Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Smagu, kad priimat, kad nepamiršot :)

 

Vanduo tai kažkoks košmaras, tikriausiai jau savaitė laiko toks, tik kol vakar pilnos vonios neprileidau, nepastebėjau...Ogi leidžiu dukrai maudynėms vandenį, į švarutėlę vonią, ir vandens lygyje vonios kraštai visi pajuoduoja, perbraukiu ranka ir vėl pajuoduoja, kaip kažkokios tamsios dulkės, purvai nusėda ant šonų, pats vanduo neskaidrus, nesimaudėm tokiam vandenyje, nufilmavom su telefonu, ant švaraus balto skudurėlio nulėmėm tų purvų, juodas skudurėlis paliko, tai ką aš žinau, tokį vandenį maistui naudojam???

Atsakyti

Sveikos, reikia pasidžiaugti saulėta diena :) jei nuo rytojaus jau lietūs :(

Smagu, kad priimat, kad nepamiršot :)

 

Vanduo tai kažkoks košmaras, tikriausiai jau savaitė laiko toks, tik kol vakar pilnos vonios neprileidau, nepastebėjau...Ogi leidžiu dukrai maudynėms vandenį, į švarutėlę vonią, ir vandens lygyje vonios kraštai visi pajuoduoja, perbraukiu ranka ir vėl pajuoduoja, kaip kažkokios tamsios dulkės, purvai nusėda ant šonų, pats vanduo neskaidrus, nesimaudėm tokiam vandenyje, nufilmavom su telefonu, ant švaraus balto skudurėlio nulėmėm tų purvų, juodas skudurėlis paliko, tai ką aš žinau, tokį vandenį maistui naudojam???

 

Pas mus buvo kartą chlorkės ar kažkokios chemijos įpylę, gerti nebuvo galima, kvapas fuii... Šiaip net niekas nepranešė. Susinervavau ir filtrus nusipirkau, bent jau geriamam vandeniu. Jau šešti metai į pabaiga, kaip naudojame. :) Juk būna trūksta trasa, tai kokios kavos paduoda... :D

Kvepaliukus mėgstu, tik, kad sunku išsirinkti. Turiu keletą, vyras paskutinius nupirko Chanel coco mademoiselle, man patinka tas kvapas. Kažkodėl Chanel nėra orouostuose pirkti, sesė turi kažkokius mėgstamus, bet sake nerado orouoste pirkti, anksčiau būdavo.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgite03: 02 spalio 2017 - 11:11

Sveikos, šalta darbe, pusė nosies toliau nekvėpuoja... Sušilt nei tam tikslui megzta skara nepadeda, kažkokia nesąmonė. Reiškia, reiks kitos :). Mezgimo fronte - 2 pabaigtukai. Baigiau savo kilometrinę skarą, bet kai nuėmiau nuo virbalų, tai išsižiojau, kokio ilgio jos sparnai gavosi - mažumėlę ilgokoki... Kol kas patingėjau išmatuoti, bet  tikrai nemažiau, kaip 3 m... Šoninis platinimas kiekvienoj eilėj, tikėjausi susikryžiuoti per krūtinę, bet kad ne tik susikryžiuoju, bet ir atgal grįžtu dar ir užsimazgau :). Tai vietoj pavadinimo "keletas pilkų atspalvių" tenka vadinti ją "monstruosa" :).  Baigus skarą, padariau diddarbį - susiuvau sagas vasarą mažės baigtam mezgtiniui (buvau išbučiuota) ir ... supratau, kad gi  esu"plika basa", t.y. be konkrečios idėjos naujam mezginiui. Yra jų keletas, bet kad va taip galėčiau imti ir megzti iš karto - nei vienos. Reikia kažkaip susikaupti bepirštėms sau ir mažei. Nusimezga greit, bet prisikaupimas ilgai užtrunka :). Ir gal reikia suknelės norėt... Nors lyg idėja sukirbėjo mažės liemenei, dičkės pūkuotam megztiniui... Žodžiu, reikia kiniečių man :).

Atsakyti

aš irgi po šito twidinio nieko rimto neturiu ka megzti.audziu minti apie suknele,galvoj ideja sukasi,bet va kas siulu man prisuks......

Atsakyti

Sveikos, reikia pasidžiaugti saulėta diena :) jei nuo rytojaus jau lietūs :(

Pas mus buvo kartą chlorkės ar kažkokios chemijos įpylę, gerti nebuvo galima, kvapas fuii... Šiaip net niekas nepranešė. Susinervavau ir filtrus nusipirkau, bent jau geriamam vandeniu. Jau šešti metai į pabaiga, kaip naudojame. :) Juk būna trūksta trasa, tai kokios kavos paduoda... :D

Kvepaliukus mėgstu, tik, kad sunku išsirinkti. Turiu keletą, vyras paskutinius nupirko Chanel coco mademoiselle, man patinka tas kvapas. Kažkodėl Chanel nėra orouostuose pirkti, sesė turi kažkokius mėgstamus, bet sake nerado orouoste pirkti, anksčiau būdavo.


Yra chanel ivairiu.  Madmosele pirkt norejau. Bet nusipirkau lankome miniaturas. Dar maciau gabriele ir chance ir numeri 5 ir dar kazkoki. Gal nuo oro uosto dydzio ir jame esancios dutty free priklauso.

Atsakyti

Kam kokios bėdos - kam idėjų trūksta (ar kaip tik per daug), kam siūlų nėra kam prisuka, o kam siūlų nėr... :lol:

 

Pas mane darbe irgi žiauriai šalta, net mano megztinis-paltas nelabai padeda. Buvau šiek tiek išbėgus per pietus, tai dar koks vėja košia, nelabai jau su juo vienu tinka vaikščiot, apsidžiaugiau, kad su mašina šiandien.

 

Kartą naudotų daiktų blusiuke, kur visokiomis smulkmenomis prekiavo, pamačiau kvepalus chanel 5. Įdomumo dėlei paėmiau buteliuką, atsisukau, pauosčiau ir vėl užsukusi padėjau. Buvo labai šaltas oras, tai buvau su pirštinėm ir net parduotuvėj nenusimoviau jų. Tai tos pirštinės dar gal mėnesį, jei ne daugiau, kvepėjo, nors net nebandžiau kvepalų. Nors pats kvapas nebuvo toks kad jau labai patiktų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 spalio 2017 - 11:36

Va, mano monstrė, foto telefoninės, ežiukai rūke. Dundaga ir  3 gijelės berniukų iš Anykščių pūkuoto kažko, ką kažkada Šarangė parūpino, patinka man tas pilkas kažkas :).

20171001_180507_resized_medium2.jpg

Beje, skara numegzta, virbalai numesti ant sofos ir ... kažkas ant jų atsisėda, mano vieninteliai 4 nr medinukai tik triokšt... Tas kažkas net pykt ant ko neturi, ot susinervinau.

Gadget skarą tai nuodugniau norėtųsi apžiūrėti, nes ne itin matosi. Čia šita nerta, ar ne?

Qqutės Nurmilintu irgi graži, randona :). ir vis dar yra mano norimų sąraše. Ale būtų labai banalu megzti pilką, o kitų siūlų jai dar neturiu :).

20171001_180154_resized_medium2.jpg

Atsakyti

Restar, tikrai nemaža skara gavosi :) su ūsais ilgais :) :4u:

Šiaip man Chanel bobutiški atrodo kvepalai :) Gabriele turiu mėginuka, bet gal kad Madmuzele pauosčiau pirmus, man jie ir patiko. Chanel ružavus turiu, man jie tokie vasariniai, patinka :wub:

Nieko nemezgu, tik pradėtukų nežinau kiek turiu, bet jau gal reikės po truputi pabaigtukais paversti :) Dar norėčiau skaros, reikės gal kokia pradėti susiradus :)

Atsakyti

Kam kokios bėdos - kam idėjų trūksta (ar kaip tik per daug), kam siūlų nėra kam prisuka, o kam siūlų nėr... :lol:

 

Idėją turiu, siūlų turiu ir prisisukau net, ale nepradėjau :lol: tarp mėginukų paklydau :oh: vieno spalva labiau patinka, kito storis ... o gal dar su kokiu kitu sudėt ir pamėgint :rolleyes:

 

O dar vaiko megztukui nusimezgiau mėginuką, ir tą jaučiu reiks megzt STAIGIAI, nors langus mokykloj šią vsarą pakeitė ir dabar nieks nežino bus šalta ten ar ne :unsure:

Šian beveik valandą važiavau į darbą, bet taip ir nesugalvojau, kaip geriau mokykloj megztinis - per galvą maunamas, ar su sagom, kurias mano mažius vis dar sunkiai sugrabalioja :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 02 spalio 2017 - 12:14

 

Šiaip man Chanel bobutiški atrodo kvepalai :) Gabriele turiu mėginuka, bet gal kad Madmuzele pauosčiau pirmus, man jie ir patiko. Chanel ružavus turiu, man jie tokie vasariniai, patinka :wub:

 

 

Jau ir kvepalai bobutiški :lol: sekasi toms bobutėms, taip daug kas joms pritinka :lol:
 

Atsakyti

 

Jau ir kvepalai bobutiški :lol: sekasi toms bobutėms, taip daug kas joms pritinka :lol:
 

 

taigi, megzti irgi :D

 

o tai negalima ten to megztuko mokyklinio padaryt kokio nors su užtrauktuku, ir net ne per visą kūną, o tik kurioj nors patogioj vietoj

 

Restar, nu faina monstrė :super: gaila kad šilumos mažai :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 spalio 2017 - 12:25

taigi, megzti irgi :D

o tai negalima ten to megztuko mokyklinio padaryt kokio nors su užtrauktuku, ir net ne per visą kūną, o tik kurioj nors patogioj vietoj

Megzti pritinka visiems, kurie moka :P tie kur sako, kad mezgimas tik bobutėms - tiesiog pavydi, kad patys nemoka :B

Aišku, kad galima, bet kas norės siūt tą užtrauktuką :lol:

Atsakyti