Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

koks vykęs megztukėlis gavosi  :wub: pasimatavau,pratampiau,prismaigsčiau,džiūsta  :yahoo: ir jau Lourdes ant virbalų šoka :wub:​ 

Atsakyti

koks vykęs megztukėlis gavosi  :wub: pasimatavau,pratampiau,prismaigsčiau,džiūsta  :yahoo: ir jau Lourdes ant virbalų šoka :wub:​ 

Ale, tu greita! Gi sakei, braižymas braižymas, bet priklausomybė virbalams paėmė viršų :D

Atsakyti

Ale, tu greita! Gi sakei, braižymas braižymas, bet priklausomybė virbalams paėmė viršų :D

vakar baigiau braižymus,kokias 2 savaites bus ramu,tai bandau atsigriebti ir paturbintai mezgu :D

Atsakyti

Abelo, o aš niekad Kalėdoms per galvą nesiverčiu, tai man kažkaip ir nekelia streso tas artėjantis laikotarpis  :rolleyes:

Atsakyti

Labas rytas,

Man jau šiandien visokios idėjos swapui galvoje sukasi. :)

Juokingiausia, kad pernai po swapo buvau sugalvojus, ką kitais metais gaminsiu, kad manęs neatpažintų, bet dabar niekaip neprisimenu. :D

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Kaip smagu, kad swapas ištraukė nebesilankančias.. Tai kas gi makaluoja? Kada jau čia bus žinoma kam ruošti dovanėlę :) 

Olaiva, tiksliai, nenervink su savo turbo mega varikliu :D Lauksim vaizdų. Man tai tas tavo pušinis megztinis labiau kokiame eglyne fotkinamas  :rolleyes: 

Varom ryt į Gargždus, labai tikiuosi pamegzti, nes žada lietų nuo ryto iki vakaro :D​ 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

 

Kaip smagu, kad swapas ištraukė nebesilankančias.. Tai kas gi makaluoja? Kada jau čia bus žinoma kam ruošti dovanėlę :)

Olaiva, tiksliai, nenervink su savo turbo mega varikliu :D Lauksim vaizdų. Man tai tas tavo pušinis megztinis labiau kokiame eglyne fotkinamas  :rolleyes:

Varom ryt į Gargždus, labai tikiuosi pamegzti, nes žada lietų nuo ryto iki vakaro :D​ 

aš pamenu,kaip tu kažkurį savo fotkinai kažkur už Kauno,takai padaryti,tokioj pelkėj.Kas ten per pelkynas? mano twidinį ten laaabai tiktų pravėdinti,ypač kai šalna pabaltins visą žalumą...

Atsakyti

aš pamenu,kaip tu kažkurį savo fotkinai kažkur už Kauno,takai padaryti,tokioj pelkėj.Kas ten per pelkynas? mano twidinį ten laaabai tiktų pravėdinti,ypač kai šalna pabaltins visą žalumą...

http://www.dumu.lt/d...rvatine-apyrube

Lauksim :)​ 

Atsakyti

Labas rytas,

jei priimsite mane ir aš registruojuos į Swapą, retokai pasirodau aš....

Nemoku sąrašo perkopijuoti, atsakyti kopijuojant nėra sąrašo. Jei priimate įrašykite mane :)

Atsakyti

labas :)

baigiau kojines ir pamiršau ką toliau norėjau, smulkmės nebenoriu megzt...gal savaitgalį bepirštes kokias susiveiksiu...pasiėmiau pradėtuką sarafaną kol galvosiu :) bet kažkoks begalybinis

Olaiva iš kol Lurdes megsi?aš vis dar eilutėj ją laikau :) ir siūlus turiu bet vis ant paskui pasilieku

Atsakyti

labas :)

baigiau kojines ir pamiršau ką toliau norėjau, smulkmės nebenoriu megzt...gal savaitgalį bepirštes kokias susiveiksiu...pasiėmiau pradėtuką sarafaną kol galvosiu :) bet kažkoks begalybinis

 

Olaiva iš kol Lurdes megsi?aš vis dar eilutėj ją laikau :) ir siūlus turiu bet vis ant paskui pasilieku

drops alpaca mix 8120

Atsakyti

labas rytas,

ohoho koks swapo sąrašiukas :victory2:

kažkaip bent jau kol kas visai nesinervinu, nors ir nežinau nei kas nei kam :D manau, kad viskas bus tiesiog super. nesiruošiu perlipt per save, gaminsiu ką nors paprasto, bet mielo, va.

ką dar norėjau :hmm:  nugis kaip sakė horoskopai, kad trims zodaiko ženklams ši pilnatis bus ypatinga, tai taip ir yr :D  nuo pirmos dienos. nors nieko tokio ir nevyko, bet iš pat ryto buvau tiesiog žiežula (įtariu, kad ir toliau būsiu :B ) reik kokių nors kvėpavimo pratimukų :rolleyes: 

ir dar pamiršau kvėpalais pasipurkšt, tai jaučiuosi kaip nuoga :D

o su mezgamu megztuku jau esu apie pažastis :bigsmile: :sokiai:nu netikėta net pačiai sau. p.s. mezgu ratu, tiksliau pusračiu :D t.y. visos kūno dalys kartu.

Atsakyti