Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kam šąla kojos?

 

DSC_7838_copy_medium2.jpg

 

IMG_3003_medium2.JPG

 

R71M36-e_medium2.jpg

 

Garnpaket_zu_Modell_8_aus_Rebecca_Nr._61

 

22_medium2.jpg

 

22-23_C4O4243_MONTAGE_klein_medium2.jpg

 

R70M32-c_medium2.jpg

 

zweig_5_medium2.jpg

 

IMGP5165_small_medium2.jpg

Atsakyti

katuk, čia Šarangė gi pirmaaa taip sutaipino

6.5h kelionės traukiniu supyniavimas ...

 wauuuu..https://www.instagra.../p/BZ2uGcKgXCg/

pilka pyniuota suknia  https://www.instagra.../p/BZtUC2yBXxb/

Atsakyti

katuk, čia Šarangė gi pirmaaa taip sutaipino

6.5h kelionės traukiniu supyniavimas ...

 wauuuu..https://www.instagra.../p/BZ2uGcKgXCg/

pilka pyniuota suknia  https://www.instagra.../p/BZtUC2yBXxb/

matai, kai daug prirašyta, tai ir nepastebėjau, akys teisingai priėmė :D

vistiek išlieka ta pati dilema :D

bej, Kalvarijų g. yra utenos trikotažo + drabužių krautuvėlė. kasdien ten tokiam kamštuke po darbo pastoviu. tai nužiūrėjau lange ant manekeno ilgą pynėm megztą suknę. įdomu, kiek pinigo. rieks kada pračekinti

Atsakyti

Noriu gaut Katuką :). Ot patinka man konkrečios moterys. Dar gal kam kojinių ar pirštinių? :D Nu ir kitką moku megzti, ale gi dažniausiai būna "man tinka bet kas" arba "nenešioju megztų pirštinių, kojinių, kepurių ir pan bei viskas kanda" :). Na, bet kažką vis tiek sugalvosiu, bus smegenų mankšta prieš gruodį :). Beje, pati tai nelabai žinau ko noriu. Tiks viskas, išskyrus.... :D.

Aš turiu panašias pirštines, kaip katukas, nusinešiot nenusinešioja, nes gal tik pirmus kelis kartus naudojau.Retai pas mane nutinka sąmoningai suplanuotas ėjimas ravėti. Aš vis einu šen kepšt, ten kepšt ir jau aptinku save sukišusi rankas į žemę...  Nusiplaunu rankas, einu į trobą kažko ir ... vis nenueinu, taip plaunu rankas kokius 3-4 kartus, net pačią juokas ima, kad niekaip nenueinu, vis užneša kur nors pasikrapštyt. Nu žmogus iš kaimo išvažiavo, bet kaimas iš žmogaus - ne... Niekada kaime nedirbom su pirštinėm. O nagų ar taip ar taip neturiu, nelabai padeda pirštinės tam ir stebuklas turbūt niekada nebeįvyks.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 05 spalio 2017 - 10:13

Įdomus bobutiškas megztukas :D

O antroj foto Lace dukra :D

 

DSC_0204_medium2.JPG

 

ILK-Oct-cover_medium.jpg

 

sari_nordlund_kiuru_2_medium2.jpg

 

hypno8kwadr_medium2.JPG

 

IMG_4814_medium2.JPG

 

IMG_4697__Medium__medium2.jpg

 

09_Tsukushi_cardigan_01_medium2.jpg

 

Birney_pullo_1082_medium2.jpg

 

IMG_3862_medium2.JPG

 

IMG_7176_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 05 spalio 2017 - 10:14

Ups, ne ten  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 05 spalio 2017 - 10:15

paskutinio rudo megztuko spalvinio sprendimo ir raštų geometrijos derinys  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

i darzo tema. tai turiu tokias kaip katuko ir kitokias... net tas su nagais is ali parsisiuntus. bet ravet einu su  guminem . aisku, laiko trumpai jos. bet mano rankelem patinka.  bet buna kai restar. kad iseinu  braske nuskint, o  salia reik zole israut...

viena kojine baigta, antra i pabaiga ... dar dvi pradetos .

salta zeuriai, tai ir kokio  alpakinuko gal jau noreciau pamegzt. nors spintoj ju daugybe nenunesiotu ...

Atsakyti

Naujai megztas geriau šildo!!!

Atsakyti

Oi, kaip noriu valgyt (kepa traiškytos bulvytės su grybais orkaitėj pagal Beatą) ir kaip noriu nors kokį mėginuką iš naujų siūlų pamegzt, ale tai dega darbai...

Atsakyti

o aš užkandau kiniečių tipo traškių baklažanų su ryžiais ir kopūstų salotom. ir visai esu patenkinta, soti ir laiminga. iki vakaro, kai vėl teks sukti galvą, ką čia tokio pagaminus.... ypač vyrui, - kasdien iš tų pačių trijų -keturių ingredientų.....

Atsakyti

Labas paskaičiau

REStar man labai labai idomu, labai lauksi tavo patiekalų, man aktualu, aš nuolat pastanguose :)))

Jei dalinsiesi būsiu dėkingas:)

Kaip smagu swapas, tikrai noriu būt šurmulyje, bet kad man nepatogu prieš jus, ir čia tikrai ne tas kuklumas o realija, kur aš o kur Olaiva,Šarangė, ar viso kitos

Atsakyti