Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ajsiu triusiku  megzt  :D 

Tik skersuoja biski lygiu rastu mezgant, ypac plonesniais virbalais, 

Atsakyti

Terezza - gražu ir man dabar balta ♥, jau beveik subręsčiau iki baltų sienų, jeigu vaikų neturėčiau :).

Man šiandien labai savęs gaila po kursų, net verkt norėjau. Netelpa galvoj daryti tokio didumo pokyčius...gamint nemokėsiu...nenoriu... aaaa... O lieknėt ir sveikėt noriu. Tai va. Ar nebus taip, kad žinosiu, kaip geriau, o darysiu, kaip visada... pasiekimai - 4,2 kg, rytais košes lengva valgyt ir skanu, viduriai susitvarkė, nebekietėja, visai normaliai galiu valgyti tik mėsą su daržovėm be garnyro kito, saldumynų nenoriu, be duonos galiu gyventi, einu miegot anksčiau ir gerai išsimiegu. Bet tai pradėt valgyti daug žuvies ar ankštinių ir dar šeimą pripratint - man kol kas misija sunki atrodo, galvoj kol kas netelpa...

Reikia eit kruopų užsimerkt ir ruoštis miegot :). Gal prieš tai spėsiu kokį bepirščių modeliuką susirast.

Qqutė drakius prabangybes pamėgęs, labai skaniai ir jo kolegai nuskambėjo tas grobis :).

NORIU RUDENINĖS PIRTIES.

Atsakyti

Laba vakarėlį :)

Nu ką, naujas mokslo padalinys, nauji visokie įspūdžiai, bet vyras informuotas, kad ryt man laisvavakaris :P bandysiu sudalyvaut susibėgime ;) pasitikslinu - 18val. CanCanas?

Terezza, wow! Čia tai bent rankdarbiai! Nėrinių ant sopkikės tik reik ;)

Sakot drakiai siautėja. Mano irgi nori, bet man gerai, jis dar neišleidęs dovanų čekių :P 

Atsakyti

Laba vakarėlį :)

Nu ką, naujas mokslo padalinys, nauji visokie įspūdžiai, bet vyras informuotas, kad ryt man laisvavakaris :P bandysiu sudalyvaut susibėgime ;) pasitikslinu - 18val. CanCanas?

 

Terezza, wow! Čia tai bent rankdarbiai! Nėrinių ant sopkikės tik reik ;)

 

Sakot drakiai siautėja. Mano irgi nori, bet man gerai, jis dar neišleidęs dovanų čekių :P

o gal Mon ami? ten bent jau saldžiau ir skaniau :D arba susitiksim prie to įėjimo,kur malūnas,ir nuspręsim ;)

Atsakyti

Restar  :4u: ankštiniai ir pas mus problema :( nors pati sau pasidarau dar kokių salotų, bet šeimai kol kas niekaip neįsiūlau :( vienintelės pupelės dar kažkiek minimaliai ir lešiai paslėpti moliūgų sriuboj, o kokie nors cieli daigtai niekaip nepraeina :(

Pirties ir aš norėčiau, jei tik išeis suderint su vyro darbu ir vaikų "biuleteniais"... Apskritai tikriausiai noriu susitikimų nedarbinėj aplinkoj su nedarbiniais žmonėm :)

Atsakyti

o gal Mon ami? ten bent jau saldžiau ir skaniau :D arba susitiksim prie to įėjimo,kur malūnas,ir nuspręsim ;)

Ok, prie įėjimo ;) o MonAmi bus vietos visoms?

Atsakyti

Nu tai kai prabangybes uz tokia kaina tai bepigu megt 😀

Bepirstes as beveik sugalvojau, tik reikia pasisniukstinet kaip ta indiska pirsta megzt, anot jutubiniu rusaiciu toks patogesnis

Va dabar dar sugalvot siula joms reikia, planavau is vernito alpakeles bet dabar tas kasmyriukas gundo...bet tada reiks kakluosalo kazkokio is jo...

Atsakyti

Terezza tikrai labai.

Jauku ir grazu. Provansas...bijunai...

Nai nai

Del kvepalu purskimo tu teisi bet plaukuose laikosi ilgiau😂

Atsakyti

Ok, prie įėjimo ;) o MonAmi bus vietos visoms?

kol kas norą pareiškė visos 3,tai manau užteks :D

Atsakyti

Jean-Paul Guerlain „Kvepalai yra stipriausia atminties forma.“ „Kas lieka, kai moteris atsiduria tamsoje? Kas lieka, kai ji nusirengia, nusisega papuošalus, kai nebematome jos veido, nuostabių plaukų, gražių akių? Tik kerintis jos balsas ir kvepalai

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...u.d?id=75934771

Atsakyti

Siandien is paskaitos paleido 7 val jei ryt tokiu laiku paleis spesiu prisijungti ir as

Atsakyti

Terezza, wow! Čia tai bent rankdarbiai! Nėrinių ant sopkikės tik reik ;)

Uj, kas per daug, tas nesveika. Nėriniai labai jau nusaldintų ir taip posaldį vaizdą. Bet va lempai gaubtą vis tik planuoju nert. Kada nors.

Atsakyti