Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


Galiu tik tyliai pasigirti, kad turiu savo eilių knygą ir ruošiuosi kūrybiniam vakarui  :B

.

 

Sveiknu !!!!!
 

Atsakyti

Nesimeldėt Mielosios matyt visai :)))

Pvz. Swapassss      :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!   :D )

10. Šilingė

​11. Ingriduška

​12. Saulėlydis

Atsakyti

Tikiuosi dar priimsit. Kazkaip nespeju paskui gyvenima, o atrodo tiek laiko turejo atsirast nuo rugsejo...


 

Pvz. Swapassss      :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!   :D )

10. Šilingė

​11. Ingriduška

​12. Saulėlydis

13.Ligvita


 



 
 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 05 spalio 2017 - 16:11

NU dalyausiu

šiaip labai man patinka, aš visada apsisprendusi ir visada noriu

nakomplimenty nenaprašyvajusi :))) 

Na Olaiva melskis kad tavęs neištraukčiau

Čia kaip anekdote

Moteris sako, aš labai labai prašiau Dievo gero vyro, meldžiausi kas vakarą, į bažnyčią ėjau, ten prašiau na ir gavau...

O jis , mano vyras matyt nesimeldė, todėl gavo ką gavo :))))

tikiuosi makaluotojos lengva ranka ir mano maldos bus išklausytos :D

angel-crochet-amigurumi-free-pattern.jpg

Atsakyti

Saulėlydi, labai tyliai džiaugiuosi už tavo gimusią knygą, labai norėčiau ją nusipirkti ir labai sveikinu. 

Atsakyti

Ingrida, liepei, tai gerai, melsiuosi, kad gaučiau, ką noriu :).

Atsakyti

Ech, vėl laiškai į paštą neateina, kad naujų pranešimų yra temoje... Taip ir nesuprantu, pagal kokią logiką tie laiškai siunčiami. Eina eina, tada dingsta... Užeinu, paskaitau forumą - pradeda eiti vėl. O kartais iškart nepradeda, tik po kurio laiko. 

 

Drakius atgijo iš komos. Nusipirko siūlų. Dabar lauks, kol Draugė  :wub:  atvažiuos į Vilnių  :blink:  :B  Sakiau, kad megsiu!  :yahoo:

 

Ingriduska, gi esi puikiausia swapininkė, kas čia dabar per panikos  :hmm: Aš kažkuriuos swapo metus praleidau, tai nagus norėjau nusigraužti TUO laikotarpiu, kaip buvo gaila ir liūdna...

 

Ir dabar pareigingai swapo proga pasižadu bent po vieną žinutę per dieną forume rašyti  :ninja: Puiki proga pareit į sektą  :ninja:

Atsakyti

Labos :) kaip smagu skaityt sujudimą! :)

Restar, aš noriu kojinikių/kojinių/šlepečių! :) žodžiu, ko nors ant kojų :D bet nieko prieš ir kažką kito mielo gaut :) kad ir ingriduškos keptą pyragą ar caucainius net be mezginio :P

Atsakyti

Labos :) kaip smagu skaityt sujudimą! :)

 

Restar, aš noriu kojinikių/kojinių/šlepečių! :) žodžiu, ko nors ant kojų :D bet nieko prieš ir kažką kito mielo gaut :) kad ir ingriduškos keptą pyragą ar caucainius net be mezginio :P

nu bet ir sausainiams mūsų temoj kartelė aukštai iškelta-būtinai dietiniai,būtinai kažkas su ankštiniais :D

Atsakyti

nu bet ir sausainiams mūsų temoj kartelė aukštai iškelta-būtinai dietiniai,būtinai kažkas su ankštiniais :D

nesąmonė.

aš tai valgau eilinius sausainius. skanius :D

Atsakyti

Na sausainius tai skanius galiu pagamint ir be miltų ir be cukraus

Na o jei Olaivos maldos nenueis į dangų, tai kondensuotas pienas :)) Molio gabalas išgelbės

Atsakyti

Na sausainius tai skanius galiu pagamint ir be miltų ir be cukraus

Na o jei Olaivos maldos nenueis į dangų, tai kondensuotas pienas :)) Molio gabalas išgelbės

nu prie molio ir glazūros tada dar įpakuok :D

Atsakyti