Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

mano šypsenų autorės!!!

 

paltukas, džiūnantis pora sezonų

mama, kuri atsisakė

"monstruosaaaa" (kai gražiai susidryžino, iki irmanreiktito)

pasiklydimas tarp mėginukų

 

SIŪLAU KAVOS. Susitarti ir susirinkti. NITE, tau bilietas 2.99 + palūkanos.

 

Lace, ką, metė megzt ar biblioteką plėst? A, Nite?

 

Nuoširdėli, labas !!!

 

 

 

 

 

 

INGRIDUSKA, Mindaugi mxm mačiau dieviškos 3d efekto trūkažolių mėlio spalvos. Akrilo 85, vilnos 15. Nerk paltuką iš 2-3 siūlų.

 

 

https://www.instagra.../p/BZvtLQ0jhAf/

 

Atsakyti

Darbe, namie ir lauke man šilta. Pirmose 2 vietose tai šildo, o lauke SAULĖTA.

Atsakyti

Darbe, namie ir lauke man šilta. Pirmose 2 vietose tai šildo, o lauke SAULĖTA.

vėjas košššššia lauke. tavo darbe jau šildo :hmm: 

"kaip siakasį" :lol:

Atsakyti

kažkas mus seka :D

https://www.delfi.lt...i.d?id=75925481

Atsakyti

mano šypsenų autorės!!!

paltukas, džiūnantis pora sezonų

mama, kuri atsisakė

"monstruosaaaa" (kai gražiai susidryžino, iki irmanreiktito)

pasiklydimas tarp mėginukų

SIŪLAU KAVOS. Susitarti ir susirinkti. NITE, tau bilietas 2.99 + palūkanos.

Lace, ką, metė megzt ar biblioteką plėst? A, Nite?

:D

Tai tu palūkanas šypsenom pasiimk :angel2: Kavos, sriubos ar dar kokio skystalo tik kitą savaitę  :ax: 

Kai paskutinį kartą mačiau, Lace šiek tiek mezgė (mėlynai, aišku) ir laabai dirbo :rolleyes:

Atsakyti

Aš jau ne pirmą kartą pastebiu, kad delfis nuo mūsų temas nusirašinėja :D

Atsakyti

Tai žinokit, TURIU aš naują megztinį :yahoo:

Išdžiūvo ir puikiai tinka :angel2: Pats ilgas, platus, rankovės netrumpos, neplačios, tamsiai mėlynas ir dar visi pūkai tilpo į oversize'ą :D . Tai jau galit pavydėt :lol: 

Atsakyti

Oi, Nite, kad dar labiau pavydėtume, tai prašom vaizdinių įrodymų  :mirksiukas: 

Laba diena

Atsakyti

Nite nu tai jau pavydziu

Nuosiduk ai as tai mezgu tas negrazias kilpas kur 2 sumegztos ir uzmetimas.po sagom nesimato o jei atsegta nesiot tai kam tos sagos.visai tada nedarau

Atsakyti

Nuoširdi, įvesk į googlą "aiste пуговицы", rasi aiškius paveiksliukus kaip gražiai išmegzti užsegimo skyles :bigsmile:

 

Priedas  122710111_1919201.jpg   61,26KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  dideles_sagos_33.jpg   42,02KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos, Nite rodykis, baisiai smalsu paziuret kas tau te galvosi. Kaip keista rasyt kai ner veiduku. Sunku emocija taip paprastai isreiksti. Restar, is tiesu skara didziule. Patinka kad tokia nekiaurarastine, vien paziurejus susisupti nooooriu. Siandien kepiau prancuziska troskinki ratatuli, penktadieni per Beatos laida rode. Labai suzavejo, vykes troskinys, seimyna uzskaite, nors iki jus tobulybes betruko orkaiteje keptu bulviu puseliu. Man ir jis vienas buvo be galo skanus.

Atsakyti

aš šią savaitę būsiu viena, trečiadienį darbuose, o kitom dienim visai vakarienei kokiai pasirašyčiau.

Gadget aš nežinau tokios spalvos Trūkažolių, bet jau būtų nepadoru pirkti 3 siūlus o palto nenerti :)

turiu šaltibarščiū ir tokius pilkus su bordo prasimušimu

Nu kokia aš apsileidus

Kvepalus purškiu į plaukus, ant mocheros irgi :)))

Lancomo absokiučiai viso nemėgstu, nepatinka man tas jų kvapas

Užtat Carolinos Hereros net ne vieni patinka, ir dar galybė visokių su charakteriu ir svarbu kad pusė svieto nesikvepintų kaip yra su Versache Black noir ten kažkoks ar Chanel chanse, ar kokia euphoria.....

net mano taip numylėti Xerjof dabar kas antras kvėpinasi užtat aš nustojau, nu nepatinka man taip pat kvepėti nors tu ką.

Atsakyti