Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Būkit ramios ir megzkit, nieko aš jum artimiausiu metu nerodysiu  :angel_not: 

Manęs nėr kam nufotkint, o ant pakabos tai išvis net nėr apie ką kalbėt ...

Atsakyti

pf man kuo tas kitas pasaulis kvėpinasi, jei man kvapas patinka ir tinka. Turiu SENOJI RYGIETĖ buteliuką, jis man kažkokius mamos kvepalus iš vaikystės primena. Net ne pačius kvepalus, o mano prisiminimą apie juos.

Nite, gerai parašei, pavydėčiau gal net. Google+ man priminė 2015m. spalio fotkes su Lace mėlynu užmestuku. Uj, kokia buvau bloooooondè

Atsakyti

Cikorija (trūkažolė)

 

Priedas  images (1).jpg   6,79KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Cichorium-intybus.jpg   204,01KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Terezzos sugebėjimai :ploja2:  ir ne tik dažomieji, bet ir dizaineriški. kokia spalva prieš tai buvo tie baldeliai?

Komoda buvo tamsiai ruda, rašomasis (tiksliau kosmetikos stalelis) kažkoks murzinai pilkas. Ai, dar kavos staliukas atnaujintas (nuotraukoj kampukas matosi). Tas buvo nedažytas, šviesi mediena nulakuota. Tai irgi šveičiau ir dažiau taip vadinamuoju disstressed painting - tarsi vos patepliota baltai, bet medienos struktūra matosi.

buvo toks:

36524586185_16cfd0bfd4.jpg

Gavosi va toks:

36651589832_f5c2361aa2.jpg

Veidrodis iš arčiau:

36428200541_48ac25073c.jpg

Vienareikšmiškai - per galvą maunamas. Užtenka jiems ir taip streso.. Dar vieno nereikia :D

Kvepalai sektiškai Chanel Chance. Turėjau rožinį, dabar - gelsvą. Kiek sunkokas man dienai. Va labai knieti išbandyti Lancome kvepalus. Nes nusipirkau BB kremą šios firmos ir toookas geras, atpalaiduojantis kvapas :rolleyes:​  Norėtųsi kvepalų jų pauostinėt  :D O kas čia sakė, kad skiriasi kvapas ant odos. Aš buvau labai nustebusi, kai kvepalų parduotuvėje pardavėja man pareiškė, jog kvepalus reikia purkšti tik ant rūbų  :blink: Ot.

Iš Lancome man asmeniškai labai labai patinka Tresor.

Iš Chanel - Coco ir Allure.

Pardavėja nušnekėjo visišką nesąmonę. Kvepalai purškiami ant odos. Jie skelidžia kvapą veikiami šilumos, todėl rekomenduojama juos purkšti ten, kur kraujagyslės išeina į odos paviršių - už ausų, alkūnių ir kelių sulenkimus bei riešus.

Šviesų rūbą jie net gali sugadinti palikdami šlykščiai geltonas dėmes.

Atsakyti

Nu viskas...drakius soootus ir uzkistas...dabar jei ka pirksiu iki pavasario tai nebent vaikui ar vyrui..mano zalciui GANA

Atsakyti

Terezza :bigsmile: ohoho kaip meistriškai pasidarbavus :bigsmile: visi tavo rankdarbiai labai kruopštūs :D

Atsakyti

Nu viskas...drakius soootus ir uzkistas...dabar jei ka pirksiu iki pavasario tai nebent vaikui ar vyrui..mano zalciui GANA

Tai čia tau atrodo, kad jam gana :lol:

Ką skanaus pirkai?

Atsakyti

Nite nu rode cia kuria diena Sarange

Vilna su kasmyyyruuu

Garstyciu ir late spalvu

Atsakyti

Pasivyniojau ir mezgu meginuka ir murrrrkiu

Atsakyti

Labas

Drakius islindo :)

Sarange ar dar liko garstyciu kur Qqtei pirkai?

:)

Atsakyti

Nite nu rode cia kuria diena Sarange

Vilna su kasmyyyruuu

Garstyciu ir late spalvu

Aaa, nu mano drakius nei garstyčių, nei latės nevalgo  :rolleyes: 

Nu jei abi pirkai, tai kurį laiką gyvūnėlis bus sotus  :D 

Atsakyti

Terezza :bigsmile: ohoho kaip meistriškai pasidarbavus :bigsmile: visi tavo rankdarbiai labai kruopštūs :D

Ačiū labai  :4u:  

Atsakyti