Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

 

aš kartais tavęs nesuprantu

iškeli klausimą, kuris kaip ir visai ne tik kad neįdomus, bet net ir nesvarbus.

 

ji gerai supratau (o gali būti kad ir visai nesupratau :D ) diskusija prasidėjo nuo to, kad kažkas garsiai paabejojo, kaip suderinti su šeimyna kitokius patiekalus, kaip valgyti daugiau ankštinių. na tai ir siūliau, pridėti prie pagrindinio patiekalo, įmaišyti į jį, paskaninti prieskoniais, ar gal net sutrinti-pamaskuoti.

tau kaip supratau tai neaktualu visai - neturi tokio tikslo

 

Nu aš irgi ne visada viską suprantu :D

Kaip derinti su šeimyna diskusiją ne aš pradėjau, nes aš jau seniai mečiau tą daryt. Mano vyrai ankštinių valgo mažai, aš valgau normaliai ir aš tikrai nesiimsiu jokių žygių, kad tai pasikeistų :unsure: Čia šiaip pliurpalai  :D  kad pokalbis nenutrūktų, juk nekasdien ką nors numezgu, kad būtų verta pavydo :D

Vat padirbu, tada lygiu raštu pamezgu, vėl padirbu :rolleyes: nu ir apie ką čia kalbėt :angel_not:
 

Atsakyti

...+ pvz. aš iš šio puslapio gavau padirbtus kvepalus... 

Atsakyti

tikrai taip.

bet šito puslapio reklama nieko verta. ta kaina ar su akcija ar be jos-visada tokia pat pas juos

Reklama toks daiktas :rolleyes: geriausia ja netikėt  :lol:  Man šiaip ta kaina nepasirodė labai didelė, aš gi nesiruošiu pirkt didelio butelio :D

 

Atsakyti

normali kaina. aišku, didesnį kiekį perkant 1 ml kaina geresnė gaunasi, bet iš tikro tai neverta pirkt didelių butelių.aš  pvz imu po 50 ml dažniausiai, ir to kiekio man pakanka beveik metams laiko, purškiant darbo dienom kasdien po pora lengvų purkštelėjimų.

 

ir šiaip tų anų savo pirktų gal atsiprašysiu. nu lyg ir laikosi, bent jau šiandien, po rytinio purkštelėjimo dar jaučiu visai neblogai. bet skirtumą šiokį tokį irgi jaučiu.

 

Šilinge, o kaip supratai, kad padirbti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 03 spalio 2017 - 13:23

noriu gražių bepirščių, o nieko įdomaus nerandu :hmm:  gal turit ką pasiūlyt?

Atsakyti

 

Nu aš irgi ne visada viską suprantu :D

Kaip derinti su šeimyna diskusiją ne aš pradėjau, nes aš jau seniai mečiau tą daryt. Mano vyrai ankštinių valgo mažai, aš valgau normaliai ir aš tikrai nesiimsiu jokių žygių, kad tai pasikeistų :unsure: Čia šiaip pliurpalai  :D  kad pokalbis nenutrūktų, juk nekasdien ką nors numezgu, kad būtų verta pavydo :D

Vat padirbu, tada lygiu raštu pamezgu, vėl padirbu :rolleyes: nu ir apie ką čia kalbėt :angel_not:
 

 

tu paklausei, kokiu sluoksniu padengti avinžirnius prieskoniais, kad jų nesimatytų :D  nu visai nereikalingas atsakymas į jį, jei vistiek nesiruoši jų nei maskuot nei apskritai vyrams savo patiekti

Atsakyti

Jeigu maistas nelimpa, tai ar sau ar kitam, kiek besistengtum apgaudinėt ar po kažkuo slėpt vistiek neprigis valgiaraštyje... 

 

Ir šiaip man dabar idomu pasidarė, kas per stebuklas yra tie ankštiniai visavalgiams?  :hmm:  Suprantu, kad veganai, vegetarai jais keičia mėsą, dėl tam tikrų priežasčių, bet jei valgai mėsa, kam juos per prievartą kimšt? Gal ir sveika, nesakau, o gal aš irgi nutrūkus nuo pagrindinės minties, bet čia gal klausimas labiau Restar dėl vakarykštės jos paskaitos ir ašarinės reakcijos  :rolleyes:

 

Bepirščių pernai nemažai buvau išknisus, gal dar yra pas mane favorituose  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 03 spalio 2017 - 13:33

Šarange, duok nuorodą :bigsmile:

diskusijai palaikyti:

manau, ankštiniai svarbūs visiems. vienas dalykas - dėl ląstelienos. augalų struktūra šiek tiek kitokia, jie lengviau virškinami, sukuria kitokią medžiagą :D  žarnyne, dėl kurios viskas ten lengviau suviakščioja. netg ir tas pilvo pūtimas yra visai geras reikalas, nes reiškia, kad mikroflora žarnyno gera gaminasi :D

nu ir baltymai visai kitokie, kitokius šiek tiek tuos mikroelementus gamina

Atsakyti

Jeigu maistas nelimpa, tai ar sau ar kitam, kiek besistengtum apgaudinėt ar po kažkuo slėpt vistiek neprigis valgiaraštyje... 

Ir šiaip man dabar idomu pasidarė, kas per stebuklas yra tie ankštiniai visavalgiams?  :hmm:  Suprantu, kad veganai, vegetarai jais keičia mėsą, dėl tam tikrų priežasčių, bet jei valgai mėsa, kam juos per prievartą kimšt? Gal ir sveika, nesakau, o gal aš irgi nutrūkus nuo pagrindinės minties, bet čia gal klausimas labiau Restar dėl vakarykštės jos paskaitos ir ašarinės reakcijos  :rolleyes:

Galima lieknėt ir be ankštinių  :sutinku: 

Man ankštiniai paįvairino valgiaraštį, nes aš vakarais valgau arba tik daržoves, arba baltymus su daržovėm (angliavandenius rekomenduojama valgyti pirmoje dienos pusėje, vakare eina į kūną  :ax: ). IR, vakare nevalgau mėsos ir paukštienos, nes valgau tai pietum. 2 kartus per dieną valgyti mėsą man per daug, valgyt ją tik vakare, o pietum ne - nepatinka :D​ Tuomet lieka ne tiek daug variantų vakarienei: kiaušiniai, varškė, jūros gėrybės, tofu, žuvis... arba tik daržovės, kurių ne itin mėgstu. Ankštiniai tiesiog pridėjo dar n+k vakarienės variantų  :) 

Atsakyti

ką čia tie ankštiniai,kai Napoleonas galvoj :D

Atsakyti

Katuk, a) jei flakono kamštelis sulūžta pirmo atidarymo metu, b) kvepia daugiau spiritu, negu kvepalais, kaip turėtų kvepėti, tai jau kažkaip klausimų ir nekyla.

 

Darbui nesusikaupiu niekaip  :lol:

Atsakyti

kažkas užsiciklinęs ant lieknėjimo :D

va ką įdomaus, ir mano manymu visai teisingo radau:


Ankštinių sėklose yra nemažai B grupės vitaminų ir mineralinių medžiagų. Daugiausia – kalio: žirniuose yra apie 855 mg, pupelėse – 1211 mg, sojose – 1796 mg (100 g produkto). Tačiau pavalgius ankštinių patiekalų kartais gali varginti vidurių pūtimas ar žarnyno spazmai. Žarnyno mikroflora prie tokio maisto turi adaptuotis pamažu. Nepratusiems prie ankštinių patiekalų iš pradžių jų valgyti reikėtų po truputį, porą kartų per savaitę. Organizmui pripratus, blogumų nekyla.
Priešingai negu gyvulinės kilmės baltymų šaltiniuose, ankštiniuose nėra riebalų (išskyrus, sojas ir žemės riešutus). Juose gausu magnio, kalcio, fosforo, kalio ir geležies.

Atsakyti