Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :mirksiukas:

Yr mūsų tarpe pedagogių, tai su jūsų diena :mirksiukas: :4u:

Apie swapą. Nieko nebijau, bet geriau paskaitysiu ir pasidžiaugsiu kartu su visomis :bigsmile:

Atsakyti

As galiu pamakaluot :)

Pirstines turiu gumines melynas ir vyro priveztu is serviso. Ilgai grojancios :D gavau ir su tais pirstais plastikiniais bet...... nepatogu.

Laba

Atsakyti

Labos :4u:

Restar, a bulvikes pagal Beatą su lupyna virei? Kažin tinkama ji valgyt šiuo metu? Maniškiai šviežių bulvių su lupyna nebrokyja, bet tokiu laiku kažin įsiulyčiau :rolleyes: .

Apie swapą. Šiais metais aš pasuoju. Jungiuos ristinai į draugiją ir mielai pasidžiaugsiu jūsų pasiekimais :wub: .

Atsakyti

Ingriduska, nu pasakysiu tokį vieną dalyką.

lyginti save su kitais galima tik tuo atveju, jeigu tas tipo geresnis asmuo, jo asmenybė verčia tave pasitempti. o jeigu lyginiesi tam kad susimenkinti, tai... nu, tik depresiją gali įsitaisyt.

tai va, tu juk moki ir gali kažką, ko nemoka ir negali Olaiva beigi Šarangė. net jeigu tu to dar nežinai :D  galbūt swapas ir būtų tas momentas, kuriuo ir sužinotum.

aš vat padejevau, gavau biškį galvon, ko čia dejuoju ir iškart užsirašiau :D nu ir dzin, tos kurios rašosi gi žino, kad gal įsirašyti bele kas, tame tarpe ir kokia nors "pradinukė" ir įvertina tą riziką gauti ne visai tai ko trokšti ar kas praktiškai panaudojama. svarbus yra jausmas, emocija. taip kad pasistengim sukurti tik pačias geriausias ir šilčiausias emocijas

Atsakyti

Nereikia čia prasivardžiuot, gerai ką :D

Swapas ne koks konkursas ar užsakymų muziejus, jau šiaip gyvenime beveik nebegaunam dovanų staigmenų, visos tai užsisakytos, tai vokeliai tai šiaip nujaučiamos, o čia bus tikrai staigmena :D Metai iš metų kartojuosi, bet man būtent tas ir smagiausia, kad nežinai nei nuo ko nei ką gausi  :ax: 

Esu gavus dovaną nuo Ingriduškos ir nesijaučiau nuskriausta, o jau išradingumas pakuojant, siunčiant ir pan. tai išvis superinės...

Atsakyti

o aš manau,kad nieko nereik tam swapui įkalbinėt.juk kas nenori,abejoja,ir tegul.gi neprivaloma ;) norinčos puola registruotis ir be raginimų :) 

Atsakyti

4461623007_3489bf0619_z.jpg

 

skm105.proj_cover.0140_medium.jpg

 

13__2__medium2.jpg

 

9981997794_ea4c62dd3e_z.jpg

 

IMG_20150510_134428_medium2.jpg

 

Full_View_medium2.jpg

 

10_medium.jpg,

 

7_medium2.jpg

 

Katra čia norėjo mandrų pynių - prašom https://www.ravelry....ibrary/lempster

 

04_medium2.jpg

 

lempsterbig_medium2.jpg

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 05 spalio 2017 - 14:32

Ingridushka prašydinasi :). Aš tai suprantu, kad kartais to norisi. Nu šitokios širdies motera būtų smagu, kad dalyvautų ♥.  Primenu, kad gi net nebūtina megzti daiktai :). Aš norėčiau ir tave gauti :), net žinau, ką dovanočiau (kai ką dar esu ir skolinga, tik karoliukų niekas nenuperka daugiau :) )

Labos :4u:

Restar, a bulvikes pagal Beatą su lupyna virei? Kažin tinkama ji valgyt šiuo metu? Maniškiai šviežių bulvių su lupyna nebrokyja, bet tokiu laiku kažin įsiulyčiau :rolleyes:

Jo, per laidą pamačiau, kaip tik vyro brolis buvo raudonviršių pririnkęs, tai gatavai virtų pasiprašiau :). O tai ko netinka? Jeigu kam nepatinka, gali nusilupt, o šiaip gerai nušveistos, ne pavasarinės gi dar. Nes virtos luptos traiškymui gal nelabai bus. Žodžiu, toks zababonas tik biškį, galima ir šiaip bulves su grybais valgyt.

Nudirbau grand darbą, liko smulkūs, kuriuos galėsiu ir atidėt, jeigu šiandien nebespėsiu...

Atsakyti

Hepburn04_medium2.JPG

 

toppers_32_091_medium2.jpg

 

:D  :D  :D  :D

10609317374_9f80476f48_z.jpg

 

10610042565_75a58ef6e1_z.jpg

 

arsuna_k_011_d7_medium.jpg

 

DSC08378_2_medium2.JPG

 

chocolate2_medium2.jpg

 

 

Atsakyti

Shawlplucky_051_medium2.jpg

image_medium2.jpg

l32268a_medium.jpg

des_medium2.JPG

MIRmajor_medium2.jpg

:D 

4862319135_afc003e365_z.jpg

Atsakyti

NU dalyausiu

šiaip labai man patinka, aš visada apsisprendusi ir visada noriu

nakomplimenty nenaprašyvajusi :))) 

Na Olaiva melskis kad tavęs neištraukčiau

Čia kaip anekdote

Moteris sako, aš labai labai prašiau Dievo gero vyro, meldžiausi kas vakarą, į bažnyčią ėjau, ten prašiau na ir gavau...

O jis , mano vyras matyt nesimeldė, todėl gavo ką gavo :))))

Atsakyti

Nesimeldėt Mielosios matyt visai :)))

Pvz. Swapassss      :mirksiukas:

1. Abelo

2. Olaiva

3. Kerpena

4. Gadget3

5. Liniuka

6. Šarangė

7. Egloshke

8.  Restar

9. Katuks (riešinės ar bepirštės!   :D )

10. Šilingė

​11. Ingriduška

Atsakyti