Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ai nu, prieskoniais gi glaima užmaskuot visokius ten nemėgstamus reikalus.

 

Mb dabar yra tokia kiap ir prieskonių dieta :D  t.y. visi patiekalai eina tik su druska, na ir geriausiu atveju petražolėm bei krapais. nu tai va, neįdomu, jokio skonio, tikrai galima ir nebemėgti paskui nieko

Katukai, esmė ne skonyje, o tai, kad nebepučia pilvelio  :P ir saugu ramiai sau valgyt  :rolleyes:

Atsakyti

Katukai, esmė ne skonyje, o tai, kad nebepučia pilvelio  :P ir saugu ramiai sau valgyt  :rolleyes:

 

ne nu, diskusijos pradžia buvo, kad šeimynos nevalgo jokių ten ankštinių, t.y. net neragauja. tai siūlymas yra paprieskoniuot gausiau.

nemanau, kad ten tas dašis jau tai visai nuimtų tą pūtimą.

Atsakyti


Į kvepalų temą: dabar einamiausi mano yra Tom Ford Velvet Orchid. Chanel 5 numerėlis - tokie darbiniai, būna, ir vėsesnę vasaros dieną ištraukiami, ofisiniai kvepalai. Vasaros lengvieji Hermes Le Jardin De Monsieur Li, Jesus Del Pozo Halloween (pribaigiau šiemet), Lanvin Eclat d'Arpege (toks saugus neįpareigojantis pasirinkimas, irgi pribaigiau, bet tikrai kartosiu trečią jau kartą). Lancome patinka Tresor (žieminis). Gyvenimo meilė - Guerlain Samsara EDP  :heart:...

Lanvin Eclat d'Arpege :D aš šitų neužuodžiu, man jie tiesiog vanduo :blink: keliose vietose bandžiau :rolleyes: man Lanvin Oxygene - nerealiai mielas kvapas :wub: vienintelis, kurį pirkau antrą kartą :D

Atsakyti

ne nu, diskusijos pradžia buvo, kad šeimynos nevalgo jokių ten ankštinių, t.y. net neragauja. tai siūlymas yra paprieskoniuot gausiau.

O tai kokio storio sluoksniu prieskonių barstyt, kad nesimatytų avinžirniai lėkštėj :blink: arba lęšiai mišrainėj :D MB lęšius mano lėkštėj kai pamato, iškart pakomentuoja, kad "akių" salotas valgau :lol: nežinau kieno ten tos akys, bet čia jokie prieskoniai nepadės  :lol: 

Atsakyti

O tai kokio storio sluoksniu prieskonių barstyt, kad nesimatytų avinžirniai lėkštėj :blink: arba lęšiai mišrainėj :D MB lęšius mano lėkštėj kai pamato, iškart pakomentuoja, kad "akių" salotas valgau :lol: nežinau kieno ten tos akys, bet čia jokie prieskoniai nepadės  :lol:

 

sumali, sutrini, mėsos prieskonių pridedi, kotletus suformuoji ir net nepaklaus, galvos, kad mėsa kokia nors.

o pvz, jeigu į kokį tai guliašą mėsos pridėsi avinžirnių, tai išrinks?

Atsakyti

Nežinau, kiek tiesos, nuima pūtimą ar nenuima, pati nebandžiau, nes mano dašis pačią pirmąją žiemą ir neišžiemojo, nors turėjo... Nespėjau išbandyti  :D

Akių salotos skamba... įdomiai  :hmm:

Atsakyti

kokios ten akys - akutės tik

Atsakyti

 

sumali, sutrini, mėsos prieskonių pridedi, kotletus suformuoji ir net nepaklaus, galvos, kad mėsa kokia nors.

o pvz, jeigu į kokį tai guliašą mėsos pridėsi avinžirnių, tai išrinks?

 

O kam tos manipuliacijos :blink: aš gi neturiu tikslo matinti vyrą avinžirniais, mano tikslas kad vyras būtų sotus ir sveikas :rolleyes: Tai virti, trinti, su daug prieskonių ir dar kepti avinžirniai :hmm: geriau jau kalakutiena garuose :D bent jau MB ta tikrai :D
 

Atsakyti

kokios ten akys - akutės tik

akys akys, jau pavadinimas stabiliai prikibęs mūsų šeimoj :D

Atsakyti

Katuk,

čia taviškiai?

https://pigu.lt/lt/k...le--?id=5395832

Atsakyti

 

O kam tos manipuliacijos :blink: aš gi neturiu tikslo matinti vyrą avinžirniais, mano tikslas kad vyras būtų sotus ir sveikas :rolleyes: Tai virti, trinti, su daug prieskonių ir dar kepti avinžirniai :hmm: geriau jau kalakutiena garuose :D bent jau MB ta tikrai :D
 

 

aš kartais tavęs nesuprantu

iškeli klausimą, kuris kaip ir visai ne tik kad neįdomus, bet net ir nesvarbus.

 

ji gerai supratau (o gali būti kad ir visai nesupratau :D ) diskusija prasidėjo nuo to, kad kažkas garsiai paabejojo, kaip suderinti su šeimyna kitokius patiekalus, kaip valgyti daugiau ankštinių. na tai ir siūliau, pridėti prie pagrindinio patiekalo, įmaišyti į jį, paskaninti prieskoniais, ar gal net sutrinti-pamaskuoti.

tau kaip supratau tai neaktualu visai - neturi tokio tikslo

Atsakyti

tikrai taip.

bet šito puslapio reklama nieko verta. ta kaina ar su akcija ar be jos-visada tokia pat pas juos

Atsakyti