Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

na va,kaip smagiai pasiplepėjom  :rolleyes:  šiurpinom stalo kaimynkas,kurios labai nustebo, pamačiusios mezgančias kavinėj moteras :D

įsisuko vaikų gimtadienių maratonas,na kaip nors atlaikysiu :D

Atsakyti

Aha, smagu buvo :) ačiū atėjusims :4u:​ pašiurpusios visai ten kaimynkos turbūt buvo :D turės apie ką šnekėt kitą kartą :D 

Atsakyti

Aha, smagu buvo :) ačiū atėjusims :4u:​ pašiurpusios visai ten kaimynkos turbūt buvo :D turės apie ką šnekėt kitą kartą :D

ir vėl susimokėjusios sėdės 2 valandas... :D

Atsakyti

labas rytas

į kirpyklą varau  :yahoo: 

523699_10151261279547386_1780635626_n.jp

Atsakyti

Labas rytas. Man irgi reikėtų kirptis, nes atėjo ruduo, prasidėjo šalikų metas ir baisia veliasi ataugę plaukai. :(

Geras paveiklsiukas. :D

Atsakyti

NU sorry, bet čia yra briedas kvadratu. Į kūną eina tai, kas per daug, ir tai visiškai nepriklauso nuo to, kelintą valandą suvartota. 

Štai ištrauka iš knygos I. R. Adams "Supermaistas":

 

0_148b5e_d5a6f27e_XL.jpg

 

0_148b5f_92de2b85_XL.jpg

 

Esu sportavusi sporto klubuose su 6 skirtingais treneriais. Visi iki vieno rekomendavo tą patį.

Man šios rekomendacijos padėjo numesti daug kg  :mirksiukas:

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Ir man buvo labai smagu pavakaroti su mezginiu. Paskui dar turėjau klausimų mezgiminių.. Bet jau šaukštai po pietų..

Kirptis ir man reik :D​ 

Atsakyti

labas rytas

šiandien apsirengiau šiltokokai, išsitraukiau jau vilnonius megztinius 

vyylna yra gėris, ypač tvidai visokie

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 04 spalio 2017 - 07:41

Donstop, tiek sitos knygos, tiek treneriai tavo remiasi niekuo nepagristu mitu. Nera tokio tyrimo, kuris patvirtintu sita teorija. Yra pokario metais padarytas tyrimas, kurio isvados tokios, kad "pusryciaujantys zmones yra sveikesni". Taciau tai nerirodo jokios koreliacijos. Cia tas pats, kaip teigti, kad pavalgius ledu nuskesti tikimybe yra didesne, nes tyrimas rodo, kad padidejus ledu pardavimui isauga ir nuskendusiuju skaicius. O kad vienas dalykas su kitu visai nesusijes, tai kaip ir ne esme. :D

Kad daug kg numetei tai puiku. Bet numetei tu juos del bendro kcal ribojimo, o ne del maisto produktu isskirstymo i galimus valgyti ryre ir galimus valgyti vakare. Jei persivalgai, nesvarbu, ryte ar vakare, svoris auga. Jei paros maisto norma per ta pacia para ir sudeginama, valgyk tu nors ir vidurnakti - svoris neaugs.

Mano pacios sunaus treneris man trilinkas susilenkes irodinejo sita pacia nesamone. Kol as ji ikalbejau padaryti eksperimenta - sukeisti vietomis pusrycius ir vakariene. Per tris menesius rezultatas akivaizdus - jokiu pokyciu, jokio riebalu priaugimo, nors angliavandenius valge vakarais.

Uodegon lai kisasi jie tas savo tupas teorijas.

Fui, pasiutau net. Sitaip zmones durnint. Nesuvokiu, kam to reikia.

Atsakyti

labas rytas

ir aš apsirengiau šilčiau, ir... nustebau į lauką išėjusi. nugis daug šilčiau :bigsmile:

o aš nesikirpsiu :P  patinka man mano kasos šiuo metu.

kas dar įdomaus :hmm:

vėl jūs pradedat apie skirtingus metodus liekninimosi. nu jau n kartų padarėm išvadas, kad kas tinka Onutei, tai netinka Marytei. ir tas galioja ne tik mityboj. visame kame, vienai patinka ir tinka bėgioti, kitai bloga pasidaro net pagalvojus apie tai. viena gali kimšti bandeles be saiko ir nieko, kaip gazelė, o kita nuo oro gali išsipūsti :D net ir mezginiuose. nu tinka vienom kepurės, o kitom ne. megztiniai su sagom vieną padaro bobute, o kitos ne.

gyvenkim kiekviena savo gyvenimus su savom taisyklėm. patarimo galima paklausti, bet išvadas vistiek teks pačiom pasidaryt.

va. :D

kadangi laiko mezgimui mažai turiu, tai nusprendžiau, kad dukros megztainis svarbesnis, ir bepirščių galima ir palaukti :B

blyn vakar pradėjau žiūrėt kažkokį visai neblogą rusišką filmą ir.... aišku, akd užmigau :oh:  Gogolis berods vadinasi.

Atsakyti

Donstop, tiek sitos knygos, tiek treneriai tavo remiasi niekuo nepagristu mitu. Nera tokio tyrimo, kuris patvirtintu sita teorija. Yra pokario metais padarytas tyrimas, kurio isvados tokios, kad "pusryciaujantys zmones yra sveikesni". Taciau tai nerirodo jokios koreliacijos. Cia tas pats, kaip teigti, kad pavalgius ledu nuskesti tikimybe yra didesne, nes tyrimas rodo, kad padidejus ledu pardavimui isauga ir nuskendusiuju skaicius. O kad vienas dalykas su kitu visai nesusijes, tai kaip ir ne esme. :D

Kad daug kg numetei tai puiku. Bet numetei tu juos del bendro kcal ribojimo, o ne del maisto produktu isskirstymo i galimus valgyti ryre ir galimus valgyti vakare. Jei persivalgai, nesvarbu, ryte ar vakare, svoris auga. Jei paros maisto norma per ta pacia para ir sudeginama, valgyk tu nors ir vidurnakti - svoris neaugs.

Mano pacios sunaus treneris man trilinkas susilenkes irodinejo sita pacia nesamone. Kol as ji ikalbejau padaryti eksperimenta - sukeisti vietomis pusrycius ir vakariene. Per tris menesius rezultatas akivaizdus - jokiu pokyciu, jokio riebalu priaugimo, nors angliavandenius valge vakarais.

Uodegon lai kisasi jie tas savo tupas teorijas.

Fui, pasiutau net. Sitaip zmones durnint. Nesuvokiu, kam to reikia.

Nesuprantu tokių emocijų  :D Kiekvienas lieknėja kaip sugeba, bile padėtų  :4u:​ Daug tų teorijų yra...

Atsakyti

Nu kaip tu taip Katuk :) 

gal tu megzk ir filmus žiūrėk įvairovės dėlei atsisėdus o ne atsigulus?ar atsisėdus irgi užmiegi? :D

Atsakyti