Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pas mus irgi šalta, va iš po savaitės namuose, atėjus į darbą toks šokas kūnui, gerai, kad pečiukas kažkiek gelbsti :)

Sušalusio žmogaus mintimis, užsisakiau alpakos, megsiu gal kokią užmetamą liemenę šaltoms dienoms, gal tokią 3 spalvų dryžę.

Atsakyti

Megzti pritinka visiems, kurie moka :P tie kur sako, kad mezgimas tik bobutėms - tiesiog pavydi, kad patys nemoka :B

 

Aišku, kad galima, bet kas norės siūt tą užtrauktuką :lol:

 

nu kas :hmm:  pvz, mama :bigsmile:

Atsakyti

:lol: Užtrauktuko siuvimas ne pats maloniausias užsiėmimas. Bet kartais verta.

Atsakyti

O dar vaiko megztukui nusimezgiau mėginuką, ir tą jaučiu reiks megzt STAIGIAI, nors langus mokykloj šią vsarą pakeitė ir dabar nieks nežino bus šalta ten ar ne :unsure:

Šian beveik valandą važiavau į darbą, bet taip ir nesugalvojau, kaip geriau mokykloj megztinis - per galvą maunamas, ar su sagom, kurias mano mažius vis dar sunkiai sugrabalioja :oh:

Vienareikšmiškai - per galvą maunamas. Užtenka jiems ir taip streso.. Dar vieno nereikia :D 

Kvepalai sektiškai Chanel Chance. Turėjau rožinį, dabar - gelsvą. Kiek sunkokas man dienai. Va labai knieti išbandyti Lancome kvepalus. Nes nusipirkau BB kremą šios firmos ir toookas geras, atpalaiduojantis kvapas :rolleyes:​  Norėtųsi kvepalų jų pauostinėt  :D O kas čia sakė, kad skiriasi kvapas ant odos. Aš buvau labai nustebusi, kai kvepalų parduotuvėje pardavėja man pareiškė, jog kvepalus reikia purkšti tik ant rūbų  :blink: Ot.

Atsakyti

Mano Chanel Chance Tendre rožinis.... :) švelnus kvapas

Atsakyti

 

nu kas :hmm:  pvz, mama :bigsmile:

Kieno mama? Nes to vaiko mama nesutiko :huh2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 02 spalio 2017 - 13:08

Kieno mama? Nes to vaiko mama nesutiko :huh2:

Nu kieno, kieno - tavo :).

Sėdžiu su striuke, tai skarą nusirišau. Tai dabar visai šilta, tik kojas gelia...

Atsakyti

Vienareikšmiškai - per galvą maunamas. Užtenka jiems ir taip streso.. Dar vieno nereikia :D

Kvepalai sektiškai Chanel Chance. Turėjau rožinį, dabar - gelsvą. Kiek sunkokas man dienai. Va labai knieti išbandyti Lancome kvepalus. Nes nusipirkau BB kremą šios firmos ir toookas geras, atpalaiduojantis kvapas :rolleyes:​  Norėtųsi kvepalų jų pauostinėt  :D O kas čia sakė, kad skiriasi kvapas ant odos. Aš buvau labai nustebusi, kai kvepalų parduotuvėje pardavėja man pareiškė, jog kvepalus reikia purkšti tik ant rūbų  :blink: Ot.

 

2:0 sagos pralaimi :D

 

Kur purkšti kvepalus yra kiekvieno asmeninis reikalas :P

Aš Lancome turiu Cyclades, jau eina į pabaigą, bet kažkaip taip ir nesupratau patiko man ar ne :rolleyes: neerzina, galvos skausmo nesukelia, bet kažkoks neįspūdingas ... praisdeda gražiai ir išnyksta :huh2:
 

Atsakyti

Nu kieno, kieno - tavo :).

 

Ojj neee, mano mama iš tų klasikinių mezgėjų, kuriom siūt yra tiesiog kančia :D

Atsakyti

aš šiandien darbe ne tik skaros bet ir kojinių vilnonių norėčiau :D ir dar kokias bepirštes užsimaučiau...ale nieks nenumezga

Nurmilintu per maža reikia kokios įsivyniojamos :) kojinė tik viena gatava...o bepirštėms reikia susikaupt išsirinkt pačias gražiausias 

nu vat prie tų bėdų apie siūlų sukimą ir idėjas..per mažai laiko mezgimui

Atsakyti

Tai mama klasikinė mezgėja, bet tu pati tada - ne :).

Va, Qqutė esmę parašė - reikia susikaupt išsirinkt pačias gražiausias . Ir tas reikia, ir tas gražiausias - apsunkina reikalą :).

Atsakyti

oj, qqte, aš tai su šita bėda :rolleyes: niekaip negaliu suprasti, iš kur anksčiau to laiko būdavo. ir vaikai maži buvo....

ai, kur purkšti kvepalus. tai vat labiausiai laikosi žinokit kailiniuose, todėl aš purškiu į plaukus :D  nu vienintelis kailiukas, kurį pas save randu.

bet ant rūbų tai nepatarčiau. vistik tai chemija, o audiniams tai visai nenaudinga tokia chemija. gali palikti dėmes.

Atsakyti