apykakle ir atnarą neturit?

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Po svaitės išeinu į naują darbą, tikriausiai su mezgimu bus ne kažką, nebus laiko, tai sukau galvą, kaip turiningai išnaudot likusį laisvės laiką. Nors turiu 6 pradėtus darbus ant virbalų, visgi apsisprendžiau  pradėt dar vieną, ir jei nespėsiu pabaigt, tai bent bus padaryta didžioji dalis. O bus gi megztinis vyrui dovanų Kalėdom  :)  Kaip tik kitą savaitę jis bus išvykęs į komandiruotę, pamegsiu iš peties  :assa:  Modelį ir siūlus jis buvo patvirtinęs jau seniai, tikriausiai ir spėjęs pamiršt  :laugh:  Vakarais ir savaitgaliais, kol jis bus šalia, megsiu kitus savo pradėtus, gal dar porą pabaigsiu  :nail: 

Atsakyti

100 GB pas mus tai normaliai, ne mažai. bet pas mus ne namas...

niekas patarimu apie apykakle ir atnarą neturit?

Daryčiau vienodas  :4u:​ 

Atsakyti

dontstop kaip visad atominiai planai :)

Atsakyti

Laba

Pagaliau labas subine bent trumpam dingo!!!!

Katuk gal ir karves tarp tu zenklu paminetos buvo??? Nu vakar kas per diena.... siandien kazkaip panasiai, bet bent masinos stumt nereikejo 😂🤣😁 nes vakar Freke mieganti pasivazinejo.....

Bandziau penktokui kompiuteriuka paimt. Nedave. Siandien ipareigotas susirast mokykloj kur jo mokinio pazymejimas(nes kai dalino jo nebuvo) ir vel bandysim laime.

100GB namu intikui. Daug ar mazai? Paskui tipo letesnis bus bet neisjungs. 

Kazka dar norejau. Bet pamirsau :D svarbu rasydama prisiminiau kad ortodontei pasiskambint reik

nugis tikrai taip!

jautis, li8tas ir svarstyklės :D

Atsakyti

Siaip pagal naudotoju kieki priklauso. Bute gali 7 isnaudot greiciau nei 3 name. Bet vaikai zaidimus zaidzia. Mazge jutube spoksot megsta. Alternatyva amzinai pakimbantis radio internetas. Net nezinau ka rinktis. Ar amzinai pakimbanti 30mb/s ar limituota 3G... aisku kaina keistusi i didesne

Atsakyti

QQte, manau apačia ir viršus tooli :D tai daryk kaip gražiau :mirksiukas:

 

ALpakos kampiukas :wub:

Priedas  1.jpg   370,45KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos,

aš iš tų, kurios anksti nori miegot, bet sunkiai užmiega. Vakar dirbau dirbau, nulėkiau mažę paėmiau, nulėkiau į dičkės koncertą, grįžtam prieš 20 val - vyro dar nėra namie, skambinu - dar darbe, apstaugiau pikta ir nelaiminga, nes alkana :).

Jo laimė, kad virtų burokų nebuvo išmetęs, turėjau virtų pupelių, raugintų agurkų, susimakalavau mišrainę, sau ant to pykčio su majonezu, ir pradedu kapot. Vaikai, galvoju, bile kokių nesąmonių pavalgys. Tai... paaiškėjo, kad "mama, noriu to paties, ką tu valgai", "nuostabiai skani mišrainė" net be jokio majonezo, "labai mėgstu pupeles"... Žodžiu, išvirtau iš klumpių. Jeigu siūlyčiau - vaipytųsi. Kai nesiruošiu duot - ima ir apvalgo mane :).  Vyrui dar irgi liko to paties, o dičkiui draugas "kebabą pastatė". Iš jo net nesitikiu kol kas, kad sveikesne mityba susidomėtų. Bet, sakykim, pradėjau prie mėsos duoti tik šviežias daržoves - ir ničniekas nepasigedo nei bulvių, nei ryžių, nei makaronų.  Bėda ta, kad tų daržovių reikia kalnų, kai viską perki.

Abelo, o aš niekad Kalėdoms per galvą nesiverčiu, tai man kažkaip ir nekelia streso tas artėjantis laikotarpis  :rolleyes:

Šilinge - na, pasidalink konkrečiau, kaip tu to išvengi? Man stresas vien nuo koncertų, pasirodymų, rinkliavų kiekio, jau nekalbant apie dovanėles vaikams ar jų draugams.

Su užsienietėm swap'e tai mane šiek tiek gąsdina stresas, jeigu pritrūks vienos nakties, ten terminai išsiuntimo turi būti irgi ankstesni, o jeigu ilgai idėja nekils... Net neįsivaizduoju, kiek į USA keliauja siuntinukai.

Vis dar neturiu mezginio. Ir ankstyvas vakaras užimtas, o vėliau jau energija ne pradėjiminė...

Atsakyti

Sveikos,

aš iš tų, kurios anksti nori miegot, bet sunkiai užmiega. Vakar dirbau dirbau, nulėkiau mažę paėmiau, nulėkiau į dičkės koncertą, grįžtam prieš 20 val - vyro dar nėra namie, skambinu - dar darbe, apstaugiau pikta ir nelaiminga, nes alkana :).

Jo laimė, kad virtų burokų nebuvo išmetęs, turėjau virtų pupelių, raugintų agurkų, susimakalavau mišrainę, sau ant to pykčio su majonezu, ir pradedu kapot. Vaikai, galvoju, bile kokių nesąmonių pavalgys. Tai... paaiškėjo, kad "mama, noriu to paties, ką tu valgai", "nuostabiai skani mišrainė" net be jokio majonezo, "labai mėgstu pupeles"... Žodžiu, išvirtau iš klumpių. Jeigu siūlyčiau - vaipytųsi. Kai nesiruošiu duot - ima ir apvalgo mane :).  Vyrui dar irgi liko to paties, o dičkiui draugas "kebabą pastatė". Iš jo net nesitikiu kol kas, kad sveikesne mityba susidomėtų. Bet, sakykim, pradėjau prie mėsos duoti tik šviežias daržoves - ir ničniekas nepasigedo nei bulvių, nei ryžių, nei makaronų.  Bėda ta, kad tų daržovių reikia kalnų, kai viską perki.

 

Šilinge - na, pasidalink konkrečiau, kaip tu to išvengi? Man stresas vien nuo koncertų, pasirodymų, rinkliavų kiekio, jau nekalbant apie dovanėles vaikams ar jų draugams.

 

Su užsienietėm swap'e tai mane šiek tiek gąsdina stresas, jeigu pritrūks vienos nakties, ten terminai išsiuntimo turi būti irgi ankstesni, o jeigu ilgai idėja nekils... Net neįsivaizduoju, kiek į USA keliauja siuntinukai.

 

Vis dar neturiu mezginio. Ir ankstyvas vakaras užimtas, o vėliau jau energija ne pradėjiminė...

manai kuo toliau reiks siųsti,tuo ilgiau reiks galvoti,ką meistraut?

man tai jokio skirtumo kam ir kur siųsti.prisimenu tą smagų dovanų popieriaus šiugždenimą mūsų temoj ir tuoj noriu to swapo pradžios :)

Atsakyti

na, manau žinant preliminariai, kiek laiko siuntinys keliauja į vieną ar kitą užsienio šalį, tai aš neprieštaraučiau. užsidėsi deadline'ą anksčiau ir tiek.

Atsakyti

 

Šilinge - na, pasidalink konkrečiau, kaip tu to išvengi? Man stresas vien nuo koncertų, pasirodymų, rinkliavų kiekio, jau nekalbant apie dovanėles vaikams ar jų draugams.

 

 

O man paprasta - nebūna koncertų, pasirodymų, minimaliai rinkliavų (nė vieno berno klasėse nėra mados jokioms ten dovanoms mokyklai / auklėtojoms, nebent labai simbolinės sumos po porą eurų), dovanų šeimoje klausimas pas mus ūkiškai sprendžiamas įsigyjant konkretų bendrą daiGtą visai šeimai, draugų dovanomis už simbolines sumas irgi patys vaikai pasirūpina... Dideli jau. Kūčioms važiuojame pas tėvus, tai irgi susirenkantiems dovanos tokios - valgomos simboliškos, smulkmenos kokios, bet iš širdies ir su meile. Kažkaip mūsų aplinkoj taip jau yra nusistovėjusios tradicijos, o galų gale gi patys tas tradicijas ir sukuriame. Anksčiau labai stengiausi, eidavau iš proto lakstydama po parduotuves, bet su laiku pamačiau, kad tas lakstymas nedžiugina, rezultatas nedžiugina, o beprasmė įtampa suvalgo ir šventės džiugesį. Kalėdos man yra šventė pabūti ir pabendrauti su artimaisiais, o ne gauti / teikti dovanas. Dovanoms yra gimtadienis, va  :rolleyes:

Atsakyti