Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dėl manęs tai gali ir užsienietės dalyvaut, nors nežinau kaip ten su pašto karveliais, Jūs pačios gal geriau žinot, kiek laiko keliauja? Reikėtų gal ankščiau siuntimą pradėt su užusieniu tada, nes jei labai vėluos paskui labai jau nebeidomiai gaunasi...  :unsure:

 

qqte, o tu nereaguoji į swapą išvis? :D

 

Nesugalvoju, kokios knygos noriu už čekį dovanų, štai kur problema :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 06 spalio 2017 - 09:11

Šarange nu vat nenoriu šiemet, tiesiog :)

Atsakyti

Labas rytas

Po paskaitu luztu greit. Isijungiu tv su mintimi paziureti filma ir pamegzti ir po 10 -15 min jauciu kad reikia i lova sliauzt. 

As sestadieni einu i klases susitikima. 

Atsakyti

Sveikos,

Pora dienu nebuvau, o cia toks sujudimas del swapo.

Vakar atrodo ir nesusalau Vilniuje, bet vakare taip gerkle pradejo skaudet  :oh: 

Swapo tai ir as gal noriu  :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas

Po paskaitu luztu greit. Isijungiu tv su mintimi paziureti filma ir pamegzti ir po 10 -15 min jauciu kad reikia i lova sliauzt. 

As sestadieni einu i klases susitikima. 

 

kai kam nereik nė paskaitų, po eilinės darbo dienos panašiai :D

 

kiek metų po?
 

Atsakyti

Aš irgi šią savaitę kažkaip ankščiau lūžtu... ir kaip užknisa, kad nėra ką pažiūrėt per tv, tingisi traukt kompą, nu bet per tv tai tragedija, net dėl fono nėr ką pasileist... :unsure: 

Atsakyti

o man kažkaip sunku užmigt šią savaitę...

klausimėlis jei sarafano apatinę atnarą stulpeliais mezgu, o kaklo noriu didelio, tai ar labai nesamoningai žiūrėsis jei kaklas bus ripsu?

Atsakyti

Aš irgi šią savaitę kažkaip ankščiau lūžtu... ir kaip užknisa, kad nėra ką pažiūrėt per tv, tingisi traukt kompą, nu bet per tv tai tragedija, net dėl fono nėr ką pasileist... :unsure:

 

aš tai kompiuką laikau palei lovą. teliką nežinau net kada žiūrėjau megzdama. jaučiu virtuvėj kaip foną tik.

o po to Big litle lies, dabar žiūriu Tarnaitės pasakojimai (The Handmaid's Tale). nu toks. biškį kraupokas, bet ne žiauriai

Atsakyti

1a4a51b578187cea8cca2c57ea2a0dd3.jpg

bf5fd1c40d33a10ddab484c35b6ef82b.jpg

cb4a5a78345dd406518c3a88e102a454.jpg

b8016995d764d9ced96183937385c721.jpg

7be35789bc5850e57a8fb5e8568abd15.jpg

Atsakyti

kokia elegantiška sraigė kasiūluose atsirado :D Limit,kaip ji gyvai atrodo? :D

bn5008%20panna.jpg

Atsakyti

aš tai kompiuką laikau palei lovą. teliką nežinau net kada žiūrėjau megzdama. jaučiu virtuvėj kaip foną tik.

o po to Big litle lies, dabar žiūriu Tarnaitės pasakojimai (The Handmaid's Tale). nu toks. biškį kraupokas, bet ne žiauriai

Šiaip ir aš praktiškai nežiūriu, dažniausiai TV okupuotas MB su sportais, bet kartais prisėdu ir pažiūrim kokias žinias ar kokia publicistinę laidą vieną kitą, ar prie vaikų prisėdu, bet vakar abu TV laisvi buvo, tai norėjau aš okupuot , o bet tačiau, visiškai beviltiškas reikalas.... :D pranaršiau visos savaitės programą ir nieko gero...

Mano kompas virtuvėj, miegamajam nėr nei TV, nei pc ir  nemezgu lovoj, tik knyga :D 

Atsakyti

Laba

Pagaliau labas subine bent trumpam dingo!!!!

Katuk gal ir karves tarp tu zenklu paminetos buvo??? Nu vakar kas per diena.... siandien kazkaip panasiai, bet bent masinos stumt nereikejo 😂🤣😁 nes vakar Freke mieganti pasivazinejo.....

Bandziau penktokui kompiuteriuka paimt. Nedave. Siandien ipareigotas susirast mokykloj kur jo mokinio pazymejimas(nes kai dalino jo nebuvo) ir vel bandysim laime.

100GB namu intikui. Daug ar mazai? Paskui tipo letesnis bus bet neisjungs. 

Kazka dar norejau. Bet pamirsau :D svarbu rasydama prisiminiau kad ortodontei pasiskambint reik

Atsakyti