Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu kaip tu taip Katuk :) 

gal tu megzk ir filmus žiūrėk įvairovės dėlei atsisėdus o ne atsigulus?ar atsisėdus irgi užmiegi? :D

pradedu žiūrėt atsisėdus. ir net mezgu. tada apsunksta rankos..... jaučiu kaip slystu po biškį.... ir tik op, atsimerkiu :D  jau snaudžiau.

nu tiesiog mažokai miego naktį, dėl to ir neatlaikau

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Jo, kas lieknėja, o kas meldžiasi kad svoris nekristų :D

Vakar vėl skrandis mane "džiugino" galva plyšo ir šaltis purtė, tai kalatojausi po patalais ir nepamezgiau nė eilutės, ryte atsibudau irgi su skaudančia galva. Matyt susinervinau pamačiusi tokį vandenį ir turiu dabar :oh:

Ar namie jau šildymo sezonus atidarėt, mes dar ne, bet jaučiu jau brangiajam sakysiu, kad pradėtų :rolleyes:

Atsakyti

mes vakar jau atsukom radiatorius, nustatėm ant vidutinio (3 iš 5) nu tai nesakyčiau kad labai šyla...dar šilta, bet man kažkaip tai drėgmė ta tokia jau sunkiai išstumiama, jau norisi radiatorių

darbe užvakar ir vakar sušalau, tiesa vakar nelabai, nes įsijungiau elektrinį šildytuvą ir likau nustebus, kolegė nei išjungė nei burbėjo kaip paprastai. musėt irgi sušalo :D

kažkaip...durna aš gal, man patinka šitas laikas labai kai šildymus atsukam, kai lyja lauke o namie šilta ir jauku :) kai išsitraukiam vilnonius megztinius :) nu..kvakšt ne kitaip...žieminė kukuška

Atsakyti

Nuoširdi, nu bet tu ir jautruolė :4u:  gal kokią atsipalaidavimo terapiją išbandyk, kad susitvarkyt su savo stresais

 

mano šildymo sistema tokia beveik protinga, pati turėtų nuspręsti, kada jai pradėt :D  nu bet vyrui jau vakar zyziau, kad biškį laispniukus pakeltų. na, yra nustatymai, kad prie tam tikros temperatūros lauko palaikytų atitinkamą ir viduj. tai va, pakėlė keliais laispniais ir ryte jau buvo galima basas kojytes nuleist iš lovos be jokio stresiuko :D

 

 

qqte, o jūs patys sprendžiate asmeniškai, kada šildymą įjungti :hmm:  bo nes Vilniaus valdžia tik ryt planuoja spręsti, ar įjungti tą šildymą ar ne. nnu tiksliau, nuo kada , nuo ryt ar nuo pirmadienio :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 04 spalio 2017 - 08:08

katuk namuose pas mus gi autonominis (su dujų katilu ant stogo) :D ir jis kuriamas visus metus, bo nes gyvatukai irgi iš ten pat, kažkada nubalsavom taip ir paliko

Atsakyti

o dėl Vilniaus valdžios tai kodėl jie feisbukėj rašo kad jau nusprendė jungt nuo šiandien?nu bent darželiuose

Atsakyti

Dontstop, emocijos ne tavo atzvilgiu, o treneriu ir visokiu kitokiu guru, kurie negalvodami kartoja senus mitus ir taip spraudzia zmones i visiskai nereikalingus remus :4u:  Prikuria briedovu teoriju, kai esme paprasta kaip du x du - norint svori mesti reikia suvalgyti maziau, nei isdegini. O valgyt ryte ar vakare, du kartus sociai kartus ar trisdesimtastuonis kartus po du kasnius - neturi jokios, absoliuciai jokios reiksmes. Valgyti reikia tada, kai organizmui atejo laikas (kiekvienam individualus), o ne tada, kai rodykles tam tikra skaiciu rodo.

Atsakyti

Per radiją ryte irgi girdėjau, kad Vilniuj jau nusprendę šiandien ugdymo ir gydymo  įstaigose  įjungt šildymą.

Vakar namuose jau irgi labai pasijuto, kad atšalo. Vakare niekaip negalėjau atsigulus sušilt. Šiandien ryte, atsargiai atidariau balkoną pravėdinimui  laukdama kad visai šaltis užplūs ir net nustebau, kad lauke pasirodė visai šilta. Matyt kad vėjo nėra,  toks visai minkštas rudens oras

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 spalio 2017 - 08:22

o dėl Vilniaus valdžios tai kodėl jie feisbukėj rašo kad jau nusprendė jungt nuo šiandien?nu bent darželiuose

 ai nu. aš gi apie valdžios sprendimus irgi panašiai kaip jūs - iš interneto - sužinau :D

šiaip lyg ir tik ryt planavo neeilinį Tarybos posėdį, nu bet visko gali būti, kad kažkaip kitaip nusprendė

Atsakyti

Per radiją ryte irgi girdėjau, kad Vilniuj jau nusprendę šiandien ugdymo ir gydymo  įstaigose  įjungt šildymą.

Vakar namuose jau irgi labai pasijuto, kad atšalo. Vakare niekaip negalėjau atsigulus sušilt. Šiandien ryte, atsargiai atidariau balkoną pravėdinimui  laukdama kad visai šaltis užplūs ir net nustebau, kad lauke pasirodė visai šilta. Matyt kad vėjo nėra,  toks visai minkštas rudens oras

aha,ugdymo įstaigos šiandien.

daugiabučiai gal ipatys pareikšti norą anksčiau ar vėliau pradėt, nei valdžia nusprendžia. o valdžia dėl daugiabučių spręs tikriausiai ryt.

vat qqte tik visia nepriklausoma nuo valdžios :D

Atsakyti

nu manau ne tik aš yra ir daugiau tokių nepriklausomų :D ne tik mūsų namuose ko gero

ale va lauke visai pagerėjo oras tai gal dar nejungs?

Atsakyti

Kur jūs tą pagerėjusį orą matot :blink:  Sėdžiu šiltai ant sofkutės su kompu ir pažiūrėjus pro langą džiaugiuosi, kad šiandien dirbu iš namų.

Sveikos :4u: 

Atsakyti