Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

mes su MB vienu tarpu kai neturėjom viryklės dar tai vis pirkdavom maksimoj tokį derinuką :D pasiilgstu kartais vat...

 

nu žinokit noriu kojinę megzt

vat kaip tik daejus iki kulno esu, kaip man patinka kulnus megzt

tuo tradiciniu būdu...nors esu ir trumpintom eilėm mėginus irgi neblogai...žodžiu kulnai jėga :D

​iš alpakos kojinės labai nesamonė?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 03 spalio 2017 - 15:46

Nu uztat Katuk as nezinau kodel bet tiesiog iki alpimo noriu saldumynu

Burokeliu pupeliu misraine man neskanu

Bet pupeles kepta duona suris fermentinis ir saliero su majonezu ojej kaip skanu

Olaiva as tik karta ragavau caneles buvo tikrai skanios. Napaleonas ten tikrai skanus be kalbu.

Kolega sake kad ledai irgi nuostabus..as neragavau.

Kad zinot anonimini ar net viesa kodavima nuo saldumynu reik skubiai kontaktu

Atsakyti

Sveikos,

Gerai pašnekėjot, apšnekėjot, o aš tik dabar iki jūsų prisikasiau :). Dėkui už pasidalinimus. Sunkiausia yra pakeisti įpročius. Laimei, pati mėgstu ir daržoves ir ankštinius, bet 5 kartai per savaitę, anot Kurpienės, mane išgąsdino. Nežinau, ar noriu tiek keistis. Sveikumas šitam lieknėjimo reikale man svarbiausia. Noriu šokt anūkų vestuvėse :). Gyvenime galėjau valgyt bet ką ir bet kiek - ir buvau liekna, dabar sunku pripažint, kad viskas keičiasi, ir nebegaliu. Tie virsmai galvoj gana skausmingi. Bet aš seniai norėjau pokyčių šitoj srity, gal tik ne tiek. Gal ir nepasikeisiu tiek radikaliai, bet ir šiokie tokie pokyčiai džiugina. 

Valgykit ką tik norit, by tik galit :). Aš tai vietoj pyragėlio kokio mieliau rimto maisto porciją renkuos :).

Už ko man pirmiausia griebtis, nė neišmanau. Šis vakaras kaip tyčia laisvas. Lęšių sriubos privirta, nuo vakar dar kotletų pilna.Vaikis po sporto picos privalgys, nes Fb laimėjau 15 eur kuponą. Tik.ką pradėt megzt?....

Atsakyti

Restar, o numegzk man tokiasPriedas  chevron_fingerless_mittens_800_medium2.jpg   329,44KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

Ingriduska, atvažiuok, duosiu tundros. Nuo saldumynų.

Atsakyti

Ingriduska pervargsti gal,neisimiegi?man tik tokiu atveju saldaus norisi

Atsakyti

Bepirščių nenoooriu ... turiu.

 

Bet noooriu megztuko jaukaus... šilto.. nekandančio... mielo...

Priedas  4024d41c0bc3a3f89352bb4b06f8--odezhda-sviter-penka-kapuchino.jpg   147,74KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  53cfd4ef4c851fdddb8d6523c2jy--odezhda-sviter-penka-kapuchino.jpg   185,27KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos ☺

Kol laukiu babinaiciu is LT, sumaniau, kad Paulei reik sedmaisio, isardziau kazkada is sportinio intereso nertas tasytes, gavos sedmaisiukas ☺

Priedas  IMG_0631.JPG   279,08KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Galima lieknėt ir be ankštinių  :sutinku:

Man ankštiniai paįvairino valgiaraštį, nes aš vakarais valgau arba tik daržoves, arba baltymus su daržovėm (angliavandenius rekomenduojama valgyti pirmoje dienos pusėje, vakare eina į kūną  :ax: ). IR, vakare nevalgau mėsos ir paukštienos, nes valgau tai pietum. 2 kartus per dieną valgyti mėsą man per daug, valgyt ją tik vakare, o pietum ne - nepatinka :D​ Tuomet lieka ne tiek daug variantų vakarienei: kiaušiniai, varškė, jūros gėrybės, tofu, žuvis... arba tik daržovės, kurių ne itin mėgstu. Ankštiniai tiesiog pridėjo dar n+k vakarienės variantų  :)

NU sorry, bet čia yra briedas kvadratu. Į kūną eina tai, kas per daug, ir tai visiškai nepriklauso nuo to, kelintą valandą suvartota. 

Atsakyti

Nu kad jau visos užmatėt mane facbook'e, tai gal ir į tą slaptą grupę priimsit? Nes beveik dėl jos ir susikūriau. :)

Atsakyti

Nu kad jau visos užmatėt mane facbook'e, tai gal ir į tą slaptą grupę priimsit? Nes beveik dėl jos ir susikūriau. :)

oho

Atsakyti

Bet tai kokia mistika tas facebook'as. Vakar susikūriau, niekam nieko nesakiau, pratinausi mintį, žvalgiausia, kas ten kaip. Grįžtu iš darbo, dukra sako - tai susikūrei :) O šiandien jau kiek žmonių užtiko. :blink:

Atsakyti