Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kažkas užsiciklinęs ant lieknėjimo :D

Na Restar juk lieknėja, ir klausimą kėlė būtent iš tos prasmės  :)​ 

Atsakyti

restar iškėlė ir išlėkė toliau lieknėti,o čia va kalbos savaitei bus tuo klausimu :D

Atsakyti

Na Restar juk lieknėja, ir klausimą kėlė būtent iš tos prasmės  :)​ 

 

šitoj vietoj gal šiek tiek papreištaraučiau.

mano supratimu, tai tik viens iš jos tikslų, kuris greičiau nukreiptas į sveikatą. kiek pamenu, ji norėjo pradėti maitintis sveikai ir mankštintis, t.y. gyventi sveikiau. kad ryšium su tuo krenta ir svoris, tai tik dar labiau motyvuoja

 

aišku, reiktų jos pačios pasisakymo :rolleyes:

Atsakyti

Oj mergos jūs mergos

Mon Am kepa tobulas caneles su šokoladu, va Kuanas tegul pagegustuoja:)

Atsakyti

Katuk, jei tau rodys, tai va čia pas mane 3-4psl.,

https://www.ravelry....dejos&view=grid

Man šiom dienom dar nešalta nuo intensyvo  :oh: 

Vakar jau atidariau baseino sezoną, tai maloniai apšilau ir atmirkau, grįžau kominė :D


Atsakyti

Oj mergos jūs mergos

Mon Am kepa tobulas caneles su šokoladu, va Kuanas tegul pagegustuoja:)

Pavydi, ar ne :D

nežinau, kas nutiko  su manimi, bet paskutiniu metu nu niekaip nenoriu saldumynų. bet užtat galiu kalnus suvalgyti beleko marinuoto, rūgštoko, sūroko.... pagalvoju apie saldumą, tai net nupurto, šleikštu pasidaro. sakyčiau reiktų testo gal :hmm:  nu bet kad visi kiti ženklai tam prieštarauja :D

Atsakyti

Katuk, varyk pirkis testą, gal būsi pratesėja :nestukemūsų temoj, ar gal kažko nežinau, jau turim tokių ?

Pakalbėjot ir taip užsimaniau pupelių, gal kokį nesudėtinga mišrainės su pupelėm receptuką žinot?

Atsakyti

Katuk, varyk pirkis testą, gal būsi pratesėja :nestukemūsų temoj, ar gal kažko nežinau, jau turim tokių ?

Pakalbėjot ir taip užsimaniau pupelių, gal kokį nesudėtinga mišrainės su pupelėm receptuką žinot?

Atsakyti

Oj mergos jūs mergos

 

Mon Am kepa tobulas caneles su šokoladu, va Kuanas tegul pagegustuoja:)

gal aš su atbulom rankom gamintas ragavau,bet nebuvo man jos kažkuo ypatingos...bet va Napoleonas ten ne re a lus :D

Atsakyti

Šarange, ačiū, jau kažkaip "atkasiau" , net gal ir radau kažką paprasto

Nuoširdi, nu tai kad... nu niekaip. man jau greičiau kokie tai ankstyvo klimakso požymiai :D nu hormoniniai pakitimai...

Atsakyti

pupeles,virti burokeliai, rauginti agurkai, majonezas

pats skaniausias reikalas su pieniškom dešrelėm 

į sveiko maisto temą :D

Atsakyti

qqte, nu žiauriai šitos skanios :wub:  ypač šiuo mano pamėgimo momentu :D

Atsakyti